V tejto časti nájdete aktuálne voľné pracovné pozície v spoločnosti Amper servis. Každá ponuka obsahuje informácie o pracovnom mieste, odmenách a požiadavkách na kandidáta. Ak máte záujem pre nás pracovať a spĺňate všetky požiadavky / kritériá, radi sa osobne stretneme a preberieme detaily spolupráce. Ak nie je zrovna voľná žiadna pracovná pozícia, nezúfajte a sledujte túto podstránku alebo naše sociálne siete, pretože naša spoločnosť sa rýchlo rozvíja a každú chvíľu hľadáme nové posily!

Prečo pracovať pre Amper servis?

Jednotka na trhu

Boli sme vôbec prvý špecializovaný servis pre mestské elektrokolobežky na Slovensku a aktuálne si držíme pozíciu lídra v tomto segmente. Spoločnosť sa veľmi rýchlo rozvíja a vy môžete byť toho súčasťou.

Individuálny prístup

Ku každému zamestnancovi pristupujeme individuálne a naslúchame jeho požiadavkám, názorom alebo problémom. Spokojnosť zákazníkov a zamestnancov je kľúčom k úspechu našej spoločnosti.

Ohodnotenie a stabilita

Mzda je pre mnohých ten kľúčový faktor pri výbere zamestnania a preto sa snažíme ponúkať atraktívny plat s mimoriadnymi odmenami. Navyše naše odvetvie je veľmi stabilné a nenarúša ho ani COVID a vládne opatrenia (zaraďujeme sa medzi esenciálne prevádzky).

Voľné pozície

Brigáda Bratislava - servis elektrických kolobežiek

Hľadáš si zaujímavú brigádu s flexibilným pracovným časom popri škole? Do našich prevádzok Amper servis hľadáme nových ľudí. Venujeme sa predaju, servisu a tuningu elektrických kolobežiek. Zameriavame sa na klasické mestské kolobežky, ale aj super výkonné stroje pre adrenalinových maniakov. Tvojou úlohou bude najmä vypomáhanie s so servisom kolobežiek a iné čiastkové úlohy na predajni. Do všetkého zaučíme, netreba mať predchádzajúce skúsenosti s kolobežkami.

Miesto práce:

Bratislava

Druh pomeru a mzdové podmienky (brutto):

6 - 8 EUR/hod.

mimoriadne odmeny podľa počtu predajov / servisov

Náplň práce:

- diagnostika závad

- opravy / servis el. kolobežiek (brigádnika zaučíme)

- príjem a výdaj kolobežiek do / zo servisu

Požiadavky na zamestnanca:

- študent vysokej školy

- samostatnosť

- spoľahlivosť

- skúsenosti s používaním pracovného náradia

- opravárenské / servisné skúsenosti výhodou

- elektrotechnické vzdelanie výhodou

Informácie o výberovom konaní

Životopisy nám zasielajte na email info@amperservis.sk. Nezabudnite nám napísať, aký je váš vzťah k el. kolobežkám a prečo by ste bol práve vy vhodný kandidát na túto pozíciu. Pohovor bude prebiehať najskôr online, v ďalšom kole osobné stretnutie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

neurčito

Ste v niečom výnimočný?

Máte nejakú výnimočnú vlastnosť, ktorú by ste vedeli u nás uplatniť? Ste perfektný predajca, alebo máte výborné technické myslenie, prípadne ste marketingový guru, vytvárate zaujímavú videoprodukciu, ste špecialista na 3D modelovanie a 3D tlač a iné? Ak si myslíte, že by ste sa do nášho tímu hodili, budeme radi ak nás kontaktujete aj ak práve nemáme zverejnené žiadne voľné pracovné pozície. Životopisy nám zasielajte na email info@amperservis.sk, nezabudnite popísať vaše schopnosti, ktoré by ste vedeli u nás využiť. Ďakujeme.