Elektrická kolobežka Xiaomi Mi Essential

Zľava 59,00 €
231,00 €

Nákupom tohto produktu získate 200 bodov, ktoré môžete premeniť na zľavu pri ďalšom nákupe alebo servise el. kolobežky. Viac o vernostnom programe TU

290,00 €

Mi Electric Scooter Essential je základný model elektrickej kolobežky od Xiaomi. Dojazd 20km, maximálna rýchlosť 20km / hod, vylepšené osvetlenie, jednoduchý sklápací mechanizmus a rôzne doplnkové funkcie robia z tejto kolobežky efektívny dopravný prostriedok najmä v preplnenom meste.

Množstvo
Vypredané

Pridať k tomuto produktu odporúčané:

Cena celkom: 231,00 €


Elektromotor s výkonom 250W sa nachádza v prednom kolese a kvalitné Lithium batérie sú osadené v spodnom nášlape kolobežky. Dojazd kolobežky je fantastických 20 km a maximálna rýchlosť 20km / hod. Celkový dojazd záleží od váhy jazdca a od zložitosti terénu.

Vyskúšajte si kolobežku zadarmo pred samotnou kúpou!

Túto kolobežku si môžete zadarmo vyskúšať na našich pobočkách Amper servis Bratislava - Petržalka alebo Amper servis Bratislava - Ružinov. Kolobežku si môžete na pár minút požičať a vyskúšať na cyklotrase priamo pri predajni, alebo si ju môžete prenajať na celý deň alebo celý víkend!

Nákupom Xiaomi elektrickej kolobežky u nás získate automaticky nasledovné výhody:

- servis dostupný z celého Slovenska, viac informácií >>

- zľava 25% na servisné úkony počas 3 rokov!

Nezabudnite si ku kolobežke pridať servisný balíček pre bezstarostnú jazdu na 2 roky!

- 2x Celková kontrola kolobežky zadarmo

- 2x Servisné práce zadarmo

- Náhradné diely zadarmo

- Zľava aj po 24 mesiacoch

Pozrieť si detaily servisného balíka >>

Skladná konštrukcia

Xiaomi Mi Electric Scooter Essential sa dá ľahko zložiť za 3 sekundy a je tak ideálny pre prenášanie, vždy keď je to potrebné. Bez problému sa zmestí do kufra auta a bude Vaším skvelým spoločníkom ako približovadlo do centra mesta.

 
Displej v riadidlách

Vďaka displeju zabudovanom priamo v riadidlách máte vždy aktuálny prehľad o stave Vašej kolobežky. Mi Electric Scooter Essential ponúka 3 rôzne režimy jazdy a je možné ju prepojiť s aplikáciou mi Home pomocou Bluetooth. Pomocou aplikácie je možné zaistiť upgrade firmvéru, prístup k displeju, čo umožňuje nastavenie tempomatu pre úsporu energie a ďalšie. Plne farebný displej má ukazovateľ aktuálnej rýchlosti, 3 rýchlostné módy, zostávajúcej energie, svetlo, Bluetooth, zámok, oprava.

Batérie s veľkým dojazdom

Batéria je zabudovaná v základni kolobežky, vďaka čomu má nízke ťažisko. Mi Electric Scooter Essential má E-ABS na prednej brzde a taktiež má tempomat, ktorý možno využiť pri dlhej ceste. Systém monitoruje batériu a chráni ju pred šiestimi situáciami, napr. skratom, prebitím, vybitím atď. Zaručuje tak, že batéria zostane v perfektnom stave pre bezpečnosť a dlhšiu životnosť.


Skvelý spoločník na cesty

2W ultra jasné svetlo pre bezpečnosť pri jazde v noci, červené zadné svetlo pre bezpečné brzdenie. Mi Electric Scooter Essential má protišmykové 8,5" pneumatiky. Batéria ponúka dojazd až 20km na jedno dobitie a celková váha kolobežky je 12 kg, ľahko ju teda môžete mať vždy pri sebe.

 
Zabrzdite raz, aktivujte dve brzdy súčasne

Protiblokovací systém E-ABS pre predné koleso a veľká kotúčová brzda pre zadné koleso. Obe sa aktivujú súčasne, čím sa skracuje brzdná dráha a zvyšuje sa bezpečnosť jazdy.

Technický popis:

 • Maximálna rýchlosť: 20 km/h
 • Rýchlostné mody: 6 km/h, 15 km/h, 20 km/h
 • Dojazd: 20 km (v závislosti od váhy a okolitých podmienok)
 • Batérie: Li-ion 36V 5,1Ah
 • Doba nabíjania: cca 4 hodiny
 • Váha: 12 kg
 • LCD displej: áno
 • Nosnosť: 100 kg
 • Skladateľnosť: áno
 • Brzda: 1x brzda na rukoväti, brzdí elektrický motor a zároveň zadná kotúčová brzda
 • Matreriál tela kolobežky: hliník
 • Výkon motora: 250W
 • Vodeodolnosť: IP54
 • Veľkosť kolies: 8,5 palcov
 • Rozmery: 108 cm x 43 cm x 114 cm
 • Rozmery v zloženom stave: 108 cm x 43 cm x 49 cm
XLITE

Write your review

Elektrická kolobežka Xiaomi Mi Essential

Mi Electric Scooter Essential je základný model elektrickej kolobežky od Xiaomi. Dojazd 20km, maximálna rýchlosť 20km / hod, vylepšené osvetlenie, jednoduchý sklápací mechanizmus a rôzne doplnkové funkcie robia z tejto kolobežky efektívny dopravný prostriedok najmä v preplnenom meste.

Write your review

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: