Ninebot Segway Max G30E II

Zľava 90,00 €
625,83 €

Nákupom tohto produktu získate 200 bodov, ktoré môžete premeniť na zľavu pri ďalšom nákupe alebo servise el. kolobežky. Viac o vernostnom programe TU

715,83 €

Nová generácia prémiovej elektrickej kolobežky do mesta Segway Max G30E II má dojazd neuveriteľných 65km. Výkonný 350W motor nebude mať problém ani s väčším stúpaním (20°). Veľké 10 palcové bezdušové pneumatiky zabezpečujú výborný komfort jazdy. Bezdušové plášte sú navyše vyplnené špeciálnou vrstvou proti defektom. Skladná konštrukcia, duálny brzdový systém, váha 18kg, nosnosť 100kg.

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Pridať k tomuto produktu odporúčané:

Cena celkom: 625,83 €

Neuveriteľný dojazd, vysoký výkon a bezpečný duálny brzdový systém robia z elektrickej kolobežky Segway Max G30 E II skvelým dopravným prostriedkom v preplnených mestách. S kapacitou batérie 15,3 Ah dokážete s kolobežkou prejsť až 65 km (záleží od váhy jazdca a terénu). Výkonný 350W motor zvládne aj 20 stupňové stúpania. Duálný brzdový systém je zložený z bubnovej brzdy a zároveň elektronickej brzdy (rekuperácia motora). Kolobežka sa dá rýchlo zložiť a jednoducho prevážať napr. v automobile. Maximálna rýchlosť je 25 km / hod. Veľkou výhodou tejto kolobežky sú aj obrovské 10 palcové vzduchové kolesá. Bezdušové plášte majú dokonca špeciálnu vrstvu, ktorá dokáže zabrániť prípadným defektom.

Vyskúšajte si kolobežku zadarmo pred samotnou kúpou!

Túto kolobežku si môžete zadarmo vyskúšať na našich pobočkách Amper servis Bratislava - Petržalka alebo Amper servis Bratislava - Ružinov. Kolobežku si môžete na pár minút požičať a vyskúšať na cyklotrase priamo pri predajni, alebo si ju môžete prenajať na celý deň alebo celý víkend!

Nákupom Segway elektrickej kolobežky u nás získate automaticky nasledovné výhody:

- servis dostupný z celého Slovenska, viac informácií >>

- zľava 25% na servisné úkony počas 3 rokov!

Nezabudnite si ku kolobežke pridať servisný balíček pre bezstarostnú jazdu na 2 roky!

- 2x Celková kontrola kolobežky zadarmo

- 2x Servisné práce zadarmo

- Náhradné diely zadarmo

- Zľava aj po 24 mesiacoch

Pozrieť si detaily servisného balíka >>

Rýchly, jednoduchý a šikovný nákup na splátky cez Quatro vám dovolí nakupovať kedykoľvek, a zároveň si cenu výrobku rozložiť do menších, pravidelných splátok. Tovar tak budete môcť používať hneď po doručení domov alebo pri prevzatí na predajni, no nezaťažíte vašu peňaženku či rodinný rozpočet. S Quatrom si budete môcť nastaviť splácanie tak, ako vám to vyhovuje. Zvoliť si výšku akontácie podľa vlastných možností, vybrať si výšku pravidelnej mesačnej splátky ako aj dobu splácania. Predaj na splátky si môžete vybaviť na počkanie priamo v niektorej z našich predajní v Bratislave alebo Košiciach, prípadne online (pre online žiadosť nás prosím kontaktujte na info@amperservis.sk).

farebný displej

Plnofarebný palubný displej

Na farebné LED obrazovke môžete vidieť rýchlosť jazdy, zvoliť vhodný režim jazdy, kontrolovať stav batérie a pripojenia Bluetooth, prípadne oznámenia týkajúce sa údržby.


10 palcové kolesá

Jazda na Hi-Tech pneumatikách

Vylepšená trakcia 10 "bezdušových pneumatík vám poskytne nielen príjemnú jazdu ale aj menej údržby: viacvrstvový vnútorný plášť je opatrený samoopravným gélom pre elimináciu rizika prepichnutie.


uzamykanie.jpg

Inteligentný systém správy batérie (Smart-BMS)

551 Wh lítiová batéria s veľkou kapacitou je inteligentná a bezpečná. Inteligentné BMS zblízka monitoruje stav batérie pomocou niekoľkých ochranných mechanizmov, ako je ochrana pred skratom, ochrana proti obojsmernému nabíjanie a vybíjanie, ochrana proti prebitiu a ochrana proti teplotám, aby bola zaistená bezpečnosť batérie a predĺžená jej životnosť.


kolesa.jpg

Jednoduché rýchle nabíjanie jedným káblom

Vstavaná nabíjačka umožňuje jazdcom ľahké dobíjanie aj na cestách bez nutnostii nosiť neskladný nabíjací adaptér. Rýchla nabíjačka 3A zaistí Ninebot KickScooter MAX G30E II plné nabitie za 6 hodín.

* Rýchlonabíjačka 5A sa predáva samostatne.


Technický popis:

 • Maximálna rýchlosť: 25 km/h
 • Dojazd: 65 km (v závislosti od váhy a okolitých podmienok)
 • Batérie: Li-ion 36V 15,3Ah
 • Doba nabíjania: plné nabitie za 6 hodín (možnosť dokúpenia 5A rýchlonabíjačky, rýchlosť plného nabitia do 4 hodín)
 • Váha: 18 kg
 • LCD displej: áno
 • Nosnosť: 100 kg
 • Skladateľnosť: áno
 • Brzda: bubnová brdza + elektronická
 • Matreriál tela kolobežky: hliník
 • Výkon motora: 350W
 • Vodeodolnosť: IP54
 • Veľkosť kolies: 10 palcov
 • Dĺžka kolobežky: 116,7 cm
 • Výška riadidiel: 121,2 cm
AMP5731

Write your review

Ninebot Segway Max G30E II

Nová generácia prémiovej elektrickej kolobežky do mesta Segway Max G30E II má dojazd neuveriteľných 65km. Výkonný 350W motor nebude mať problém ani s väčším stúpaním (20°). Veľké 10 palcové bezdušové pneumatiky zabezpečujú výborný komfort jazdy. Bezdušové plášte sú navyše vyplnené špeciálnou vrstvou proti defektom. Skladná konštrukcia, duálny brzdový systém, váha 18kg, nosnosť 100kg.

Write your review

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: