Pre servisy, opravovne a maloobchodné predajne ponúkame veľkoobchodnú spoluprácu vo forme predaja náhradných dielov a doplnkov pre elektrické kolobežky za zvýhodnené veľkoobchodné ceny. Elektrické kolobežky sú v dnešnej dobe veľmi obľúbený dopravný a voľnočasový prostriedok a náhradné diely sú neodmysliteľnou súčasťou ich údržby a servisu pri rôznych poruchách.

Pre koho je veľkoobchod Amper servis určený?

Ponúkame zľavnené náhradné diely a doplnky pre elektrické kolobežky. Využitie nájdu malé a stredné podniky, ktoré plánujú pravidelný odber, prípadne odbery vo väčších množstvách, pre svoje vlastné účely, alebo účely v rámci ich predmetu podnikania.

 • začínajúce servisy s elektrickými kolobežkami
 • začínajúce alebo zabehnué cykloservisy, ktoré rozširujú svoj sortiment a služby o elektrické kolobežky
 • firmy so svojou vlasnou “flotilou” elektrických kolobežiek, za účelom ich udržiavania, opráv a vylepšení
 • maloobchodné predajne

Exkluzívne zastúpenie značky Monorim

Od 1.6.2021 sme sa stali hrdým exkluzívnym distribútorom náhradných dielov a doplnkov značky Monorim pre Slovenskú a Českú republiku. Poskytujeme samozrejme plnú technickú podporu a informujeme našich obchodných odberateľov a zástupcov o všetkých dôležitých novinkách vo svete Monorim.

Prečo s nami spolupracovať?

Patríme medzi najväčších distribútorov náhradných dielov a doplnkov pre najznámejšie elektrické kolobežky Xiaomi M365 a Xiaomi M365 Pro. V našom sortimente nájdete taktiež náhradné diely pre elektrické kolobežky Segway Ninebot, Kugoo alebo CityBoss. Svoj sortiment nepretržite dopĺňame a vylepšujeme. Každého obchodného partnera si nesmierne ceníme a snažíme sa spraviť maximum pre bezproblémovú a dlhodobú spoluprácu.

 • široký sortiment náhradných dielov a doplnkov pre elektrické kolobežky
 • cenové skupiny podľa obratov
 • individuálny prístup
 • tovar skladom pripravený na rýchle doručenie
 • rýchla komunikácia a poradenstvo pri výbere produktov
 • pohodlné objednávanie cez eshop
 • zobrazovanie upravených zľavnených cien podľa cenovej skupiny

Outsourcing servisu elektrických kolobežiek

Pre malé a stredné podniky poskytujeme službu "outsourcingu" údržby a servisu elektrických kolobežiek. V praxi to znamená, že opravy elektrokolobežiek zabezpečíme pre vás kompletne my a vy sa staráte len o príjem a výdaj kolobežiek od svojich zákazníkov s pridanou maržou na servise!

Kontaktujte nás

Ak hľadáte náhradné diely a doplnky pre elektrické kolobežky za veľkoobchodné ceny, ste na tom správnom mieste. Sme spoľahlivý partner pre váš biznis v oblasti servisu a vylepšovania elektrických kolobežiek. Neváhajte nás kontaktovať za účelom registrácie obchodného zákazníckeho konta s VOC cenami.


Vyplňte základné informácie o vašej firme a my sa vám ozveme!

Odpíšte text z obrázka: Refresh the code