Elektrická kolobežka Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra

1 099,00 €

Nákupom tohto produktu získate 300 bodov, ktoré môžete premeniť na zľavu pri ďalšom nákupe alebo servise el. kolobežky. Viac o vernostnom programe TU

S DPH

Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra sa dá považovať za vlajkovú loď najznámejšej značky mestských elektrických kolobežiek Xiaomi. Disponuje 500W motorom s maximálnym výkonom 940W, 12Ah batériou s dojazdom 70km (za ideálnych podmienok). Jazda na Xiaomi 4 Ultra je mimoriadne komfortná vďaka prednému aj zadnému odpruženiu, či 10 palcovým bezdušovým pneumatikám s ochranným gélom proti defektu. Maximálna rýchlosť je 25km/h.

quatro0p.png

Množstvo
Na objednávku

Tlmenie nárazov pre pohodlnú jazdu

Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra využíva duálny systém odpruženia na efektívne zníženie vibrácií a otrasov pri jazde, čo vám prináša lepší zážitok z jazdy.

Vylepšená 10" pneumatika Xiaomi DuraGel Tire pre pohodlnú a bezpečnejšiu jazdu

Predná a zadná 10" pneumatika Xiaomi DuraGel Tire sa dokáže opraviť sama. Po zapichnutí predmetu s priemerom menším ako 3,5 mm a jeho odstránením, dokáže rôsolovitá vrstva rýchlo opraviť rozbitú časť pneumatiky, čím sa zníži riziko defektu pneumatiky, vďaka čomu bude pneumatika odolnejšia a umožní vám sústrediť sa na radosť z akejkoľvek cesty.

Silnejší motor, väčší výkon

Výkonný motor má špičkový výkon 940 W a spolu s vynikajúcou účinnosťou prenosu poskytuje silné zrýchlenie a stúpanie v meste aj v teréne. Maximálne stúpanie je do 25% kopca.

Ultra dlhá výdrž batérie, rýchlejšie nabíjanie

Veľkokapacitná lítiová batéria s kapacitou 561,5 Wh poskytuje stabilný výkon a mimoriadne dlhý dojazd 70 km(za ideálnych podmienok). Úplné nabitie trvá len 6,5 hodiny.

Viac režimov, viac možností

Na jazdenie je možné využívať jeden zo štyroch režimov. Najslabši režim je pre chodcov, kde rýchlosť dosiahne maximálne 6km/h, režim "D" je štandardný, s maximálnou rýchlosťou 20km/h, športový režim "S" dokáže kolobežku rozhýbať na rýchlosť 25km/h a režim šport plus "S+" zabezpečí maximálny výkon, ktorý sa prejaví v zrýchlení a to z 0 na 25km/h za 4 sekundy.

Väčšia kolobežka, väčší komfort

Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra má širšie a vyššie riadidlá a väčší nášľap, čo ponúka lepší zážitok z jazdy.

Prepracovaný, pevnejší rám so zvýšenou nosnosťou 120kg

Rám vyrobený z vysoko pevnej hliníkovej zliatiny a vyrobený pomocou optimalizovaných výrobných a zváracích procesov má vynikajúcu odolnosť a dokáže uniesť dynamické zaťaženie až 120 kg.

Vysoká úroveň ochrany

Kolobežka s krytím IP55 je odolná voči prachu a striekajúcej vode a je vhodná pre rôzne jazdné scenáre, čo vám dáva slobodu v tom, kam chcete ísť ďalej.

Inteligentné cestovanie pod vašou kontrolou

Zobrazte si údaje o jazde, zostávajúci dojazd a upozornenia na poruchy v aplikácii Xiaomi Home/Mi Home.

Jazdite bezpečne v noci

Keď je vozidlo zapnuté, krátkym stlačením tlačidla napájania pod displejom zapnite predné svetlo. V aplikácii Xiaomi Home/Mi Home môžete tiež nastaviť, aby zadné svetlo zostalo stále rozsvietené pre bezpečnejšiu jazdu v noci.

Vyskúšajte si kolobežku zadarmo pred samotnou kúpou!

Túto kolobežku si môžete zadarmo vyskúšať na našich pobočkách Amper servis Bratislava - Petržalka alebo Amper servis Bratislava - Ružinov. Kolobežku si môžete na pár minút požičať a vyskúšať na cyklotrase priamo pri predajni, alebo si ju môžete prenajať na celý deň alebo celý víkend!

Nákupom Xiaomi elektrickej kolobežky u nás získate automaticky nasledovné výhody:

- servis dostupný z celého Slovenska, viac informácií >>

- zľava 25% na servisné úkony počas 3 rokov!

quatro-logo.png

Na splátky s 0% navýšením

Rýchly, jednoduchý a šikovný nákup na splátky cez Quatro vám dovolí nakupovať kedykoľvek, a zároveň si cenu výrobku rozložiť do menších, pravidelných splátok. Tovar tak budete môcť používať hneď po doručení domov alebo pri prevzatí na predajni, no nezaťažíte vašu peňaženku či rodinný rozpočet. S Quatrom si budete môcť nastaviť splácanie tak, ako vám to vyhovuje. Zvoliť si výšku akontácie podľa vlastných možností, vybrať si výšku pravidelnej mesačnej splátky ako aj dobu splácania.

Akcia! Aktuálne ponúkame možnosť splátok s 0% navýšením (podmienky akontácia 50% + 12 splátok).

Predaj na splátky si môžete vybaviť online z pohodlia vášho domova (pre online žiadosť nás prosím kontaktujte na info@amperservis.sk).

Špecifikácia:

 • Maximálna rýchlosť: 25km/h (chôdza: 6km/h; D: 20km/h; S: 25km/h; S+: 25km/h)
 • Odpruženie: duálny systém odpruženia
 • Dojazd: 70km
 • Váha: 24.5kg
 • Maximálne stúpanie: 25%
 • Brzdy: E-ABS + bubnová brzda
 • Nominálny výkon: 500W
 • Maximálny výkon: 940W
 • Kapacita batérie: 12000mAh/ 561.5Wh
 • Pneumatiky: 10" Xiaomi DuraGel Tire
 • Maximálna nosnosť: 120kg
 • Odporúčaná výška jazdca: 120cm–200cm
 • Odporúčaný vek jazdca: 16–50 rokov
 • Prevádzková teplota: -10°C to 40°C
 • Skladovacia teplota: -20°C to 45°C
 • Vodeodolnosť: IP55
 • Čas nabíjania: 6.5 hodín
AMP5955

Write your review

Elektrická kolobežka Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra

Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra sa dá považovať za vlajkovú loď najznámejšej značky mestských elektrických kolobežiek Xiaomi. Disponuje 500W motorom s maximálnym výkonom 940W, 12Ah batériou s dojazdom 70km (za ideálnych podmienok). Jazda na Xiaomi 4 Ultra je mimoriadne komfortná vďaka prednému aj zadnému odpruženiu, či 10 palcovým bezdušovým pneumatikám s ochranným gélom proti defektu. Maximálna rýchlosť je 25km/h.

quatro0p.png

Write your review

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: