Elektrická kolobežka Segway Ninebot Kickscooter F2 Pro E 450W 36V 12,8Ah

649,00 €

Nákupom tohto produktu získate 300 bodov, ktoré môžete premeniť na zľavu pri ďalšom nákupe alebo servise el. kolobežky. Viac o vernostnom programe TU

S DPH

Elektrická kolobežka  Segway Ninebot Kickscooter F2 Pro E je najlepším modelom série F. Disponuje motorom so silou 450W (v špičke 900W) a batériou s kapacitou 36V a 12,8 Ah, ktorá zabezpečí dojazd v ideálnych podmienkach 55km. Dvojitý brdzový systém, protišmykový systém TCS, predné odpruženie kolobežky alebo smerovky zabudované v riadidlách zaručujú ešte bezpečnejšiu jazdu ako kedykoľvek predtým. Proti krádeži je zabezpečený silným alarmom reagujúcim na pohyb, ktorý plní funkciu aj ako zvonček.

quatro0p.png

Množstvo
Vypredané

Ninebot KickScooter F2 Pro od spoločnosti Segway je vďaka dlhému dojazdu až 55 km perfektným spoločníkom na každodenné cestovanie. F2 Pro je plná nových funkcií so skvelým pomerom cena/výkon a ponúka vám všetko, čo potrebujete. Duálny brzdový systém, vstavané smerové ukazovatele, systém kontroly trakcie (TCS), vylepšené samoopravné pneumatiky, vysoký výkon a vďaka integrovanej funkcii Apple Find My budete vedieť, kde sa nachádza. Aj vďaka tomu bude vaše cestovanie bezpečné aj zábavné.

Ninebot KickScooter F2 Pro má zvýšenú kapacitu batérie na 460 Wh, tým poskytuje dojazd až 55 km na jedno nabitie v ideálnych podmienkach. (pri jazde s plnou batériou, zaťažením 75 kg, okolitej teplote 25 °C a pri priemernej rýchlosti 16 km/h na vozovke. Medzi faktory, ktoré ovplyvňujú dojazd, patrí rýchlosť, počet zrýchlení a zastavení, okolitá teplota atď.)

Kolobežka F2 Pro sa od F2 Plus líši pridaným predným odpružením a taktiež elektronickým zvončekom, ktorý funguje aj ako systém proti krádeži. Pri akomkoľvek pohybe zablokovanej kolobežky spustí alarm.

Vyskúšajte si kolobežku zadarmo pred samotnou kúpou!

Túto kolobežku si môžete zadarmo vyskúšať na našej pobočke Amper servis Bratislava - Ružinov. Kolobežku si môžete na pár minút požičať a vyskúšať na cyklotrase priamo pri predajni, alebo si ju môžete prenajať na celý deň alebo celý víkend!

Nákupom Segway elektrickej kolobežky u nás získate automaticky nasledovné výhody:

  • Garantujeme najlepšiu cenu elektrokolobežky Segway na trhu
  • Garantujeme najlepšie ceny za servis a diely Segway
  • Sme autorizovaný predajca a autorizovaný servis značky Segway, naše záručné aj mimozáručné opravy sú veľmi rýchle, pri menších opravách len pár hodín (nespoliehame sa na zákonnú lehotu 30 dní ako ostatní)
  • Servis dostupný z celého Slovenska, viac informácií >>
  • Kolobežky zakúpené u nás majú automaticky zľavu 25% na servis počas 3 rokov!

quatro-logo.png

Na splátky s 0% navýšením

Rýchly, jednoduchý a šikovný nákup na splátky cez Quatro vám dovolí nakupovať kedykoľvek, a zároveň si cenu výrobku rozložiť do menších, pravidelných splátok. Tovar tak budete môcť používať hneď po doručení domov alebo pri prevzatí na predajni, no nezaťažíte vašu peňaženku či rodinný rozpočet. S Quatrom si budete môcť nastaviť splácanie tak, ako vám to vyhovuje. Zvoliť si výšku akontácie podľa vlastných možností, vybrať si výšku pravidelnej mesačnej splátky ako aj dobu splácania.

Akcia! Aktuálne ponúkame možnosť splátok s 0% navýšením (podmienky akontácia 50% + 12 splátok).

Predaj na splátky si môžete vybaviť online z pohodlia vášho domova (pre online žiadosť nás prosím kontaktujte na info@amperservis.sk).

Silnejší motor

Vylepšený motor F2 Pro vám umožní prejsť mestom bez starostí. S maximálním výkonom 900W poskytuje bezkartáčový motor rychlosť až 25 km/h a pomôže Vám zdolať stúpania až do 22%. 

10" bezdušové pneumatiky

Vďaka 10-palcovým bezdušovým pneumatikám, ktorým navyše odolnosť ešte zvyšuje dodatočná vrstva špeciálneho želé, je minimalizovaná možnosť defektu a výrazne zvýšený komfort z jazdy aj po nerovnom teréne.

Protišmykový systém TCS

Segway-Ninebot sa ujíma vedenia pri zavádzaní technológie Traction Control System (TCS) v odvetví mikromobility. Rad F2 bol vyvinutý s jemným riadiacim algoritmom Segway-Ninebot pre presné ovládanie kolobežky a má zvýšenú trakciu na štrkových cestách alebo klzkých cestách. Jazdci môžu aktivovať túto funkciu v aplikácii Segway-Ninebot.

Find My Ninebot

Použivatelia Apple zariadení sa potešia novej funkcii, pomocou ktorej si cez aplikáciu Find My dokážu zobraziť kolobežku na mape a taktiež spustiť na nej alarm.

Širšie riadidlá

Rad F2 bol navrhnutý v porovnaní so svojimi predchodcami so širšími riadidlami pre stabilnejšiu jazdu, ktoré navyše umožňujú viac priestoru pre príslušenstvo, napr. držiak telefónu. Riadidlá majú taktiež vstavané smerovky na upozornenie zmeny smeru jazdy.

Inteligentý Battery Management System (BMS)

Vďaka pokročilému systému správy batérií (BMS) zaisťuje dlhú životnosť článkov batérie a vašu bezpečnosť za všetkých okolností.

- Ochrana proti skratu

- Nadprúdová ochrana

- Dvojitá ochrana pred prebíjaním

- Dvojitá ochrana proti nadmernému vybitiu

- Teplotná ochrana

- Nízkonapäťová ochrana batérie

- Prispôsobiteľný limit nabíjania

Vylepšenie od poslednej generácie modelu F:

• Vylepšený a vysoký výkon motora, výkon zvyšuje percentuálny sklon, ktorý kolobežka zvládne výjsť

• Vylepšená batéria s vyššou kapacitou vedie k väčšiemu dojazdu

• Samotesniaca bezdušová pneumatika s želé vrstvou v sérii F2 zabraňuje prepichnutiu pneumatiky

• Protišmykový systém TCS - presnejšie ovládanie na mokrých a klzkých cestách

• Predný kotúč + zadná E-ABS brzda - dvojité záruky bezpečnosti

• Len F2 Pro – Elektronický klaksón kombinuje zvonček a alarm proti krádeži

• Prispôsobiteľný športový režim na upravenie rýchlosti a zrýchlenia

• Technológia Apple Find My - vyhľadá a nájde vašu elektrickú kolobežku(iba systém iOS)

Špecifikácia

Maximálna rýchlosť: 25km/h

Maximálne stúpanie: 22%

Kapacita batérie: 460Wh (36V, 12,8Ah)

Dojazd: 55km

Motor: 450W (peak 900W)

Smerovky: Áno 

Nosnosť: 120kg

Váha: 18,5kg

Odpruženie: Predné

Brzda: Predná kotúčová a zadná elektronická

Iné: Find my, TCS, elektronický zvonček s alarmom proti krádeži

AMP5914

Write your review

Elektrická kolobežka Segway Ninebot Kickscooter F2 Pro E 450W 36V 12,8Ah

Elektrická kolobežka  Segway Ninebot Kickscooter F2 Pro E je najlepším modelom série F. Disponuje motorom so silou 450W (v špičke 900W) a batériou s kapacitou 36V a 12,8 Ah, ktorá zabezpečí dojazd v ideálnych podmienkach 55km. Dvojitý brdzový systém, protišmykový systém TCS, predné odpruženie kolobežky alebo smerovky zabudované v riadidlách zaručujú ešte bezpečnejšiu jazdu ako kedykoľvek predtým. Proti krádeži je zabezpečený silným alarmom reagujúcim na pohyb, ktorý plní funkciu aj ako zvonček.

quatro0p.png

Write your review

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: