Elektrické kolobežky Xiaomi sú najobľúbenejšie kolobežky, najmä čo sa týka pomeru cena / výkon. Táto kolobežka je veľmi dobre funkčne aj dizajnovo spracovaná a preto sa teší tak veľkej obľube. Pre elektrokolobežky Xiaomi je na trhu najviac doplnkov a vylepšení, ktoré sa dajú na kolobežku aplikovať. Samozrejme aj takto populárna elektrokolobežka má svoje muchy. Jedná sa prevažne o problémy s výmenou pneumatík po defekte. Oprava defektu na Xiaomi kolobežke je celkom náročná pre bežného používateľa a preto vám odporúčame obrátiť sa na náš servis. Naši pracovníci sú skúsení a radi vám pomôžu s každým, menším aj väčším problémom na Xiaomi kolobežke. Sme najrýchlejší a najkvalitnejší servis v Bratislave pre vašu Xiaomi kolobežku. Opravujeme všetky modely Xiaomi kolobežiek, konkrétne Xiaomi M365, Xiaomi Pro, Xiaomi Essential, Xiaomi 1S a Xiaomi Pro 2.

Najčastejšie opravy na Xiaomi kolobežke, ktoré zabezpečujeme

opravy defektov a výmena pneumatík | výmena za plné pneumatiky | výmena náhradných dielov | opravy vôle v riadidlách | opravy skladacieho mechanizmu | nastavenie kotúčovej brzdy | výmena brzdových doštičiek | oprava zadného blatníka a svetla po ich odtrhnutí | repasovanie batérie | čistenie alebo výmena elektrického motora | oprava elektronických častí | celková diagnostika elektrickej kolobežky | iné ...

Pneuservis Xiaomi kolobežiek

kývanie, trasenie riadidiel Xiaomi

O kolobežkách Xiaomi je všobecne známe, že nie je veľký problém dostať defekt a môže sa vám to stať aj niekoľko krát do mesiaca. U nás máte garanciu rýchleho a kvalitného pneuservisu vašej Xiaomi kolobežky. Opravy defektov alebo výmeny za celogumené pneumatiky sú najčastejšie úkony, ktorým sa venujeme. Pri každej kolobežke dbáme na maximálnu kvalitu práce bez poškriabania diskov. Pri výmene dielov dodávame kvalitnejšie duše a pneumatiky (s hrubšou a odolnejšou stenou), ako sú originálne. Takéto kolesá vám bez defektu vydržia omnoho dlhšie!

Prevencia defektov

kývanie, trasenie riadidiel Xiaomi

Pre prevenciu ďalších defektov ráfiky kolies precízne čistíme a dodávame kvalitnejšie duše a pneumatiky. Navyše vám na požiadanie môžeme do kolies aplikovať prípravok proti defektom Slime Tube Sealant detail produktu >>. Aplikáciou tohto prípravku priamo do duše zabezpečíte ochranu voči defektom do veľkosti 3mm. Prípravok si môžete kúpiť v našom eshope, alebo vám ho vieme priamo aplikovať v našom servise. Slime je vhodný samozrejme aj pre iné dušové kolesá, ako napr. pre bicykel, detské kočíky a pod. Slime napĺňame pre všetky typy dušových pneumatík, v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kývanie / vôla v riadidlách

kývanie, trasenie riadidiel Xiaomi

Ďalším častým problémom Xiaomi kolobežiek je vôla, resp. trasenie riadidiel. Sú dve kritické miesta, kde sa vám riadidlá môžu rozkývať. Ak je vôla v skladacom mechanizme, dá sa vyriešiť jednoduchým osadením anti-vibračnej vložky a správnym nastavením vnútornej skrutky skladacieho mechanizmu, ktorá spája skladaciu páčku s predným háčikom. Ak je vôla v priestore kde sa napája tyč riadidiel na skladací mechanizmus, ide o zložitejší problém avšak nie neriešiteľný. V každom prípade ak máte problém s vôlou riadidiel Xiaomi kolobežky, odporúčame navštíviť náš servis, pretože jazda s pevnými nekývajúcimi sa riadidlami je omnoho pohodlnejšia a hlavne bezpečnejšia. Neriešením tohto problému môže prísť napr. k zlomeniu predného háčika skladacieho mechanizmu a samovolnému sklopeniu tyče riadidiel, čo môže byť nebezpečné najmä počas jazdy.

Repasovanie batérie Xiaomi

oprava batérie Xiaomi kolobežky

Batéria je najdrahším komponentom na celej kolobežke. Batériu na vašej Xiaomi kolobežke však dokážeme opraviť a vo väčšine prípadov sa tak nemusí pristúpiť k jej samotnej výmene. Dokážeme presne identifikovať problém batérie Xiaomi M365 a vymeniť len danú sekciu poškodených článkov alebo iných komponentov batérie. Pokiaľ vám nejde zapnúť Xiaomi kolobežka, nejde dobíjanie, prípadne ste rapídne stratili výkon alebo celkový dojazd, môže sa jednať práve o problém s batériou. V takom prípade odporúčame návštevu nášho servisu, kde prevedieme diagnostiku batérie a jej následnú opravu.

Rýchlosť a kvalita je pre nás priorita

Uvedomujeme si, že zákazník nechce príliš dlho čakať na servis svojej Xiaomi kolobežky a preto sa snažíme všetky bežné úkony vyriešiť už do 3 hodín od prijatia kolobežky! Zároveň však dbáme na maximálnu kvalitu opravy. Každú kolobežku pri servise celkovo kontrolujeme a doťahovanie skrutiek, jemné nastavenie bŕzd a iné menšie úkony robíme automaticky aj bez nahlásenia zákazníkom.

Kontakt

Prevádzka

Pon - Pia
10:00 - 18:00 hod

Otvoriť v Google Maps

Záporožská 3
851 01 Bratislava

Zavolajte nám

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte zavolať na našu infolinku

(10:00 - 18:00 hod)

+421 949 000 949

Napíšte nám

V prípade akýchkoľvek otázok nám neváhajte napísať na náš kontaktný email.

info@amperservis.sk

Ako sa k nám dostanete?