Elektrická kolobežka Apollo Phantom V2 60V

2 599,00 €

Nákupom tohto produktu získate 300 bodov, ktoré môžete premeniť na zľavu pri ďalšom nákupe alebo servise el. kolobežky. Viac o vernostnom programe TU

S DPH

Špičková elektrická kolobežka kanadskej spoločnosti Apollo. Model Apollo Phantom V2 60V disponuje dvomi silnými 1400W motormi, veľkou 60V 21 Ah batériou, 10 palcovými vzduchovými kolesami, odpružením oboch kolies, vstavanými smerovkami a nadupanou aplikáciou pre smartphony.

quatro0p.png

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Apollo Phantom V2 60V je výborná kolobežka do mesta aj do jemného terénu, ktorá vďaka dvom silným 1400W motorom zvládne stúpanie až 30 stupňov a dokáže zrýchliť až na 70 km / hod. Veľká batéria s kapacitou 21 Ah zvládne celkový dojazd až 65km (dojazd závislý od mnohých faktorov ako váha jazdca, terén, použitý rýchlostný mód a pod.). 

Konštrukcia je tvorená z kvalitného leteckého hliníka, citlivé odpruženie, spolu s veľkými 10 palcovými kolesami, zabezpečia veľmi pohodlnú jazdu aj na nerovnej ceste. Vstavané smerovky sa jednoducho ovládajú pomocou veľmi dobre umiestnených tlačítok hneď vedľa rukovätí. Silné hydraulické kotúčové brzdy spoľahlivo zastavia kolobežku aj z vyššej rýchlosti.

Vyskúšajte si kolobežku zadarmo pred samotnou kúpou a presvedčte sa o jej kvalite!

Túto kolobežku si môžete zadarmo vyskúšať na našej pobočke Amper servis Bratislava - Ružinov. Kolobežku si môžete zadarmo na pár minút požičať a vyskúšať na cyklotrase priamo pri predajni, alebo si ju môžete prenajať na celý deň alebo celý víkend!

Prečo kúpiť elektrokolobežku Apollo práve u nás?

  • Garantujeme najlepšiu cenu elektrokolobežky Apollo na trhu
  • Garantujeme najlepšie ceny za servis a diely Apollo
  • Sme autorizovaný predajca a jediný autorizovaný servis značky Apollo, naše záručné aj mimozáručné opravy sú veľmi rýchle, pri menších opravách len pár hodín (nespoliehame sa na zákonnú lehotu 30 dní ako ostatní)
  • Servis dostupný z celého Slovenska, viac informácií >>
  • Kolobežky zakúpené u nás majú automaticky zľavu 25% na servis počas 3 rokov!

quatro-logo.png

Na splátky s 0% navýšením

Rýchly, jednoduchý a šikovný nákup na splátky cez Quatro vám dovolí nakupovať kedykoľvek, a zároveň si cenu výrobku rozložiť do menších, pravidelných splátok. Tovar tak budete môcť používať hneď po doručení domov alebo pri prevzatí na predajni, no nezaťažíte vašu peňaženku či rodinný rozpočet. S Quatrom si budete môcť nastaviť splácanie tak, ako vám to vyhovuje. Zvoliť si výšku akontácie podľa vlastných možností, vybrať si výšku pravidelnej mesačnej splátky ako aj dobu splácania.

Akcia! Aktuálne ponúkame možnosť splátok s 0% navýšením (podmienky akontácia 50% + 12 splátok).

Predaj na splátky si môžete vybaviť online z pohodlia vášho domova (pre online žiadosť nás prosím kontaktujte na info@amperservis.sk).

Prepracovaná aplikácia Apollo Scooters

Špecifikácia:

- Výkon: 2x1400W

- Batéria: 60V 21Ah

- Max. rýchlosť: 70 km / hod

- Max dojazd: 65km

- Čas nabíjania: 12 hod (6 hod s použitým 2 nabíjačiek alebo jednej rýchlonabíjačky)

- Brzdy: 1x elektronická, 2x hydraulická kotúčová

- Kolesá: 10 palcové dušové

- Váha: 35 Kg

- Nosnosť: 135 Kg

AMP5835

Write your review

Elektrická kolobežka Apollo Phantom V2 60V

Špičková elektrická kolobežka kanadskej spoločnosti Apollo. Model Apollo Phantom V2 60V disponuje dvomi silnými 1400W motormi, veľkou 60V 21 Ah batériou, 10 palcovými vzduchovými kolesami, odpružením oboch kolies, vstavanými smerovkami a nadupanou aplikáciou pre smartphony.

quatro0p.png

Write your review

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: