Sme špecializovaný servis a pneuservis Xiaomi elektrických kolobežiek v Bratislave. Zaoberáme sa opravami elektrokolobežiek známych značiek ako Xiaomi, Segway, Kugoo a CityBoss. Nižšie nájdete bližšie informácie k našej pobočke Amper servis Bratislava - Ružinov.

Prevádzka Ružinov

Pon - Pia
10:00 - 18:00 hod

Otvoriť v Google Maps

Bajkalská 22
821 09 Bratislava

Zavolajte nám

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte zavolať priamo na našu predajňu

(10:00 - 18:00 hod)

0940 994 010

Napíšte nám

V prípade akýchkoľvek otázok nám neváhajte napísať na náš kontaktný email

ruzinov@amperservis.sk

Ako sa k nám dostanete?

Oprava Xiaomi kolobežiek Bratislava

Pobočka Amper servis Bratislava - Ružinov sa zameriava prevažne na servis Xiaomi kolobežiek, na ktoré držíme všetky diely vždy skladom. Najčastejšie opravy na Xiaomi kolobežkách sú defekty, výmeny kolies za plné / celogumené, ladenie kotúčovej brzdy, opravy poškodených dielov po pádoch (napr. zlomené blatníky, brzdové rúčky a pod.), kontrola elektroniky, ale aj zvyšovanie maximálnej rýchlosti a mnoho iného.

Bežné opravy dokážeme vykonať do 1-2 hodín (záleží aj od vyťaženosti prevádzky a počtu predchádzajúcich servisov). Pri zložitejších opravách vás budeme informovať popredu o predpokladanej dĺžke servisu.

Na servis sa netreba objednávať, stačí sa zastaviť s kolobežkou na našej pobočke Amper servis, Bajkalská 22, Bratislava.

Oprava iných značiek elektrokolobežiek

Okrem Xiaomi kolobežiek sa zameriavame aj na značky ako Segway, Kugoo a CityBoss, pre ktoré máme taktiež diely skladom, alebo ich vieme zabezpečiť v krátkej dobe. Opravujeme aj iné, menej známe značky, najmä rôzne mechanické závady alebo pneuservis. Pre iné značky kolobežiek však nedržíme náhradné diely.

Bezplatné služby

Poradenstvo - naši pracovníci vám kedykoľvek ochotne poradia ohľadom servisu vašej elektrokolobežky, alebo pri výbere dielov a doplnkov pre vašu elektrickú kolobežku.

Dofúkanie kolies zadarmo - môžete sa kedykoľvek zastaviť na našej prevádzke so svojou kolobežkou alebo aj bicyklom, kde vám radi a zadarmo skontrolujeme tlak v kolesách a prípadne ich dofúkame na požadovanú hodnotu.

Parkovanie

Pri našej prevádzke Amper servis Bratislava - Ružinov môžete pohodlne parkovať priamo pred predajňou. Predajňa sa nachádza v areáli so samostatný vjazdom / rampou z Trenčianskej ulice. Pre návštevníkov Amper servis prevádzky je parkovanie v tomto areáli zadarmo (na predajni vám "orazíme" lístok).