Detská elektrická kolobežka Segway eKickScooter ZING E8 - modrá

190,00 €

Nákupom tohto produktu získate 200 bodov, ktoré môžete premeniť na zľavu pri ďalšom nákupe alebo servise el. kolobežky. Viac o vernostnom programe TU

Detská elektrické kolobežka je bezpečným dopravným prostriedkom a zábavnou hračkou v jednom. Vaše deti ju budú milovať. Kolobežka Ninebot Segway eKickScooter ZING E8 je ľahučká s maximálnou rýchlosťou 14km/hod a dojazdom až 10km. Elektrokolobežka ZING E8 je určená pre deti od 6 do 12 rokov.

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Detská elektrická kolobežka Segway ZING E8 je bezpečný dopravný prostriedok pre vaše deti, ktorý poslúži pri preprave do školy, za kamarátmi alebo len tak pre zábavu. Je vyrobená z veľmi kvalitných materiálov. Váha kolobežky je len 7,4kg a to vďaka rámu z leteckého hliníka.

Výkon motora 200W s maximálnou rýchlosťou 14km/h robí z tejto kolobežky svižný dopravný prostriedok, ktorý je zároveň bezpečný a nedovolí tak dieťaťu túto maximálnu rýchlosť prekročiť. Bezpečnosť kolobežky umocňujú aj 3 typy bŕzd, z ktorých si môže dieťa vybrať tú, ktorá jej najviac vyhovuje, alebo ich kľudne používať aj naraz. Regeneratívna brzda účinkuje ihneď po uvoľnení akcelerátora (zároveň hneď dobíja batériu), ručná brzda na riadidle brzdí zadné koleso a taktiež zadná šlapacia brzda pritlačí blatník o zadné koleso ako na klasických kolobežkách, na ktoré sú vaše deti zvyknuté.

Kolobežka sa dá zložiť a veľmi dobre prenášať. Je skladná a zmestí sa pohodlne do každého kufra auta.

Detská elektrokolobežka Segway ZING E8 je určená pre deti od 6 do 12 rokov. Maximálna nosnosť je do 50kg.

Dostatočný výkon

Motor má výkon 200 W a maximálnou rýchlosťou 14km/hod. Týmto výkonom dokáže kolobežka zvládnuť aj menšie stúpanie.

z1_1.jpg

Tri jazdné režimy

Deti môžu využiť hneď 3 automatické jazdné režimy. Aktiváciou Automatického režimu sa dieťa rozbehne klasickým odrazom nohy, Bezpečný režim slúži pre pomalší rozjazd stlačením plynovej páčky a Turbo režim, ako už názov napovedá, sprístupní všetky možnosti jazdy. O tom, ktorý režim je aktuálne spustený, vás informuje biela LED dióda.

Bezpečnosť na prvom mieste

Zásluhou blyšťavých 3M odraziek budú vaši najmenší perfektne vidieť aj v prípade, že sa začne stmievať. Okrem reflexných prvkov zabezpečí ich bezpečie tiež špeciálny protišmykový materiál v podobe termoplastickej gumy, ktorá pokrýva jednotlivé nášľapy a rukoväti kolobežky, čím znižuje riziko pádu.

Výborný dojazd

O úctyhodný dojazd, ktorý predstavuje až 10 km, sa postará 2 550 mAh batéria, ktorej stav nabitia indikuje výrazné RGB LED svetlo. Batéria bude po celý čas v dobrých rukách vďaka integrovanej BMS (šikovná správa batérie) - tá dokáže, okrem iného, ​​energiu vzniknutú pri brzdení či jazde z kopca jednoducho pretransformovať na využiteľnú elektrickú energiu, ktorú potom dodá späť do batérie.

Neskutočne skladná

Obrovskú výhodu, ktorú určite oceníte, je skladnosť - potom, čo kolobežku jedným stlačením zložíte do úplne kompaktnej podoby, ju totiž môžete bez ťažkostí uložiť do kufra auta a vyraziť na celodenný výlet mimo mesto.

Nezľakne sa vody

S krytím IPX4 sa kolobežka nezľakne dažďových prehánok ani prípadného prechádzania hlbokými kalužami.

Žiadne dofukovanie

Elastické gumové pneumatiky (na 7" prednom a 6" zadnom kolese), ktoré sa chvália neuveriteľnou odolnosťou voči drsnému povrchu a ďalším negatívnym vonkajším vplyvom, sú úplne bezúdržbové, takže nemusíte strácať čas s ich dofukovaním. Príjemne vás prekvapí aj ich priľnavosť, ktorá bráni nežiaducim šmykom.

Pohodlná jazda vďaka odpruženiu

Predný tlmič so 40 mm zdvihom dokáže účinne vstrebať nerovnosti terénu a eliminovať tak nepríjemné otrasy zápästia.

Technický popis:

 • Maximálna rýchlosť: 14 km/h
 • Rýchlostné mody: 3 režimy
 • Dojazd: 10 km (v závislosti od váhy a okolitých podmienok)
 • Batérie: Li-ion 2550 mAh
 • Doba nabíjania: cca 4 hodinyn
 • Váha: 7,9 kg
 • LCD displej: nie
 • Nosnosť: 50 kg
 • Skladateľnosť: áno
 • Brzdy: 1x brzda na rukoväti, 1x zadná šlapacia brzda, 1x automatická rekuperačná brzda pri uvoľnení akcelerátora
 • Matreriál tela kolobežky: letecký hliník
 • Výkon motora: 200W
 • Vodeodolnosť: IPX4
 • Veľkosť kolies: 7" na prednom a 6" na zadnom kolese

AMP5720

Write your review

Detská elektrická kolobežka Segway eKickScooter ZING E8 - modrá

Detská elektrické kolobežka je bezpečným dopravným prostriedkom a zábavnou hračkou v jednom. Vaše deti ju budú milovať. Kolobežka Ninebot Segway eKickScooter ZING E8 je ľahučká s maximálnou rýchlosťou 14km/hod a dojazdom až 10km. Elektrokolobežka ZING E8 je určená pre deti od 6 do 12 rokov.

Write your review

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: