Elektrická kolobežka Vsett 10+ dualmotor 2023 LCD

Zľava -320,00 €
1 879,00 €

Nákupom tohto produktu získate 500 bodov, ktoré môžete premeniť na zľavu pri ďalšom nákupe alebo servise el. kolobežky. Viac o vernostnom programe TU

2 199,00 €
S DPH

Extrémne výkonná odpružená elektrická kolobežka Vsett 10+ je určená pre náročných používateľov. Skvelo čitateľný centrálny LCD displej, výkon neuveriteľných 2800W (peak 3600W), dojazd 130-185km (podľa zvolenej konfigurácie), vzduchové 10 palcové kolesá zavesené na celo-odpruženom podvozku, nosnosť 130kg.

quatro0p.png

Batéria
Množstvo
Produkt je dostupný s inými možnosťami

Objavte nový rozmer extrémnej jazdy! Vsett 10+ je prekvapivo moderná elektrická kolobežka, ktorá bola navrhnutá s ohľadom na rastúcu dávku adrenalínu vďaka dokonale zvoleným parametrom. Neuveriteľný výkon dvoch motorov, výnimočne pohodlný odpružený podvozok (nastaviteľný), ohromný dojazd, stabilná konštrukcia z kvalitných materiálov, odomykanie kolobežky pomocou bezkontaktného NFC kľúča, velký centrální LCD displej a mnoho iných vychytávok na vás čaká pri modely elektrickej kolobežky Vsett 10+.

Vyskúšajte si kolobežku zadarmo pred samotnou kúpou a presvedčte sa o jej kvalite!

Túto kolobežku si môžete zadarmo vyskúšať na našich pobočkách Amper servis Bratislava - Petržalka alebo Amper servis Bratislava - Ružinov. Kolobežku si môžete zadarmo na pár minút požičať a vyskúšať na cyklotrase priamo pri predajni, alebo si ju môžete prenajať (prenájmy sú spoplatnené) na celý deň alebo celý víkend!

Prečo kúpiť elektrokolobežku Vsett práve u nás?

 • LEN U NÁS 5 ročná záruka na tento produkt! Viac o AMP warranty >>
 • Garantujeme najlepšiu cenu elektrokolobežky Vsett na trhu
 • Garantujeme najlepšie ceny za servis a diely Vsett
 • Sme autorizovaný predajca a servis značky Vsett, naše záručné aj mimozáručné opravy sú veľmi rýchle, pri menších opravách len pár hodín (nespoliehame sa na zákonnú lehotu 30 dní ako ostatní)
 • Servis dostupný z celého Slovenska, viac informácií >>
 • Kolobežky zakúpené u nás majú automaticky zľavu 25% na servis počas 3 rokov!

quatro-logo.png

Na splátky s 0% navýšením

Rýchly, jednoduchý a šikovný nákup na splátky cez Quatro vám dovolí nakupovať kedykoľvek, a zároveň si cenu výrobku rozložiť do menších, pravidelných splátok. Tovar tak budete môcť používať hneď po doručení domov alebo pri prevzatí na predajni, no nezaťažíte vašu peňaženku či rodinný rozpočet. S Quatrom si budete môcť nastaviť splácanie tak, ako vám to vyhovuje. Zvoliť si výšku akontácie podľa vlastných možností, vybrať si výšku pravidelnej mesačnej splátky ako aj dobu splácania.

Akcia! Aktuálne ponúkame možnosť splátok s 0% navýšením (podmienky akontácia 50% + 12 splátok).

Predaj na splátky si môžete vybaviť online z pohodlia vášho domova (pre online žiadosť nás prosím kontaktujte na info@amperservis.sk).

Centrálny LCD displej

Nový stredovo umiestnený LCD displej zabezpečuje perfektnú viditeľnosť aj v nepriaznivých podmienkach.

Spoľahlivý systém pre bezpečnú jazdu!
Za pohodlie a bezpečnosť sú zodpovedné moderné tlmiče v kombinácii s 10 "nafukovacími kolesami. Získate produkt, ktorý oceníte v každom detaile a vaša jazda bude nielen bezpečná ale aj pohodlná!

Využite silu dvoch motorov, s rýchlosťou až 75 km / h!
Vsett 10+ je vybavená dvoma extrémne výkonnými elektromotormi 2x1400W (max 2x1800W). V kombinácii s kontrolerom 2x35A Vám umožní ísť do 25 stupňového stúpania bez straty rýchlosti. Po mechanickom odblokovaní rýchlosti je max. rýchlosť 75 km / h.

LED osvetlenie
S inovatívnym LED osvetlením môžete odteraz bezpečne cestovať nielen vo dne, ale aj v noci.

Obrovský dojazd
Inteligentná lítium-iónová batéria s kapacitou 20,8 až 28Ah / 60V (podľa zvolenej konfigurácie) zaisťuje rýchle nabíjanie a dlhú jazdu na jedno plné nabitie. Vďaka tzv. bezpamäťovej technológii Vám batéria v kolobežke vydrží mnoho rokov!

Najdôležitejšie funkcie po ruke!
Veľký a čitateľný displej zobrazuje všetky najdôležitejšie dáta, ako je rýchlosť, počet najazdených kilometrov a stav batérie. Obrazovka dokonale reprodukuje červené, zelené a modré odtiene, takže zostáva čitateľná aj za nepriaznivých poveternostných podmienok.

Inovatívny zámok proti krádeži
Vsett 10+ má inovatívnu integrovanú ochranu proti krádeži - vezmite si svoju jedinečnú bezpečnostnú kartu a môžete vyraziť!

Rekordne rýchle skladanie
Inovatívny bezpečnostný systém vám umožní zostaviť elektrický skúter za 3 sekundy. Tenký dizajn uľahčí jeho prenášanie.

Technické špecifikácie:

 • Typ motora: bezkartáčový
 • Max. stúpanie: 25 °
 • Trieda ochrany: IP44
 • Typ akumulátora: Li-ion 60V (20,8Ah, 25,6Ah, 28 Ah)
 • Rozmery zloženej kolobežky: 130x26x57 cm
 • Rozmery rozloženej kolobežky: 130x65x129 cm
 • Čas nabíjania: 7-14h
 • Veľkosť kolies: 10x3"
 • Nabíjačka: 67,2V 2A
 • Hmotnosť: 36kg
 • Výkon: 2x1400W (2x1800W)
 • Dojazd: 130 - 185km (podľa zvolenej konfigurácie a v závislosti od terénu, váhy jazdca, použitého režimu atď)
 • Tlmenie: pružinové
 • Brzdy: kotúčové
 • Max. rýchlosť: 25 km / h (po odblokovaní až 75 km / h)
 • Nosnosť: až 130kg
AMP5854

Write your review

Elektrická kolobežka Vsett 10+ dualmotor 2023 LCD

Extrémne výkonná odpružená elektrická kolobežka Vsett 10+ je určená pre náročných používateľov. Skvelo čitateľný centrálny LCD displej, výkon neuveriteľných 2800W (peak 3600W), dojazd 130-185km (podľa zvolenej konfigurácie), vzduchové 10 palcové kolesá zavesené na celo-odpruženom podvozku, nosnosť 130kg.

quatro0p.png

Write your review

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: