Sme špecializovaný predajca, servis a pneuservis pre elektrické kolobežky v Žiline. Zaoberáme sa predajom a opravami elektrokolobežiek známych značiek ako Xiaomi, Vsett, Nami, Segway, Techlife, Kugoo, Teverun, CityBoss a iných.

Nižšie nájdete bližšie informácie k našej pobočke Amper servis Žilina.

Prevádzka Žilina

Pon: 10:00 - 17:30 hod
Ut: 10:00 - 17:30 hod
Str: 10:00 - 17:30 hod
Štv: 10:00 - 17:30 hod
Pia: 10:00 - 17:30 hod
Sob: po telefonickej dohode
Nedeľa a sviatky: zatvorené

Od 12:00 do 13:00 obedová prestávka

Otvoriť v Google Maps

Kamenná 91
Areál MZ Pneu
010 01 Žilina

Zavolajte nám

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte zavolať priamo na našu predajňu

0917 129 509

Napíšte nám

V prípade akýchkoľvek otázok nám neváhajte napísať na náš kontaktný email

zilina@amperservis.sk

Možnosť zvozu kolobežky do servisu

Ponúkame špeciálnu službu zvozu kolobežky do nášho servisu. Ak nemáte možnosť priviezť vašu elektrokolobežku k nám, kontaktujte nás a dohodneme si termín, kedy vaše zariadenie vyzdvihneme, u nás opravíme a následne vám privezieme naspäť. Elektrokolobežky dokážeme zvážať zo Žiliny a okolitých miest. Pre možnosť zvozu nás prosím kontaktujte na tel. čísle 0917 129 509.

Oprava Xiaomi kolobežiek Žilina

Pobočka Amper servis Žilina sa zameriava prevažne na predaj a servis Xiaomi kolobežiek, na ktoré držíme všetky diely vždy skladom. Najčastejšie opravy na Xiaomi kolobežkách sú defekty, výmeny kolies za plné / celogumené, ladenie kotúčovej brzdy, opravy poškodených dielov po pádoch (napr. zlomené blatníky, brzdové rúčky a pod.), kontrola elektroniky, ale aj zvyšovanie maximálnej rýchlosti a mnoho iného.

Bežné opravy dokážeme vykonať do 1-2 hodín (záleží aj od vyťaženosti prevádzky a počtu predchádzajúcich servisov). Pri zložitejších opravách vás budeme informovať popredu o predpokladanej dĺžke servisu.

Na servis sa netreba objednávať, stačí sa zastaviť s kolobežkou na našej pobočke Amper servis, Kamenná 91, Žilina.

Oprava iných značiek elektrokolobežiek

Okrem Xiaomi kolobežiek sa zameriavame aj na značky ako Vsett, Nami, Techlife, Segway, Kugoo a CityBoss, pre ktoré máme taktiež diely skladom, alebo ich vieme zabezpečiť v krátkej dobe. Opravujeme aj iné, menej známe značky, najmä rôzne mechanické / elektrické závady alebo pneuservis. Často teda opravujeme aj značky elektrokolobežiek ako Vega, Cecotec, Inmotion, Inokim, SXT a podobne. Neváhajte nás kontaktovať a informovať sa o dostupnosti servisu práve pre vašu značku kolobežky. Sme taktiež špecialisti na výrobu alebo repas Li-ion batérií. Batérie sú najdrahšie komponenty v elektrickej kolobežke, preto je veľa krát výhodnejšia ich oprava alebo repas. Neváhajte sa na nás obrátiť pri problémoch s vašou batériou na elektrickej kolobežke alebo elektrickom bicykli.

Bezplatné služby

Poradenstvo - naši pracovníci vám kedykoľvek ochotne poradia ohľadom servisu vašej elektrokolobežky, alebo pri výbere dielov a doplnkov pre vašu elektrickú kolobežku.

Parkovanie zadarmo - parkovať môžete priamo pri našej predajni a to úplne zadarmo.

Dofúkanie kolies zadarmo - môžete sa kedykoľvek zastaviť na našej prevádzke so svojou kolobežkou alebo aj bicyklom, kde vám radi a zadarmo skontrolujeme tlak v kolesách a prípadne ich dofúkame na požadovanú hodnotu.

Parkovanie

Pri našej prevádzke Amper servis Žilina môžete pohodlne parkovať priamo pred predajňou. Z Kamennej cesty zídete do areálu MZ Pneu a následne cca 100m rovno uvidíte našu predajňu.