Užívajte si vašu elektrickú kolobežku naplno a bez starostí. V spolupráci so spoločnosťou BikePlan sme pre vás pripravili možnosť poistenia vašej elektrokolobežky proti krádeži, poškodeniu alebo dokonca proti škodám na cudzom majetku. Vybavenie poistenia zaberie pár minút a môžete tak spraviť online z pohodlia vášho domova prostredníctvom tejto stránky, alebo priamo na našich predajniach. Sme priamym partnerom spoločnosti BikePlan a vybavenie poistných udalostí prebieha priamo u nás (v prípade poškodenia kolobežky, posúdenia škôd a následného servisu).

Poistenie elektrokolobežky 3 v 1

Havarijné poistenie a poistenie proti krádeži je súčasť jedného balíka, ku ktorému si môžete pridať ešte pripoistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou elektrickej kolobežky. Pozrite si čo všetko pokrývajú jednotlivé poistenia a zistíte, že na poistenie od BikePlan sa môžete spoľahnúť v každej situácii.

Havarijné poistenie elektrokolobežky

Pokrýva škody spôsobené pádom alebo haváriou. Poistené sú všetky diely a súčasti elektrickej kolobežky. Dokonca máte poistené aj vaše osobné veci a doplnky do výšky 400 eur (napr. hodinky na vašej ruke, drahé externé svetlo na kolobežke, mobil vo vašom vrecku a pod.). Toto poistenie pokrýva aj škody na kolobežke spôsobené počas jej prepravy alebo škody spôsobené živelnými pohromami. Do poistenia niesú zahrnuté škrabance alebo odreniny.

Poistenie elektrickej kolobežky proti krádeži

Odcudzenie elektrokolobežky je vašou nočno morou? S tým je teraz koniec! Poistenie od BikePlan pokrýva všetky bežné udalosti odcudzenia kolobežiek, či sa jedná o krádež z uzavretých priestorov ako byt, auto, garáž, chata alebo spoločné bytové priestory, tak aj krádež z vonkajších priestranstiev. Poistenie kolobežky proti krádeži zahŕňa aj lúpežné prepadnutie.

Poistenie zodpovednosti za škody

Toto poistenie pokrýva všetky škody na majetku a zdraví spôsobené prevádzkou elektrickej kolobežky (obdoba PZP pri automobiloch). Nezáleží na tom, či ste v danom čase kolobežku riadili práve vy alebo napr. váš kamarát. Upozornenie: toto poistenie sa nevzťahuje na zodpovednosť za škody a ujmy, ktoré vznikli prevádzkou elektrokolobežky, ktorej výkon motora presahuje 1000W.

Ako uzavrieť poistenie?

Uzavretie poistenia je veľmi jednoduché. Môžete tak spraviť na ktorejkoľvek pobočke Amper servis alebo si uzavrite poistenie úplne sami z pohodlia vášho domova, online, za pár minút.

Uzavretie poistenia elektrickej kolobežky na pobočke Amper servis

Navštívte jednu z našich prevádzok Amper servis, informujte sa na poistenie elektrickej kolobežky a náš personál zabezpečí celý zbytok procesu. Zdržíte sa u nás približne 10 minút.

Uzavretie poistenia elektrickej kolobežky online

Stačí vyplniť jednoduchý formulár na spodnej časti tejto stránky a poistenie máte uzavreté behom pár minút. Zvoľte si výšku poistnej sumy, vyplňte základné údaje o kolobežke, vaše kontaktné a fakturačné údaje a máte hotovo! K dokončeniu procesu poistenia budeme od vás potrebovať ešte fotografie kolobežky a sériové číslo, ktoré môžete doplniť do 14 dní od uzavretia poistenia.