Sme špecializovaný predajca, servis a pneuservis pre elektrické kolobežky v Bratislave. Zaoberáme sa predajom a opravami elektrokolobežiek známych značiek ako Xiaomi, Vsett, Segway, Kugoo a CityBoss. Okrem servisu elektrických kolobežiek sa venujeme aj servisu mobilných telefónov Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, LG, Sony a podobne.

Nižšie nájdete bližšie informácie k našej pobočke Amper servis, Bratislava - Ružinov.

Prevádzka Ružinov

Pon - Pia
13:00 - 17:00 hod

Otvoriť v Google Maps

Bajkalská 22
821 09 Bratislava

Zavolajte nám

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte zavolať priamo na našu predajňu

(10:00 - 18:00 hod)

0940 994 010

Napíšte nám

V prípade akýchkoľvek otázok nám neváhajte napísať na náš kontaktný email

ruzinov@amperservis.sk

Ako sa k nám dostanete?

Oprava Xiaomi kolobežiek Bratislava

Pobočka Amper servis Bratislava - Ružinov sa zameriava prevažne na predaj a servis Xiaomi kolobežiek, na ktoré držíme všetky diely vždy skladom. Najčastejšie opravy na Xiaomi kolobežkách sú defekty, výmeny kolies za plné / celogumené, ladenie kotúčovej brzdy, opravy poškodených dielov po pádoch (napr. zlomené blatníky, brzdové rúčky a pod.), kontrola elektroniky, ale aj zvyšovanie maximálnej rýchlosti a mnoho iného.

Bežné opravy dokážeme vykonať do 1-2 hodín (záleží aj od vyťaženosti prevádzky a počtu predchádzajúcich servisov). Pri zložitejších opravách vás budeme informovať popredu o predpokladanej dĺžke servisu.

Na servis sa netreba objednávať, stačí sa zastaviť s kolobežkou na našej pobočke Amper servis, Bajkalská 22, Bratislava.

Oprava iných značiek elektrokolobežiek

Okrem Xiaomi kolobežiek sa zameriavame aj na značky ako Vsett, Segway, Kugoo a CityBoss, pre ktoré máme taktiež diely skladom, alebo ich vieme zabezpečiť v krátkej dobe. Opravujeme aj iné, menej známe značky, najmä rôzne mechanické závady alebo pneuservis. Pre iné značky kolobežiek nedržíme náhradné diely, avšak vieme zabezpečiť pneuservis alebo rôzne mechanické opravy. Často teda opravujeme aj značky elektrokolobežiek ako Bluetouch, Vega, Cecotec, Inmotion, Inokim, SXT a podobne. Neváhajte nás kontaktovať a informovať sa o dostupnosti servisu práve pre vašu značku kolobežky.

Oprava mobilných telefónov

Zaoberáme sa taktiež opravami mobilných telefónov známych značiek ako Apple, Xiaomi, Samsung, Huawei, LG a SONY. Počas celého servisu vášho telefónu vám poskytneme náhradný mobil zadarmo. Používame len kvalitné OEM diely a originály. Na každú našu opravu poskytujeme záruku a ku každému zákazníkovi a jeho požiadavkám pristupujeme individuálne a zodpovedne.

Bezplatné služby

Poradenstvo - naši pracovníci vám kedykoľvek ochotne poradia ohľadom servisu vašej elektrokolobežky, alebo pri výbere dielov a doplnkov pre vašu elektrickú kolobežku.

Dofúkanie kolies zadarmo - môžete sa kedykoľvek zastaviť na našej prevádzke so svojou kolobežkou alebo aj bicyklom, kde vám radi a zadarmo skontrolujeme tlak v kolesách a prípadne ich dofúkame na požadovanú hodnotu.

Parkovanie

Pri našej prevádzke Amper servis Bratislava - Ružinov môžete pohodlne parkovať priamo pred predajňou. Predajňa sa nachádza v areáli so samostatný vjazdom / rampou z Trenčianskej ulice. Pre návštevníkov Amper servis prevádzky je parkovanie v tomto areáli zadarmo (na predajni vám "orazíme" lístok).