Sme špecializovaný predajca, servis a pneuservis pre elektrické kolobežky v Bratislave. Zaoberáme sa predajom a opravami elektrokolobežiek známych značiek ako Xiaomi, Vsett, Nami, Segway, Apollo, Kaabo, Teverun, Lamax a iných. 

Okrem kolobežiek sme autorizovaným predajcom a servisom elektrických motocyklov Vmoto Super soco a Zero. Pre najmenších máme v našom sortimente prichystané rôzne elektrické autíčka, motorky a štvorkolky. Zaoberáme sa taktiež prerábkami klasických bicyklov na elektrobicykle.

Nižšie nájdete bližšie informácie k našej pobočke Amper servis, Bratislava - mestská časť Petržalka.

Prevádzka Petržalka

Pon: 9:00 - 17:00 hod
Ut: 9:00 - 17:00 hod
Str: 11:00 - 19:00 hod
Štv: 9:00 - 17:00 hod
Pia: 9:00 - 17:00 hod
Víkendy a sviatky: zatvorené

Otvoriť v Google Maps

Mánesovo námestie 6
851 01 Bratislava

Zavolajte nám

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte zavolať na našu infolinku

(počas otváracích hodín)

+421 948 300 045

Napíšte nám

V prípade akýchkoľvek otázok nám neváhajte napísať na náš kontaktný email

info@amperservis.sk

Ako sa k nám dostanete?

Oprava Xiaomi kolobežiek Bratislava

Pobočka Amper servis Bratislava - Petržalka sa zameriava prevažne na predaj a servis Xiaomi kolobežiek, na ktoré držíme všetky diely vždy skladom. Najčastejšie opravy na Xiaomi kolobežkách sú defekty, výmeny kolies za plné / celogumené, ladenie kotúčovej brzdy, opravy poškodených dielov po pádoch (napr. zlomené blatníky, brzdové rúčky a pod.), kontrola elektroniky, ale aj zvyšovanie maximálnej rýchlosti a mnoho iného.

Bežné opravy dokážeme vykonať do 1-2 hodín (záleží aj od vyťaženosti prevádzky a počtu predchádzajúcich servisov). Pri zložitejších opravách vás budeme informovať popredu o predpokladanej dĺžke servisu.

Na servis sa netreba objednávať, stačí sa zastaviť s kolobežkou na našej pobočke Amper servis, Záporožská 3, Bratislava - Petržalka.

Oprava iných značiek elektrokolobežiek

Okrem Xiaomi kolobežiek sa zameriavame aj na značky ako Vsett, Nami, Segway, Kugoo a CityBoss, pre ktoré máme taktiež diely skladom, alebo ich vieme zabezpečiť v krátkej dobe. Opravujeme aj iné, menej známe značky, najmä rôzne mechanické / elektrické závady alebo pneuservis. Často teda opravujeme aj značky elektrokolobežiek ako Vega, Cecotec, Inmotion, Inokim, SXT a podobne. Neváhajte nás kontaktovať a informovať sa o dostupnosti servisu práve pre vašu značku kolobežky. Sme taktiež špecialisti na výrobu alebo repas Li-ion batérií. Batérie sú najdrahšie komponenty v elektrickej kolobežke, preto je veľa krát výhodnejšia jej oprava alebo repas. Neváhajte sa na nás obrátiť pri problémoch s vašou batériou na elektrickej kolobežke.

Elektrické autíčka pre deti

Sme autorizovaný predajca a servis elektrických autíčok, motoriek a štvorkoliek pre deti. Záručný aj pozáručný servis riešime priamo u nás, takže požiadkavky sú vybavené rýchlo a kvalitne. U nás nájdete najväčší showroom elektrických autíčok v Bratislave. Príďte si pozrieť rôzne modely, ukážeme vám ich ovládanie, vlastnosti, prípadne sa môže vaše dieťa rovno vyskúšať povoziť.

Bezplatné služby

Poradenstvo - naši pracovníci vám kedykoľvek ochotne poradia ohľadom servisu vašej elektrokolobežky, alebo pri výbere dielov a doplnkov pre vašu elektrickú kolobežku.

Testovacie jazdy - každú kolobežku, ktorú ponúkame, si môžete na našej predajni zadarmo vyskúšať.

Dofúkanie kolies zadarmo - môžete sa kedykoľvek zastaviť na našej prevádzke so svojou kolobežkou alebo aj bicyklom, kde vám radi a zadarmo skontrolujeme tlak v kolesách a prípadne ich dofúkame na požadovanú hodnotu.

Parkovanie

Parkovanie pri predajni cez paas.sk - priamo pri predajni sa nachádza množstvo voľných parkovacích miest, podliehajúcich parkovacej politike paas.sk. Pre Bratislavčanov sú zadarmo na 2 hodiny denne po vybavení Bonusovej karty (https://paas.sk/nie-som-rezident/#bonusova). Pre ostatných je poplatok 0,50 eur / pol hod parkovania, ktoré vám však radi preplatíme (po preukázaní platného lístka vám dáme zľavu z nákupu alebo servisu).

Tip ako parkovať na 15 minút zadarmo: Ak sa plánujete zdržať len do 15 minút, nemusíte si zakupovať parkovací lístok. Ak by ste si na aute následne našli upozornenie o zlom parkovaní, stačí lístok hneď zakúpiť v neďalekom parkomate. Ak sa lístok zakúpi do 15 minút od upozornenia, nebudete pokutovaný.

Parkovanie Billa - neďaleko, približne 2 minúty peši sa nachádza veľké parkovisko Billa na 90 minút zadarmo pre každého.