Zaoberáme sa výrobou a montážou interných a externých batérií pre elektrokolobežky, elektrobicykle a rôzne iné elektronické zariadenia. Výrábame aj batérie na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Batérie vyrábame priamo u nás a dbáme na vysokú kvalitu všetkých použitých komponentov a izolácií. Interné a externé batérie vyrábame prevažne pre elektrické kolobežky značiek Xiaomi, Segway, Nami, Vsett, Kaabo, Apollo, Kugoo, CityBoss, Techlife, Laotie a podobne.

Externé batérie pre elektrokolobežky

Externá batéria pre Xiaomi kolobežku

Predĺženie dojazdu a zvýšenie výkonu

Nie ste spokojný s dojazdom vašej Xiaomi kolobežky? Uvítali by ste väčší výkon? Máme pre vás riešenie! Zaoberáme sa výrobou a montážou externých batérií pre Xiaomi kolobežky, vďaka ktorým si môžete predĺžiť dojazd a navyše zvýšiť výkon a celkový ťah kolobežky. Kapacity externých batérií ponúkame od 6,4 Ah.

Na požiadavku zákazníka vieme zrealizovať aj zvýšenie  maximálnej rýchlosti na Xiaomi kolobežke. Upozorňujeme však, že v cestnej premávke môžete ísť najviac 25 km / hod, takže zvýšenú rýchlosť môžete využiť len pre rekreačné a športové účely mimo cestnej premávky. Pre tento účel vám môžeme zvýšený výkon a rýchlosť dať len na režim S a ostatné obmedzené rýchlostné režimy môžete využívať aj na cestách. Zvýšený výkon však pocítite najmä aj na akcelerácií a lepšom ťahu do kopcov.

Kapacity a ceny externých batérií pre Xiaomi kolobežku

EVE 4,4 Ah 36V (predĺženie dojazdu cca o 15km v štandardnom režime, 10km v sport režime) -> cena 89€

EVE 6,4 Ah 36V (predĺženie dojazdu cca o 23km v štandardnom režime, 15km v sport režime) -> cena 119€

LG 10 Ah 36V (predĺženie dojazdu cca o 35km v štandardnom režime, 25km v sport režime) -> cena 179€

LG 15 Ah 36V (predĺženie dojazdu cca o 50km v štandardnom režime, 37km v sport režime) -> cena 249€

LG 20 Ah 36V (predĺženie dojazdu cca o 70km v štandardnom režime, 50km v sport režime) -> cena 319€

iná externá batéria -> presne podľa požiadaviek zákazníka, skladanie batérie na mieru

Dojazdy sú merané pri záťaži 70kg na rovnej asfaltovej ceste.

Cena príslušenstva (batoh, kabeláž, držiaky ...) a montáže -> 30

Externé batérie pre kolobežky a bicykle

Ponúkame výrobu a montáž externej batérie takmer pre akúkoľvek elektrickú kolobežku. Medzi overené značky, pre ktoré bežne montujeme externé batérie sú kolobežky Xiaomi, Segway, Nami, Vsett, Kaabo, Apollo, Kugoo, CityBoss, Techlife a Laotie. Poskytujeme aj externé batérie pre elektrické bicykle. Pre overenie, či je možné pre vaše zariadenie namontovať externú batériu nás prosím kontaktujte.

Kvalita na prvom mieste

V dnešnej dobe je trh presýtený lacnými batériami z Číny, ktoré nespĺňajú deklarované kapacity a navyše sú vyrábané z nekvalitných článkov a komponentov, čo predstavuje veľké bezpečnostné riziko. Naše batérie sú vyrábané z kvalitných značkových článkov EVE, LG, Samsung alebo Panasonic, používame kvalitné BMS, kvalitné spojovacie a izolačné materiály. To všetko zaručuje bezpečnú prevádzku a dlhú životnosť batérie.

Falošné údaje kapacity batérie na čínskych batériach
Hodnota na štítku čínskej batérie 12,8 Ah vs. reálne nameraná hodnota len 6,34 Ah, čo predstavuje menej ako polovicu kapacity udávanej výrobcom

Falošné údaje na lacných čínskych batériach

Zavádzajúce údaje najmä o reálnej kapacite batérie sú bežné praktiky čínskych výrobcov. V našom servise zákazníkom bežne nameriame 40 - 60% kapacity čínskej batérie oproti uvádzanej hodnote na obale. Nenechajte sa zlákať na lacnú cenu batérie, pretože okrem falošnej informácie celkovej kapacity dostanete aj nekvalitný produkt, ktorý môže byť nebezpečný! Batéria predstavuje najdrahší komponent celej elektrokolobežky, preto dbajte na jej kvalitu a dlhú životnosť.

Výroba batérií na mieru

Zabezpečujeme výrobu batérií na mieru. Vy si určíte základné parametre ako približnú cieľovú kapacitu, napätie, konektory, rozmery a podobne, my vám navrhneme najlepšie riešenie a cenovú ponuku. Batériové packy môžete využiť ako interné batérie vo vašej elektrickej kolobežke / bicykli alebo inom zariadení, prípadne ako externé prídavné batérie. Ak máte záujem o výrobu batérie na mieru, prosím kontaktujte nás na našom emaily info@amperservis.sk, ďakujeme.

Zvoz kolobežky z celej SR

Ak nemáte nablízku žiadnu z pobočiek Amper servis, využite náš zvoz z celej SR.

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať na náš kontaktný email

+421 949 000 949

info@amperservis.sk