Xiaomi Mi Pro 2 s predným odpružením Monorim

Zľava -50,00 €
629,00 €

Nákupom tohto produktu získate 200 bodov, ktoré môžete premeniť na zľavu pri ďalšom nákupe alebo servise el. kolobežky. Viac o vernostnom programe TU

679,00 €
S DPH

Elektrická kolobežka Xiaomi Pro 2 s predným odpružením Monorim. Xiaomi kolobežky sú najobľúbenejšie elektrické kolobežky, no mnohým používateľom chýba odpruženie kolies. Tomu je však koniec, pretože pre vás ponúkame novú kolobežku Xiaomi Pro 2 s predným odpružením Monorim V4. Vďaka odpruženiu budete mať omnoho komfortnejšiu jazdu a menšie riziko defektov!

quatro0p.png

Množstvo
Na dotaz

Pridať k tomuto produktu odporúčané:

Cena celkom: 629,00 €

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 má dojazd 45km, maximálnu rýchlosť 25km / hod, vylepšené osvetlenie, jednoduchý sklápací mechanizmus a rôzne doplnkové funkcie. Elektromotor s výkonom 300W sa nachádza v prednom kolese a kvalitné Lithium batérie sú osadené v spodnom nášlape kolobežky. Xiaomi elektrické kolobežky patria medzi veľmi efektívne dopravné prostriedky najmä v preplnenom meste.

Montáž predného odpruženia a celková kontrola kolobežky

V cene tohto produktu máte montáž predného odpruženia zadarmo! Po objednávke kolobežku rozbalíme, namontujeme predné odpruženie Monorim V4, kolobežku aktivujeme, celkovo skontrolujeme, dofúkame kolesá, opäť zabalíme do originálnej krabice a pošleme k vám!

Nákupom Xiaomi elektrickej kolobežky u nás získate automaticky nasledovné výhody:

- servis dostupný z celého Slovenska, viac informácií >>

- zľava 25% na servisné úkony počas 3 rokov!

quatro-logo.png

Na splátky s 0% navýšením

Rýchly, jednoduchý a šikovný nákup na splátky cez Quatro vám dovolí nakupovať kedykoľvek, a zároveň si cenu výrobku rozložiť do menších, pravidelných splátok. Tovar tak budete môcť používať hneď po doručení domov alebo pri prevzatí na predajni, no nezaťažíte vašu peňaženku či rodinný rozpočet. S Quatrom si budete môcť nastaviť splácanie tak, ako vám to vyhovuje. Zvoliť si výšku akontácie podľa vlastných možností, vybrať si výšku pravidelnej mesačnej splátky ako aj dobu splácania.

Akcia! Aktuálne ponúkame možnosť splátok s 0% navýšením (podmienky akontácia 50% + 12 splátok).

Predaj na splátky si môžete vybaviť online z pohodlia vášho domova (pre online žiadosť nás prosím kontaktujte na info@amperservis.sk).

Skladná konštrukcia


Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 sa dá ľahko zložiť za 3 sekundy a je tak ideálny pre prenášanie, vždy keď je to potrebné. Bez problému sa zmestí do kufra auta a bude Vaším skvelým spoločníkom ako približovadlo do centra mesta.

 
Displej v riadidlách

Vďaka displeju zabudovanom priamo v riadidlách máte vždy aktuálny prehľad o stave Vašej kolobežky. Mi Electric Scooter Pro 2 ponúka 3 rôzne režimy jazdy a je možné ju prepojiť s aplikáciou mi Home pomocou Bluetooth. Pomocou aplikácie je možné zaistiť upgrade firmvéru, prístup k displeju, čo umožňuje nastavenie tempomatu pre úsporu energie a ďalšie. Plne farebný displej má ukazovateľ aktuálnej rýchlosti, 3 rýchlostné módy, zostávajúcej energie, svetlo, Bluetooth, zámok, oprava.

Batérie s veľkým dojazdom

Batéria je zabudovaná v základni kolobežky, vďaka čomu má nízke ťažisko. Mi Electric Scooter Pro 2 má E-ABS na prednej brzde a taktiež má tempomat, ktorý možno využiť pri dlhej ceste. Systém monitoruje batériu a chráni ju pred šiestimi situáciami, napr. skratom, prebitím, vybitím atď. Zaručuje tak, že batéria zostane v perfektnom stave pre bezpečnosť a dlhšiu životnosť.


Skvelý spoločník na cesty

2W ultra jasné svetlo pre bezpečnosť pri jazde v noci, červené zadné svetlo pre bezpečné brzdenie. Mi Electric Scooter Pro 2 má protišmykové 8,5" pneumatiky. Batéria ponúka dojazd až 45km na jedno dobitie a celková váha kolobežky je 14 kg, ľahko ju teda môžete mať vždy pri sebe.

 
Zabrzdite raz, aktivujte dve brzdy súčasne

Protiblokovací systém E-ABS pre predné koleso a veľká kotúčová brzda pre zadné koleso. Obe sa aktivujú súčasne, čím sa skracuje brzdná dráha a zvyšuje sa bezpečnosť jazdy.

Technický popis:

 • Maximálna rýchlosť: 25 km/h
 • Rýchlostné mody: 6 km/h, 15 km/h, 25 km/h
 • Dojazd: 45 km (v závislosti od váhy a okolitých podmienok)
 • Batérie: Li-ion 36V 12,8Ah
 • Doba nabíjania: cca 6 hodín
 • Váha: 15,5 kg (vrátane dodatočného odpruženia)
 • LCD displej: áno
 • Nosnosť: 100 kg
 • Skladateľnosť: áno
 • Brzda: 1x brzda na rukoväti, brzdí elektrický motor a zároveň zadná kotúčová brzda
 • Matreriál tela kolobežky: hliník
 • Výkon motora: 300W
 • Vodeodolnosť: IP54
 • Veľkosť kolies: 8,5 palcov
XPRO2M

Write your review

Xiaomi Mi Pro 2 s predným odpružením Monorim

Elektrická kolobežka Xiaomi Pro 2 s predným odpružením Monorim. Xiaomi kolobežky sú najobľúbenejšie elektrické kolobežky, no mnohým používateľom chýba odpruženie kolies. Tomu je však koniec, pretože pre vás ponúkame novú kolobežku Xiaomi Pro 2 s predným odpružením Monorim V4. Vďaka odpruženiu budete mať omnoho komfortnejšiu jazdu a menšie riziko defektov!

quatro0p.png

Write your review

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: