Elektrická kolobežka Kaabo Mantis King GT 2x1100W 60V 24Ah

Zľava -300,00 €
2 499,00 €

Nákupom tohto produktu získate 300 bodov, ktoré môžete premeniť na zľavu pri ďalšom nákupe alebo servise el. kolobežky. Viac o vernostnom programe TU

2 799,00 €
S DPH

Veľmi výkonná elektrická kolobežka Kaabo Mantis GT s dvoma 1100W motormi dosahujúcimi maximálny výkon až 4000W, 60V 24Ah batériou so Samsung článkami, 10 palcovými terénnymi pneumatikami, nastaviteľnými hydraulickými tlmičmi, dvoma hydraulickými kotúčovými brzdami s E-ABS brzdou a mnohým ďalším. Kolobežka dokáže jazdiť maximálnou rýchlosťou 70km/h (po odblokovaní) a dojazd má pri ideálnych podmienkach 90km. Maximálne stúpanie je 30% a nosnosť kolobežky je 120kg.

quatro0p.png

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Mantis King GT (60V/24Ah) 

Výkonná elektrická kolobežka KAABO Mantis King GT je ideálna pre všetkých náročných používateľov. Dva 1100 W motory zaistia neuveriteľný výkon a kolobežka zvládne až 30° stúpanie. S dojazdom až 90 km nie je potrebné nabíjať každý deň.

Mantis King GT vychádza z modelu Mantis 10, nová generácia ale prináša množstvo zmien a vylepšení. Najvýraznejšou zmenou sú nové nastaviteľné hydraulické tlmiče vpredu aj vzadu. V kombinácii s plne hydraulickými brzdami, rozšírenými riadidlami, silnejším dvojitým 30A ovládačom, silnejšími motormi, novým skladacím mechanizmom, prepracovanými nabíjacími konektormi a LCD displejom (ako pri modeli Wolf King GT Pro) je možné túto novinku označiť ako úplne nový model.

2× 1100 motor

Dva motory s výkonom 1100 W sú umiestnené v prednom a zadnom kolese. Rozbehnú Mantis 10 až na 25 km/h* a zvládne vyšplhať kopec so stúpaním do 30°. Na ich precíznu kontrolu má tento model novú páku plynu na palec.

Batéria 60V 18,2 Ah

Užite si dojazd až 90 km vďaka vysokokapacitnej Li-ion batérii 60V 24 Ah. Vďaka novým nabíjacím portom môžete používať až dve nabíjačky naraz.

Nový systém skladania

Nový skladací mechanizmus zaisťuje rýchle a spoľahlivé skladanie. Okrem zvýšenej pevnosti je aj manipulácia s ním výrazne jednoduchšia.

Nastaviteľné hydraulické tlmiče

Nastavte si tuhosť tlmičov podľa terénu, v ktorom pôjdete. Behom pár sekúnd môžete optimalizovať tlmiče pre každú situáciu.

Hydraulické kotúčové brzdy

Hydraulické kotúčové brzdy na oboch kolesách v kombinácii s elektrodynamickou brzdou zaisťujú viac než dostatočný brzdný účinok.

LCD displej

Úplne novú úroveň ovládania predstavuje prehľadný LCD displej, cez ktorý nastavíte všetko, čo potrebujete, vrátane napríklad uzamknutia kolobežky kódom.


Systém riadenia batérie (Battery Management System, skrátene BMS)

Pre zlepšenie výkonu a pre predĺženie životnosti batérií používa Kaabo inteligentný systém riadenia batérie. Tento systém monitoruje batériu a riadi jej nabíjanie a vybíjanie. Meranie v reálnom čase spoločne s presným odhadom stavu každého článku batérie pomáhajú maximalizovať účinnosť využitia batérie. Keď napríklad brzdíte, môže tak batéria absorbovať čo najviac energie, bez toho, aby ju to poškodilo. Pri akcelerácii môže poskytnúť viac energie na dosiahnutie väčšieho zrýchlenia bez poškodenia batérie. Súčasne môže tiež zabezpečiť, aby kolobežka nestratila energiu v dôsledku podpätia, alebo prepätia počas jazdy.

Prečo kúpiť elektrokolobežku Kaabo práve u nás?

  • LEN U NÁS 5 ročná záruka na tento produkt! Viac o AMP warranty >>
  • Garantujeme najlepšiu cenu elektrokolobežky Kaabo na trhu
  • Garantujeme najlepšie ceny za servis a diely Kaabo
  • Sme autorizovaný predajca a servis značky Kaabo, naše záručné aj mimozáručné opravy sú veľmi rýchle, pri menších opravách len pár hodín (nespoliehame sa na zákonnú lehotu 30 dní ako ostatní)
  • Servis dostupný z celého Slovenska, viac informácií >>
  • Kolobežky zakúpené u nás majú automaticky zľavu 25% na servis počas 3 rokov!

quatro-logo.png

Na splátky s 0% navýšením

Rýchly, jednoduchý a šikovný nákup na splátky cez Quatro vám dovolí nakupovať kedykoľvek, a zároveň si cenu výrobku rozložiť do menších, pravidelných splátok. Tovar tak budete môcť používať hneď po doručení domov alebo pri prevzatí na predajni, no nezaťažíte vašu peňaženku či rodinný rozpočet. S Quatrom si budete môcť nastaviť splácanie tak, ako vám to vyhovuje. Zvoliť si výšku akontácie podľa vlastných možností, vybrať si výšku pravidelnej mesačnej splátky ako aj dobu splácania.

Akcia! Aktuálne ponúkame možnosť splátok s 0% navýšením (podmienky akontácia 50% + 12 splátok).

Predaj na splátky si môžete vybaviť online z pohodlia vášho domova (pre online žiadosť nás prosím kontaktujte na info@amperservis.sk).

Parametre:

Rozmer zložená: 1274 × 563 × 660 mm

Rozmer rozložená: 1274 × 1339 × 660 mm

Hmotnosť zariadenia: 33,5 kg

Maximálne zaťaženie: 120 kg

Kolesá: priemer: 10" šírka: 3" off-road pneumatiky

Osvetlenie: predné LED svetlo, zadné brzdové červené LED, predné aj zadné smerové svetlá, bočné LED osvetlenie

Max. rýchlosť: 25 km/h

Maximálny uhol stúpania: 30°

Doba nabíjania: až 9 hodin; obvykle cca 4 až 6 hodin

Batéria: 24 Ah (1382 Wh) Samsung

Výkon motora: 2×1100 W

Maximálny dojazd: 90 km (eco mode)

Brzdy: hydraulické kotúčové, elektrodynamické (EABS)

Odpruženie: predné aj zadné nastaviteľné hydraulické

Vodoodolnosť: IPX5

AMP5961

Write your review

Elektrická kolobežka Kaabo Mantis King GT 2x1100W 60V 24Ah

Veľmi výkonná elektrická kolobežka Kaabo Mantis GT s dvoma 1100W motormi dosahujúcimi maximálny výkon až 4000W, 60V 24Ah batériou so Samsung článkami, 10 palcovými terénnymi pneumatikami, nastaviteľnými hydraulickými tlmičmi, dvoma hydraulickými kotúčovými brzdami s E-ABS brzdou a mnohým ďalším. Kolobežka dokáže jazdiť maximálnou rýchlosťou 70km/h (po odblokovaní) a dojazd má pri ideálnych podmienkach 90km. Maximálne stúpanie je 30% a nosnosť kolobežky je 120kg.

quatro0p.png

Write your review

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: