Elektrická kolobežka Segway Ninebot D28E

496,00 €

Nákupom tohto produktu získate 300 bodov, ktoré môžete premeniť na zľavu pri ďalšom nákupe alebo servise el. kolobežky. Viac o vernostnom programe TU

S DPH

Moderná mestská elektrická kolobežka série D z dielne Segway by Ninebot. Model Segway D28 obsahuje 300W motor, veľké 10 palcové bezdušové kolesá so špeciálnym gélom proti defektom, batériu s kapacitou 7,65 ah s dojazdom 28km. Ide o veľmi kompaktný model s váhou iba 15,4 kg a nosnosťou 120 kg.

quatro0p.png

Množstvo
Do 2-3 pracovných dní

S elektrokolobežkou Ninebot by Segway D28 dostanete to najlepšie z obľúbeného radu D vylepšeného o veľa noviniek. Ponúkne robustný dizajn až pre 120 kg vážiacich jazdcov aj zodpovedajúci výkon pre jazdu rýchlosťou až 25 km/h. Nadchne dojayd 28km alebo výkonným brzdným systémom. Na bezpečnosť celkovo kladie veľký dôraz, čo dokazuje aj kvalitným LED osvetlením. Zaujme ale aj integrovaným Bluetooth pre spoluprácu s mobilnou aplikáciou alebo prehľadným LED displejom, ktorý vás bude informovať v reálnom čase o všetkých aspektoch jazdy.

Vyskúšajte si kolobežku zadarmo pred samotnou kúpou!

Túto kolobežku si môžete zadarmo vyskúšať na našej pobočke Amper servis Bratislava - Ružinov. Kolobežku si môžete na pár minút požičať a vyskúšať na cyklotrase priamo pri predajni, alebo si ju môžete prenajať na celý deň alebo celý víkend!

Nákupom Segway elektrickej kolobežky u nás získate automaticky nasledovné výhody:

  • Garantujeme najlepšiu cenu elektrokolobežky Segway na trhu
  • Garantujeme najlepšie ceny za servis a diely Segway
  • Sme autorizovaný predajca a autorizovaný servis značky Segway, naše záručné aj mimozáručné opravy sú veľmi rýchle, pri menších opravách len pár hodín (nespoliehame sa na zákonnú lehotu 30 dní ako ostatní)
  • Servis dostupný z celého Slovenska, viac informácií >>
  • Kolobežky zakúpené u nás majú automaticky zľavu 25% na servis počas 3 rokov!

quatro-logo.png

Na splátky s 0% navýšením

Rýchly, jednoduchý a šikovný nákup na splátky cez Quatro vám dovolí nakupovať kedykoľvek, a zároveň si cenu výrobku rozložiť do menších, pravidelných splátok. Tovar tak budete môcť používať hneď po doručení domov alebo pri prevzatí na predajni, no nezaťažíte vašu peňaženku či rodinný rozpočet. S Quatrom si budete môcť nastaviť splácanie tak, ako vám to vyhovuje. Zvoliť si výšku akontácie podľa vlastných možností, vybrať si výšku pravidelnej mesačnej splátky ako aj dobu splácania.

Akcia! Aktuálne ponúkame možnosť splátok s 0% navýšením (podmienky akontácia 50% + 12 splátok).

Predaj na splátky si môžete vybaviť online z pohodlia vášho domova (pre online žiadosť nás prosím kontaktujte na info@amperservis.sk).

Skladacia konštrukcia

Kolobežku je možné ľahko a rýchlo zložiť behom pár sekúnd – stačia na to dva kroky. Potom ju môžete ľahko vziať napríklad do MHD alebo zložiť do kufra auta.

10" bezdušové pneumatiky

Vďaka 10-palcovým bezdušovým pneumatikám, ktorým navyše odolnosť ešte zvyšuje dodatočná vrstva špeciálneho želé, je minimalizovaná možnosť defektu a výrazne zvýšený komfort z jazdy aj po nerovnom teréne.

Vysokopevnostný tuhý rám

Elektrokolobežka ponúka pevný a vysoko odolný rám s trojuholníkovou konštrukciou, vďaka ktorej pre ňu nie sú problémom ani jazdec vážiaci až 120 kg. Istote jazdy potom napomáha aj nízke ťažisko.

Výkonný motor aj brzdy

Zásluhou 300W motora je možné vyvinúť rýchlosť až 25 km/h, zatiaľ čo batéria s kapacitou 275 Wh garantuje dojazd až 28 km (celkový dojazd záleží od mnohých faktorov ako váha jazdca, zložitosť terénu, použitý režim a pod.). Bezpečnosť jazdy potom zvyšujú nielen predné, bočné a zadné odrazky E-MARK či neoslňujúce predné a zadné LED svetlá + brzdové svetlá, ale aj dve brzdy. Zatiaľ čo predná je elektronická a disponuje EBS, zadná je bubnová pre rýchle zastavenie.

LED displej

Dokonalý prehľad o všetkých aspektoch jazdy získate so skvele čitateľným LED displejom. Zobrazuje aktuálne informácie o rýchlosti jazdy, režime napájania a stave batérie. Kolobežka je ale vybavená aj Bluetooth a podporuje aplikáciu Segway-Ninebot pre jednoduché aktualizácie firmvéru aj prehľad o stave kolobežky priamo v mobilnom telefóne.

Špecifikácia

- Hmotnosť: 15.4 kg

- Maximálna rýchlosť: 25 km / h

- Maximálny dojazd: 28 km (celkový dojazd záleží od mnohých faktorov ako váha jazdca, zložitosť terénu, použitý režim a pod.)

- Kapacita batérie: 7,65 ah (275Wh)

- Odporúčaný vek: 14+

AMP5901

Write your review

Elektrická kolobežka Segway Ninebot D28E

Moderná mestská elektrická kolobežka série D z dielne Segway by Ninebot. Model Segway D28 obsahuje 300W motor, veľké 10 palcové bezdušové kolesá so špeciálnym gélom proti defektom, batériu s kapacitou 7,65 ah s dojazdom 28km. Ide o veľmi kompaktný model s váhou iba 15,4 kg a nosnosťou 120 kg.

quatro0p.png

Write your review

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: