Sme špecializovaný predajca, servis a pneuservis pre elektrické kolobežky v Bratislave. Zaoberáme sa predajom a opravami elektrokolobežiek známych značiek ako Xiaomi, Vsett, Segway, Kugoo a CityBoss. Okrem servisu elektrických kolobežiek sa venujeme aj servisu mobilných telefónov Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, LG, Sony a podobne.

Bižšie nájdete bližšie informácie k našej pobočke Amper servis, Košice.

Prevádzka Košice

Pondelok: 15:00 - 20:00 hod
Utorok: 15:00 - 20:00 hod
Štvrtok: 15:00 - 20:00 hod
Str, Pia, Sob, Ned: zatvorené

Dňa 10.6.2024 ZATVORENÉ

Otvoriť v Google Maps

Zborovská 8
040 01 Košice

Zavolajte nám

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte zavolať

Všeobecná infolinka

0949 000 949

Telefón prevádzka Košice

0949 009 493

Napíšte nám

V prípade akýchkoľvek otázok nám neváhajte napísať na náš kontaktný email

info@amperservis.sk

Ako sa k nám dostanete?

Oprava Xiaomi kolobežiek Košice

Pobočka Amper servis Košice sa zameriava prevažne na servis Xiaomi kolobežiek, na ktoré držíme všetky diely vždy skladom. Najčastejšie opravy na Xiaomi kolobežkách sú defekty, výmeny kolies za plné / celogumené, ladenie kotúčovej brzdy, opravy poškodených dielov po pádoch (napr. zlomené blatníky, brzdové rúčky a pod.), kontrola elektroniky, ale aj zvyšovanie maximálnej rýchlosti a mnoho iného.

Bežné opravy dokážeme vykonať do 1-2 hodín (záleží aj od vyťaženosti prevádzky a počtu predchádzajúcich servisov). Pri zložitejších opravách vás budeme informovať popredu o predpokladanej dĺžke servisu.

Na servis sa netreba objednávať, stačí sa zastaviť s kolobežkou na našej pobočke Amper servis, Zborovská 8, Košice.

Oprava iných značiek elektrokolobežiek

Okrem Xiaomi kolobežiek sa zameriavame aj na značky ako Vsett, Segway, Kugoo a CityBoss, pre ktoré máme taktiež diely skladom, alebo ich vieme zabezpečiť v krátkej dobe. Opravujeme aj iné, menej známe značky, najmä rôzne mechanické závady alebo pneuservis. Pre iné značky kolobežiek však nedržíme náhradné diely.

Bezplatné služby

Poradenstvo - naši pracovníci vám kedykoľvek ochotne poradia ohľadom servisu vašej elektrokolobežky, alebo pri výbere dielov a doplnkov pre vašu elektrickú kolobežku.

Dofúkanie kolies zadarmo - môžete sa kedykoľvek zastaviť na našej prevádzke so svojou kolobežkou alebo aj bicyklom, kde vám radi a zadarmo skontrolujeme tlak v kolesách a prípadne ich dofúkame na požadovanú hodnotu.

Parkovanie Amper servis Košice

Pri našej prevádzke Amper servis Košice môžete pohodlne parkovať priamo pred predajňou. Počas celého dňa je vždy niekoľko voľných miest priamo pri ceste, no ak by bolo náhodou všetko plné, viete zaparkovať aj v zadnej časti bytového domu.