Elektrické motorky

  Elektrické motorky

  Počet produktov: 28

  Zobrazuje sa 1-28 z 28 položiek

  Aktívne filtre

  Elektrický motocykel Vmoto Stash

  7 399,00 €

  Elektrický motocykel Vmoto Stash je vlajkovou loďou spoločnosti Vmoto s maximálnym výkonom až 15 000W a dojazdom neuveriteľných 180km. Je poháňaný elektromotorom, ktorý dokáže zabezpečiť maximálnu rýchlosť 120km/h. Obrovskú batériu s kapacitou 72 V 96 ah je možné nabiť už za 5,5 hodín (2,5 hodín cez rýchlonabíjanie). Stash je skvelou voľbou pre tých jazdcov, ktorí hľadajú spoľahlivý motocykel na jazdenie v meste a zároveň chcú mať pôžitok z vysokého okamžitého výkonu a nádherného dizajnu motocykla. Taktiež je perfektnou alternatívou pre ľudí hľadajúcich šetrnejšie varianty k tradičným benzínovým motocyklom. 

  Aktuálne prijímame predobjednávky. Rezervačná záloha len 200 eur. Viac informácií v popise nižšie.

  Pre riadenie tohto motocykla postačuje len vodičské oprávnenie B (min 2 roky).

  nákup na splátky

  Availability: Posledné kusy v sklade

  Elektrický skúter Vmoto F01

  3 799,00 €

  Pevnosť, bezpečnosť a odolnosť, čisté línie a úplne nová farebná škála. Každý detail, od predného svetlometu až po zadný, predstavuje kvalitu, štýl a sviežosť, ktoré charakterizujú a zvýrazňujú línie modelu F01. Tento šikovný elektrický skúter má maximálny výkon 4,7 Kw, čo mu umožňuje ísť rýchlosťou až 80 kmh. Batéria má kapacitu 60 V 32 Ah a na jedno nabitie skúter prejde 65 km. 

  Pre riadenie tohto skútra stačí len vodičské oprávnenie B (minimálne 2 roky).

  nákup na splátky

  Elektrický dirt motocykel VMoto ON-R

  6 499,00 €

  Elektrický motocykel VMoto ON-R je výnimočný crossový motocykel do každého terénu. Táto novinka je vybavená 4KW motorom (maximálny výkon až 8KW), batériou s kapacitou 72V 48Ah, odolné terénne pneumatiky, displej, ktorého jas sa mení na základe vonkajšieho osvetlenia a mnohým ďalším. Maximálna rýchlosť motocykla je 90km/h a maximálny dojazd za ideálnych podmienok až 104km. ON-R pritom nabijete aj v klasickej zásuvke za cca 3hodiny.

  Pre riadenie tohto dirt motocykla postačuje len vodičské oprávnenie B (min 2 roky).

  nákup na splátky

  Availability: Skladom

  Elektrický motocykel Super Soco TC max

  4 899,00 €

  Elektrický motocykel Super Soco TC max je extrémne výkonný model s maximálnym výkonom 5100W. Je poháňaný elektromotorom, ktorý dokáže zabezpečiť maximálnu rýchlosť medzi 95 - 110km/h. Maximálny dojazd sa vďaka batérii s kapacitou 72 V 45 ah, ktorú možno naplno nabiť už za 4 hodiny, pohybuje až do 110km. TC max je skvelou voľbou pre tých jazdcov, ktorí hľadajú spoľahlivý a výkonný motocykel na jazdenie v meste. Taktiež je perfektnou alternatívou medzi ľuďmi hľadajúcimi šetrnejšie alternatívy k tradičným benzínovým motocyklom. 

  Pre riadenie tejto motorky stačí len vodičské oprávnenie B (minimálne 2 roky).

  nákup na splátky

  Availability: Skladom

  Elektrický motocykel Super Soco TS Street Hunter

  3 999,00 €

  Elektrický motocykel Super Soco TS Street Hunter je športový model so skvelými parametrami ako napríklad motor s maximálnym výkonom 3,5 kW (3500 W), či lítiová 60 V 32 Ah batéria. Tieto komponenty zabezpečujú maximálnu rýchlosť 75km/h a dojazd 60km. Pri verzii s dvoma batériami sa dojazd dokáže zvýšiť až na 110km.

  Pre riadenie tohto motocykla postačuje len vodičské oprávnenie B (min 2 roky).

  nákup na splátky

  Availability: Skladom

  Elektrický motocykel Super Soco TC Pro

  4 199,00 €

  Elektrický motocykel Super Soco TC Pro je dizajnový model s jedinečnými modrými prvkami. Medzi hlavné domény patrí silný 3500W motor s maximálnym výkonom v špičke až 5000W a lítium - iónová 72V 45 Ah batéria zabezpečujúca dojazd medzi 95 - 110km. Hydraulické kotúčové brzdy s CBS systémom dokážu motocykel zastaviť spoľahlivo aj z maximálnej rýchlosti 85km/h. 

  Pre riadenie tohto motocykla postačuje len vodičské oprávnenie B (min 2 roky).

  nákup na splátky

  Availability: Skladom

  Elektrický motocykel Super Soco TC Wanderer

  3 999,00 €

  Elektrický motocykel Super Soco TC Wanderer je dizajnový model s retro prvkami. Je poháňaný elektromotorom s maximálnym výkonom v špičke 3,5kW (3500W), ktorý dokáže zabezpečiť maximálnu rýchlosť do 75m/h. Maximálny dojazd sa vďaka dvom batériam s kapacitou 60 V 32 Ah, ktoré možno naplno nabiť už za 3 hodiny, pohybuje až do 110km. TC Wanderer je skvelou voľbou pre tých jazdcov, ktorí sa chcú odlíšiť od ostatných dizajnom a tichou jazdou.

  nákup na splátky

  Availability: Skladom

  Elektrický motocykel Super Soco TSX

  2 999,00 €

  TSX je plne elektrický motocykel, ktorý je určený pre mestské jazdy. Tento motocykel má maximálnu rýchlosť 45km/h, jeho elektromotor má výkon 1,9KW (1900W) a maximálny krútiaci moment je 140N.m. TSX disponuje batériou s kapacitou 60 V 30 Ah, ktorá sa dá bežne nabíjať v zásuvke za cca 7hodín a umožňuje dojazd 70km. Najväčšou doménou je váha motocykla. Váži iba 69kg a preto je veľmi populárny hlavne u mladších jazdcov.

  Pre riadenie tohto motocykla postačuje len vodičské oprávnenie AM (už od 15 rokov) alebo B na auto.

  nákup na splátky

  Availability: Skladom

  Elektrický skúter Super Soco CPX Single battery

  4 299,00 €

  Elektrický skúter Super Soco CPX je považovaný za najvýkonnejší mestský skúter na trhu. So svojim 4000W motorom značky BOSCH© dokáže motocykel rozpohybovať až do maximálnej rýchlosti 110km/h. O dojazd 90km sa stará 60 V 45 Ah, lítium-iónová batéria, ktorú je možné jednoducho vytiahnúť a nabiť v akejkoľvek bežnej zásuvke. Automobilový Cabus Communication System presne diagnostikuje stav elektrického skútra a upozorňuje použivateľa na prípadné chyby. CPX je ideálna voľba pre uživateľov, ktorí si potrpia na vysoký výkon, spolu s praktickým dizajnom a veľkým úložným priestorom.

  Pre riadenie tohto skútra stačí len vodičské oprávnenie B (minimálne 2 roky).

  nákup na splátky

  Availability: Skladom

  Elektrický skúter Super Soco CPX Dual battery

  5 699,00 €

  Elektrický skúter Super Soco CPX je považovaný za najvýkonnejší mestský skúter na trhu. So svojim 4000W motorom značky BOSCH© dokáže motocykel rozpohybovať až do maximálnej rýchlosti 110km/h. O dojazd 170 km sa starajú 2x 60V 45Ah, lítium-iónové batérie, ktoré je možné jednoducho vytiahnúť a nabiť v akejkoľvek bežnej zásuvke. Automobilový Cabus Communication System presne diagnostikuje stav elektrického skútra a upozorňuje použivateľa na prípadné chyby. CPX je ideálna voľba pre uživateľov, ktorí si potrpia na vysoký výkon, spolu s praktickým dizajnom a veľkým úložným priestorom.

  Pre riadenie tohto skútra stačí len vodičské oprávnenie B (minimálne 2 roky).

  nákup na splátky

  Availability: Skladom

  Elektrický skúter Super Soco CPX Pro Dual battery

  5 999,00 €

  Elektrický skúter Super Soco CPX Pro je ešte rýchlejší a ešte výkonnejší ako CPX. So svojim maximálnym výkonom 7000W dokáže motocykel rozpohybovať až do maximálnej rýchlosti 115km/h. O dojazd 100 km sa starajú 2x 60V 45Ah, lítium-iónové batérie, ktoré je možné jednoducho vytiahnúť a nabiť v akejkoľvek bežnej zásuvke. Automobilový Cabus Communication System presne diagnostikuje stav elektrického skútra a upozorňuje použivateľa na prípadné chyby. CPX Pro je ideálna voľba pre uživateľov, ktorí si potrpia na vysoký výkon, spolu s praktickým dizajnom a veľkým úložným priestorom.

  Pre riadenie tohto skútra stačí len vodičské oprávnenie B (minimálne 2 roky).

  nákup na splátky

  Availability: Skladom

  Elektrický skúter Super Soco VS1

  5 599,00 €

  Elektrický skúter Super Soco VS1 je ďalším populárnym modelom dopravného prostriedku, ktorý je určený pre mestské jazdy. Skúter má maximálny dojazd až 90 kilometrov na jedno nabitie a maximálnu rýchlosť 95-110 km/h. Má výkonný elektromotor s výkonom 4000 W, ktorý dokáže rýchlo a plynule zrýchliť. SuperSoco VS1 je vybavený batériou s kapacitou 60V/30Ah, ktorá sa dá nabiť do 6 hodín. Skúter má LED svetlá a displej s informáciami o rýchlosti, dojazde a stavu batérie. Má tiež hydraulické tlmiče, ktoré zlepšujú pohodlie jazdy. Celkovo je SuperSoco VS1 skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú výkonný a spoľahlivý elektrický skúter pre mestské jazdy.

  nákup na splátky

  Availability: Skladom

  Elektrický skúter Super Soco CU X

  2 699,00 €

  Super Soco CU X je plne elektrický skúter, ktorý je ideálny pre mestské jazdy a krátke vzdialenosti. Tento skúter má maximálnu rýchlosť 45km/h, jeho elektromotor má výkon 1,6KW (1600W) s maximálnym výkonom v špičke 2KW (2000W). TSX disponuje batériou s kapacitou 60 V 30 Ah, ktorá sa dá bežne nabíjať v zásuvke za cca 7hodín a umožňuje dojazd 65km. CU X je veľmi ľahký a pohodlný na jazdu, vyniká svojou agilnosťou a pružnosťou v hustej premávke.

  nákup na splátky

  Availability: Skladom

  Elektrický skúter Super Soco CU MINI

  1 349,00 €

  Elektrický skúter Super Soco CU MINI je malý a kompaktný dopravný prostriedok určený pre jazdu v meste. Má maximálny dojazd 30 kilometrov na jedno nabitie a maximálnu rýchlosť 45km/h. Skúter je vybavený elektromotorom s výkonom 600W a v špičke 1000W a batériou s kapacitou 48V 26Ah, ktorú je možné nabiť za cca 5 hodín. CU MINI má kapacitu nosnosti 120kg a je vhodným riešením pre krátke jazdy v meste a pre tých, ktorí chcú ušetriť na benzíne a emisiách.

  Pre riadenie tohto skútra postačuje len vodičské oprávnenie AM (už od 15 rokov) alebo B na auto.

  nákup na splátky

  Availability: Skladom
  Elektrický motocykel Zero... Elektrický motocykel Zero...
  • -1 470,00 €

  Elektrický motocykel Zero FX Dual Sport

  13 820,00 € 15 290,00 €

  Elektrický motocykel Zero FX Dual Sport s maximálnym výkonom 34Kw a nominálnou kapacitou 6,3Kwh. Motorka ma nasadené kvalitné Pirelli terénne pneumatiky, silné ABS brzdy od značky BOSCH ako aj nastaviteľné pruženie značky Showa s tlmením kompresie a odskoku. Maximálna rýchlosť je 137km/h a maximálny dojazd pri ideálnych podmienkach okolo 145 km. Vďaka výkonnému pohonnému systému Z-Force®, dlhým odpružením a športovou výbavou zvládne Zero FX takmer všetky výzvy, ktoré sa mu postavia do cesty.

  nákup na splátky

  Availability: Skladom
  Elektrický motocykel Zero... Elektrický motocykel Zero...
  • Výpredaj!
  • -1 490,00 €

  Elektrický motocykel Zero FXE Street

  14 000,00 € 15 490,00 €

  Dizajnový elektrický motocykel Zero FXE Street so silnou 7,2kWh batériou, maximálnym výkonom 34kW a krútiacim momentom 106Nm. Maximálna rýchlosť je 137km/h a dojazd pri ideálnych mestských podmienkach je 161km. Motocykel disponuje kvalitnými pneumatikami značky Pirelli, silnými Bosch Gen 9 ABS brzdami, nastaviteľným odpružením s tlmením kompresia značky Showa, ako aj Z-Force® 75-5 pasívne vzduchom chladeným motorom s vysokou účinnosťou. Maximálna nosnosť je 151kg.

  Pre riadenie tohto motocykla postačuje len vodičské oprávnenie B (min 2 roky).

  Availability: Skladom

  Elektrický motocykel Zero S Street

  18 790,00 €

  Dizajnový mestský elektrický motocykel Zero S Street. Obsahuje vysoko efektívny motor Z-Force 75-5 vďaka ktorému dokáže dosiahnuť maximálnu rýchlosť až 158km/h pri krútiacom momente 106Nm. Maximálny výkon motocykla je 34kW a dojazd pri ideálnych mestských podmienkach je 143km. Zero S Street taktiež disponuje ABS brzdami Bosch 9 generácie, kvalitnými Pirelli pneumatikami, nastaviteľným Showa odpružením a skvelou multifunkčnou aplikáciou.

  Pre riadenie tohto motocykla postačuje len vodičské oprávnenie B (min 2 roky).

  nákup na splátky

  Availability: Skladom

  Elektrický motocykel Zero DS Dual Sport

  18 790,00 €

  Elektrický motocykel Zero DS Dual Sport je model, ktorý za sebou nechá aj benzínové motorky. Má motor Z-Force 75-5, ktorý dosahuje maximálny výkon 34Kw a krútiaci moment 104Nm. Motorka môže dosiahnúť maximálnu rýchlosť 158km/h a stabilne udržať rýchlosť 116km/h. Obsahuje veľmi kvalitné pneumatiky značky Pirelli, silné ABS brzdy od značky BOSCH ako aj nastaviteľné pruženie značky Showa s tlmením kompresie a odskoku. Maximálna nosnosť motocykla je 190kg.

  Pre riadenie tohto motocykla postačuje len vodičské oprávnenie B (min 2 roky).

  nákup na splátky

  Availability: Skladom

  Elektrický motocykel Zero DSR Dual Sport

  20 390,00 €

  Elektrický motocykel Zero DSR Dual Sport je navrhnutý tak, aby mohol jazdiť aj na cestách aj v teréne. Má motor Z-Force 75-7R, dosahujúci výkon 52kW (70k) a krútiaci moment 157Nm (116ft-lb). Môže dosiahnúť maximálnu rýchlosť 164km/h a má dojazd až 262km. Nazuté má veľmi kvalitné pneumatiky značky Pirelli, silné ABS brzdy od značky BOSCH ako aj nastaviteľné pruženie značky Showa s tlmením kompresie a odskoku. Maximálna nosnosť motocykla je 221kg.

  nákup na splátky

  Availability: Skladom

  Elektrický motocykel Zero SR Street

  21 290,00 €

  Mestský elektrický motocykel Zero SR Street. Maximálny výkon motocykla je 52kW a maximálny krútiaci moment dosiahne 166Nm. Dojazd je pri ideálnych mestských podmienkach 272 km a maximálna rýchlosť 167km/h. Zero SR Street taktiež disponuje Bosch Base MSC brzdami, kvalitnými Pirelli pneumatikami, nastaviteľným Showa odpružením a skvelou multifunkčnou aplikáciou. Pri výbere príslušenstva je možné zvýšenie kapacity batérie, čo zvýši nie len dojazd ale aj výkon motora.
  nákup na splátky

  Availability: Skladom
  Elektrický motocykel Zero... Elektrický motocykel Zero...
  • Výpredaj!
  • -2 890,00 €

  Elektrický motocykel Zero SR/F Street

  23 000,00 € 25 890,00 €

  Veľmi výkonný mestský elektrický motocykel Zero SR/F Street. Maximálny výkon motocykla je až 82kW pri 5600 otáčkach za minútu a maximálny krútiaci moment dosiahne 190Nm. SR/F vyvinie maximálnu rýchlosť až 200km/h a pri ideálnych mestských podmienkach prejde 301km. Motocykel taktiež disponuje pokročilým MSC brzdovým systémom Bosch, kvalitnými Pirelli pneumatikami, nastaviteľným Showa odpružením a skvelou multifunkčnou aplikáciou.

  Availability: Skladom
  Elektrický motocykel Zero... Elektrický motocykel Zero...
  • Výpredaj!
  • -3 490,00 €

  Elektrický motocykel Zero DSR/X Dual Sport

  23 500,00 € 26 990,00 €

  Elektrický motocykel od spoločnosti Zero Motocycles model DSR/X Dual Sport. Pýšiť sa môže neuveriteľným krútiacim momentom až 225Nm (166 ft-lb) v peaku ako aj výkonom 75kW. Motocykel dokáže vyvinúť maximálnu rýchlosť 180km/h a maximálny dojazd v mestských podmienkach je až 290km. Nazuté má veľmi kvalitné pneumatiky značky Pirelli, brzdy Bosch Advanced MSC s kombinovaným brzdením (eCBS), Vehicle Hold Control (VHC) a režimom Off-Road ako aj nastaviteľné pruženie značky Showa s tlmením kompresie a odskoku. Maximálna nosnosť motocykla je 252kg.

  nákup na splátky

  Availability: Skladom
  Elektrický motocykel Zero... Elektrický motocykel Zero...
  • Výpredaj!
  • -3 290,00 €

  Elektrický motocykel Zero SR/S Street

  23 400,00 € 26 690,00 €

  Enormne výkonný elektrický motocykel Zero SR/S. Patrí medzi najvýkonnejšie elektrické motocykle na trhu s maximálnym výkonom neuveriteľných 82kW, krútiacim momentom 190Nm ako aj výkonnou 12,6kWh batériou. Maximálna rýchlosť je až 200km/h a dojazd činí pri ideálnych mestských podmienkach fantastických 251km. Motocykel taktiež disponuje brzdovým systémom Bosch 9tej generácie, kvalitnými Pirelli pneumatikami, nastaviteľným Showa odpružením a skvelou multifunkčnou aplikáciou.

  Availability: Skladom

  Elektrický skúter Segway eScooter B110S

  2 479,00 €

  Elektrický skúter od spoločnosti Segway s maximálnou rýchlosťou 45km/h a dojazdom pri ideálnych podmienkach až 105km. Maximálny výkon skútra je 850W a batéria má kapacitu 48V 30Ah (1440Wh). Model B110S poskytuje odomykanie mobilom, automatické zamykanie, tempomat a mnoho ďaľších vychytávok. Maximálna nosnosť je 132kg a moped spadá do kategórie L1 (od 15 rokov).

  nákup na splátky

  Availability: Posledné kusy v sklade

  Elektrický skúter Segway eScooter E110S

  3 179,00 €

  Elektrický skúter od spoločnosti Segway- eScooter E110Ss maximálnou rýchlosťou 45km/h a dojazdom pri ideálnych podmienkach 75km. Maximálny výkon skútra je 1500W a batéria má kapacitu 48V 30Ah (1440Wh). Model E110S poskytuje bezkľúčové odomykanie, ochranu proti krádeži, LED displej a mnoho ďaľších vychytávok. Maximálna nosnosť je 230kg a moped spadá do kategórie L1 (od 15 rokov). Skúter je dostupný v rôznych farebných variantách.

  nákup na splátky

  Availability: Posledné kusy v sklade

  Elektrický skúter Segway eScooter E125S

  4 599,00 €

  Elektrický skúter od spoločnosti Segway- eScooter E125S s maximálnou rýchlosťou 45km/h a dojazdom pri ideálnych podmienkach až 140km. Maximálny výkon skútra je 3000W a batéria má kapacitu 48V 60Ah (2880Wh). Model E125S poskytuje bezkľúčové odomykanie, ochranu proti krádeži, LED displej a mnoho ďaľších vychytávok. Maximálna nosnosť je 255kg a moped spadá do kategórie L1 (od 15 rokov). Skúter je dostupný v modrej a bielej farbe.

  nákup na splátky

  Availability: Posledné kusy v sklade

  Detská elektrická motorka LAMAX eJumper DB50 800W, 36V 12Ah

  629,00 €

  Detská elektrická motorka LAMAX eJumper DB50 pre deti od 5 do 10 rokov (110-140cm). Motora disponuje 800W motorom, 36V 12ah batériou, prednou odpruženou vidlicou a zadným nastaviteľným odpružením. Maximálna rýchlosť motorky je 30km/h a maximálny dojazd pri ideálnych podmienkach 20km. Vystužené 10 palcové pneumatiky, 3 uzamykateľné stupne rýchlosti a mnoho iného v dvoch farebných variantoch (modrá a oranžová).

  nákup na splátky

  Availability: Skladom

  Detská elektrická štvorkolka LAMAX eTiger ATV50S 1000W, 48V 12Ah

  849,00 €

  Detská elektrická štvorkolka LAMAX eTiger ATV50S pre deti od 5 do 9 rokov (110-140cm). Motor disponuje 1000W motorom, 48V 12ah batériou. Maximálna rýchlosť štvorkolky je 25 km/h a maximálny dojazd pri ideálnych podmienkach 20 km. Vystužené 14 palcové pneumatiky na 6 palcových ráfikoch, 3 uzamykateľné stupne rýchlosti a mnoho iného v dvoch farebných variantoch (modrá a oranžová).

  nákup na splátky

  Availability: Skladom