Vlastníte elektrickú kolobežku a radi by ste si ju vylepšili a odlíšili sa tak od ostatných? ... Trh ponúka veľké množstvo vylepšených dielov a doplnkov pre krajší dizajn tejto kolobežky, pre zvýšenie jej výkonnosti alebo aj pohodlia samotnej jazdy. Nižšie ponúkame prehľad rôznych možností tuningu Xiaomi kolobežiek (prípadne iných značiek kolobežiek), ktoré pre vás radi zabezpečíme na ktorejkoľvek z našich pobočiek Amper servis v Bratislave, Žiline alebo Košiciach. Ak máte našu pobočku ďaleko, neváhajte využiť náš zvoz kolobežky do servisu.

Nový dizajn kolobežky Xiaomi

Odlíšte sa od ostatných a prispôsobte si svoju Xiaomi kolobežku podľa svojich predstáv. V ponuke máme množstvo doplnkov v rôznych farebných prevedeniach. Vymeňte si zelené rúčky na riadidlách, obujte modré plné pneumatiky, skryte kabeláž do bielych organizérov alebo si polepte Xiaomi kolobežku žltými nálepkami. Zastavte sa na našich pobočkách, kde vám naši pracovníci radi ukážu a vysvetlia rôzne možnosti farebného prispôsobenia kolobežky Xiaomi.

Užitočné doplnky a vylepšenia

Pripevnite si váš telefón na riadidlá kolobežky a nezmeškajte nič dôležité počas vašej jazdy. Nepodceňte dobré osvetlenie a vyberte si rôzne doplnky pre lepšiu viditeľnosť na cestách ako rôzne prídavné svetlá, blikačky, LED podsvietenie alebo LED vesta / ladvinka, na ktorých viete ukazovať napr. aj smer jazdy. Pre staršie Xiaomi M365 a Pro vieme vymeniť krytky kolies s odrazkami, alebo namontovať blatník s väčším výkonnejším zadným svetlom, ako na novších verziách Xiaomi. Príďte si vyskúšať silný účinok hydraulickej brzdy, pevnosť fixného skladacieho mechanizmu, prípadne ponúkame doplnky ako oceľový dodatočný kryt pre batériu, spevnenú oceľovú skrutku skladacieho mechanizmu, alebo spevnený oceľový háčik, ktoré znesú oveľa viac ako pôvodné súčasti Xiaomi. Nájdete u nás aj bezpečnostné doplnky ako spätné zrkadlá, svetlá, prilby a iné. Týmto ponuka skvelých doplnkov nekončí. V našom sortimente nájdete ešte plno ďalších doplnkov a vylepšení, rôzne batohy, držadlá kolobežky, háčiky na nákupy, slime proti defektom, super vreckový kompresor pre jednoduché tlakovanie kolies a mnoho ďalšieho.

Špeciálne

Predĺženie dojazdu Xiaomi kolobežky (už od 129,90€)

Nie ste spokojný s dojazdom vašej Xiaomi kolobežky? Uvítali by ste väčší výkon? Máme pre vás riešenie! Zaoberáme sa výrobou a montážou externých batérií pre Xiaomi kolobežky, vďaka ktorým si môžete predĺžiť dojazd a navyše zvýšiť výkon a celkový ťah kolobežky. Kapacity externých batérií ponúkame od 6,4 Ah až po 25 Ah. Batérie vyrábame len z kvalitných komponentov a značkových článkov, dbáme na vysokú kvalitu a reálnu kapacitu batérie, ktorá je deklarovaná. Na požiadavku zákazníka vieme zabezpečiť aj batériový pack ušitý na mieru.

Zvýšenie výkonu Xiaomi kolobežky

Na požiadavku zákazníka vieme zrealizovať zvýšenie výkonu a rýchlosti na Xiaomi kolobežke. Upozorňujeme však, že v cestnej premávke môžete ísť najviac 25 km / hod, takže zvýšený výkon môžete využiť len pre rekreačné a športové účely mimo cestnej premávky. Pre tento účel vám môžeme zvýšený výkon a rýchlosť dať len na režim S a ostatné obmedzené rýchlostné režimy môžete využívať aj na cestách. Zvýšenie výkonu, tzv. botox Xiaomi kolobežky, pocítite aj v ťahu do kopca alebo pri akcelerácií.

Nový displej aj pre staršiu Xiaomi kolobežku

Pre staršiu Xiaomi M365 kolobežku je možné použiť aj novší typ displeja, ktorý je použitý na novších modeloch Xiaomi. Na novom displeji môžete sledovať aktuálnu rýchlosť, stav batérie a iné informácie o stave kolobežky. Displej s číselníkom je užitočný hlavne v cestnej premávke, aby ste si vedeli sledovať aktuálnu povolenú rýchlosť. Na ceste je možné ísť maximálne 25 km / hod, na chodníkoch maximálne rýchlosťou chodca, takže cca 5-6 km / hod.

Montáž 10 palcových kolies na Xiaomi kolobežku

Elektrická kolobežka Xiaomi vo všetkých svojich verziách obsahuje od výroby vzduchové pneumatiky o veľkosti 8,5 palca. Dokážeme vám na Xiaomi kolobežku namontovať väčšie 10 palcové kolesá, čo pre vás znamená väčší komfort jazdy a dokonca aj nižšie riziko defektov. Rozdiel v tejto veľkosti kolies na svojej jazde naozaj spoznáte a tlmenie nerovností na ceste bude lepšie a efektívnejšie než s menšími 8,5 palcovými kolesami.

Montáž odpruženia pre Xiaomi kolobežku

Čerešnička na záver :-) ... Kompletné odpruženie Xiaomi kolobežky je teraz realitou. Ponúkame predné aj zadné odpruženie pre všetky verzie Xiaomi kolobežiek. Samozrejme si môžete vybrať napr. len predné, alebo len zadné pruženie. Jazda so špeciálnym odpružením značky Monorim je obrovský rozdiel a skok v komforte. Odpruženie Xiaomi kolobežky sa dá kombinovať aj s vyššie uvedenými 10 palcovými kolesami, čo je už mimoriadny luxus a pohodlná jazda, akú ste ešte nezažili.

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať na náš kontaktný email

+421 949 000 949

info@amperservis.sk