Batérie a príslušenstvo

V tejto sekcii nájdete interné aj externé batérie pre elektrické kolobežky, príslušenstvo k batériám a elektrickým komponentom.

  Batérie a príslušenstvo

  Počet produktov: 52

  Zobrazuje sa 1-52 z 52 položiek

  Aktívne filtre

  Vodotesný batoh na... Vodotesný batoh na...
  • Výpredaj!
  • -40%

  Univerzálne

  Vodotesný batoh na kolobežku Wild Man 2L

  11,94 € 19,90 €

  Univerzálna taška na riadidlá a predný panel kolobežky z pevného nepremokavého PU materiálu. Upevnenie pomocou popruhov so suchým zipsom zabezpečuje široké použitie na takmer každú kolobežku alebo bicykel.

  Availability: Vypredané

  Rýchlonabíjačka 3A pre Xiaomi kolobežky s externou batériou

  39,90 €

  Rýchlonabíjačka pre elektrické kolobežky Xiaomi s paralelne zapojenou externou batériou. Táto rýchlonabíjačka nie je vhodná pre Xiaomi kolobežky so samostatnou internou batériou, kde je maximálny nabíjací prúd 2A. Pri zapojení externej batérie sa nabíjacia záťaž rozloží do oboch batérií a nabíjanie je bezpečné.

  Availability: Posledné kusy v sklade

  Xiaomi Pro, Xiaomi Pro 2

  Sada na prerábku Xiaomi kolobežky Monorim U5 500W 48V PRO

  549,00 €

  Kompletná sada na prerábku Xiaomi kolobežky na 48V systém s 500W motorom. Sada obsahuje všetky potrebné diely na túto rozsiahlu prerábku. Xiaomi kolobežka prerobená sadou Monorim U5 má extrémny nominálny výkon 500W s maximálnou rýchlosťou až 50km / hod. Verzia Pro.

  Availability: Vypredané

  Xiaomi 1S, Xiaomi 3, Xiaomi Essential, Xiaomi M365

  Sada na prerábku Xiaomi kolobežky Monorim U5 500W 48V

  549,00 €

  Kompletná sada na prerábku Xiaomi kolobežky na 48V systém s 500W motorom. Sada obsahuje všetky potrebné diely na túto rozsiahlu prerábku. Xiaomi kolobežka prerobená sadou Monorim U5 má extrémny nominálny výkon 500W s maximálnou rýchlosťou až 50km / hod. Verzia non-Pro.

  Availability: Vypredané