Sme špecializovaný predajca, servis a pneuservis pre elektrické kolobežky a elektrické motorky v Bratislave. Zaoberáme sa predajom a opravami elektrokolobežiek a motoriek známych značiek ako Xiaomi, Teverun, Vsett, Nami, Segway, Techlife, CityBoss, Super Soco a iných.

Nižšie nájdete bližšie informácie k našej pobočke Amper servis, Bratislava - Ružinov.

Prevádzka Ružinov

Pon: 9:00 - 17:00 hod
Ut: 9:00 - 17:00 hod
Str: 9:00 - 17:00 hod
Štv: 9:00 - 17:00 hod
Pia: 9:00 - 17:00 hod
Víkendy a sviatky: zatvorené

Dňa 17.5.2024 otvorené len do 13:00 hod.

Otvoriť v Google Maps

Bajkalská 22
821 09 Bratislava

Zavolajte nám

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte zavolať priamo na našu predajňu

(počas otváracích hodín)

0940 994 010

Napíšte nám

V prípade akýchkoľvek otázok nám neváhajte napísať na náš kontaktný email

ruzinov@amperservis.sk

Ako sa k nám dostanete?

Oprava Xiaomi kolobežiek Bratislava

Pobočka Amper servis Bratislava - Ružinov sa zameriava prevažne na predaj a servis Xiaomi kolobežiek, na ktoré držíme všetky diely vždy skladom. Najčastejšie opravy na Xiaomi kolobežkách sú defekty, výmeny kolies za plné / celogumené, ladenie kotúčovej brzdy, opravy poškodených dielov po pádoch (napr. zlomené blatníky, brzdové rúčky a pod.), kontrola elektroniky, ale aj zvyšovanie maximálnej rýchlosti a mnoho iného.

Bežné opravy dokážeme vykonať do 1-2 hodín (záleží aj od vyťaženosti prevádzky a počtu predchádzajúcich servisov). Pri zložitejších opravách vás budeme informovať popredu o predpokladanej dĺžke servisu.

Na servis sa netreba objednávať, stačí sa zastaviť s kolobežkou na našej pobočke Amper servis, Bajkalská 22, Bratislava.

Oprava iných značiek elektrokolobežiek

Okrem Xiaomi kolobežiek sa zameriavame aj na značky ako Vsett, Nami, Techlife, Segway, Teverun a CityBoss, pre ktoré máme taktiež diely skladom, alebo ich vieme zabezpečiť v krátkej dobe. Opravujeme aj iné, menej známe značky, najmä rôzne mechanické / elektrické závady alebo pneuservis. Často teda opravujeme aj značky elektrokolobežiek ako Vega, Cecotec, Inmotion, Inokim, SXT a podobne. Neváhajte nás kontaktovať a informovať sa o dostupnosti servisu práve pre vašu značku kolobežky. Sme taktiež špecialisti na výrobu alebo repas Li-ion batérií. Batérie sú najdrahšie komponenty v elektrickej kolobežke, preto je veľa krát výhodnejšia ich oprava alebo repas. Neváhajte sa na nás obrátiť pri problémoch s vašou batériou na elektrickej kolobežke alebo elektrickom bicykli.

Autorizovaný predaj a servis e-motocyklov

Na prevádzke Amper servis Ružinov sa zaoberáme taktiež predajom a servisom elektrických motocyklov a skútrov. Zameriavame sa prevažne na značku Vmoto Super Soco. U nás si viete vyskúšať viacero modelov týchto e-motocyklov, vykonávame autorizovaný servis, garančné prehliadky, predaj doplnkov pre elektrické motorky a podobne.

Bezplatné služby

Poradenstvo - naši pracovníci vám kedykoľvek ochotne poradia ohľadom servisu vašej elektrokolobežky, alebo pri výbere dielov a doplnkov pre vašu elektrickú kolobežku.

Testovacie jazdy - každú kolobežku, ktorú ponúkame, si môžete na našej predajni zadarmo vyskúšať.

Dofúkanie kolies zadarmo - môžete sa kedykoľvek zastaviť na našej prevádzke so svojou kolobežkou alebo aj bicyklom, kde vám radi a zadarmo skontrolujeme tlak v kolesách a prípadne ich dofúkame na požadovanú hodnotu.

Parkovanie

Pri našej prevádzke Amper servis Bratislava - Ružinov môžete pohodlne parkovať priamo pred predajňou. Predajňa sa nachádza v areáli so samostatný vjazdom / rampou z Trenčianskej ulice. Pre návštevníkov Amper servis prevádzky je parkovanie v tomto areáli zadarmo (na predajni vám "orazíme" lístok).