Pre firmy s vlastnými elektrickými kolobežkami ponúkame spoluprácu vo forme servisovania a údržby ich “vozového parku”. Malé a stredné podniky tak môžu minimalizovať svoje náklady na zamestnancov a služby servisu elektrokolobežiek pohodlne presunúť na nás.

Pre koho ponúkame naše služby servisu elektrokolobežiek?

Sme otvorení akejkoľvek spolupráci v oblasti opráv elektrických kolobežiek. Ak vaša firma vlastní aj len jednu elektrokolobežku, ktorú využívajú viacerí zamestnanci, opotrebenie a nutnosť opráv na takejto kolobežke bude zvýšená. Dokážeme spolupracovať aj s väčšími podnikmi so stovkami vlastných kolobežiek. Naše kapacity dovoľujú prijať do servisu veľké množstvo elektrokolobežiek a náš odborný tím opravárov dokáže denne vyriešiť desiatky servisov. Opravy za zvýhodnené ceny zabezpečíme pre:

  • spoločnosti využívajúce aj len jedinú elektrickú kolobežku
  • malé a stredné podniky s viac elektrickými kolobežkami
  • firmy podnikajúce v oblasti zdieľaných elektrických kolobežiek (scooter sharing)
  • cykloservisy alebo iné opravovňe, ktoré chcú do svojho sortimentu zaradiť aj opravy elektrických kolobežiek

Outsourcing servisu elektrických kolobežiek

Podnikáte v oblasti opráv automobilov, bicyklov, elektra alebo iných servisných činností a radi by ste svoj sortiment rozšírili o elektrické kolobežky? Z nedostatku času, personálu alebo znalostí nemáte však možnosť elektrické kolobežky opravovať sami? Celý servis elektrických kolobežiek môžete posunúť na nás, opravy vybavíme za znížené ceny, vy si prihodíte vlastnú maržu a odovzdáte kolobežku svojmu zákazníkovi.

Náhradné diely pre elektrické kolobežky za veľkoobchodné ceny

Okrem servisu elektrických kolobežiek ponúkame pre podnikateľov aj odber náhradných dielov a doplnkov za zvýhodnené veľkoobchodné ceny. Podľa obratov je spoločnosť zaradená do cenovej skupiny pod kľúčom - väčší obrat = nižšie ceny.

Kontaktujte nás

V prípade záujmu o využitie našich služieb nás neváhajte kontaktovať. Náš pracovník sa vám ozve v najbližších dňoch. Tešíme sa na našu spoluprácu!


Vyplňte základné informácie o vašej firme a my sa vám ozveme!


Odpíšte text z obrázka: Refresh the code