Sme špecializovaný predajca, servis a pneuservis pre elektrické kolobežky v Bratislave. Zaoberáme sa predajom a opravami elektrokolobežiek známych značiek ako Xiaomi, Vsett, Nami, Segway, Kugoo, CityBoss a iných. 

Nižšie nájdete bližšie informácie k našej pobočke Amper servis, Bratislava - mestská časť Petržalka.

Prevádzka Petržalka

Pon - Pia
10:00 - 18:00 hod

Otvoriť v Google Maps

Záporožská 3
851 01 Bratislava

Zavolajte nám

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte zavolať na našu infolinku

(10:00 - 18:00 hod)

+421 949 000 949

Napíšte nám

V prípade akýchkoľvek otázok nám neváhajte napísať na náš kontaktný email

info@amperservis.sk

Ako sa k nám dostanete?

Oprava Xiaomi kolobežiek Bratislava

Pobočka Amper servis Bratislava - Petržalka sa zameriava prevažne na predaj a servis Xiaomi kolobežiek, na ktoré držíme všetky diely vždy skladom. Najčastejšie opravy na Xiaomi kolobežkách sú defekty, výmeny kolies za plné / celogumené, ladenie kotúčovej brzdy, opravy poškodených dielov po pádoch (napr. zlomené blatníky, brzdové rúčky a pod.), kontrola elektroniky, ale aj zvyšovanie maximálnej rýchlosti a mnoho iného.

Bežné opravy dokážeme vykonať do 1-2 hodín (záleží aj od vyťaženosti prevádzky a počtu predchádzajúcich servisov). Pri zložitejších opravách vás budeme informovať popredu o predpokladanej dĺžke servisu.

Na servis sa netreba objednávať, stačí sa zastaviť s kolobežkou na našej pobočke Amper servis, Záporožská 3, Bratislava - Petržalka.

Oprava iných značiek elektrokolobežiek

Okrem Xiaomi kolobežiek sa zameriavame aj na značky ako Vsett, Nami, Segway, Kugoo a CityBoss, pre ktoré máme taktiež diely skladom, alebo ich vieme zabezpečiť v krátkej dobe. Opravujeme aj iné, menej známe značky, najmä rôzne mechanické / elektrické závady alebo pneuservis. Často teda opravujeme aj značky elektrokolobežiek ako Vega, Cecotec, Inmotion, Inokim, SXT a podobne. Neváhajte nás kontaktovať a informovať sa o dostupnosti servisu práve pre vašu značku kolobežky. Sme taktiež špecialisti na výrobu alebo repas Li-ion batérií. Batérie sú najdrahšie komponenty v elektrickej kolobežke, preto je veľa krát výhodnejšia jej oprava alebo repas. Neváhajte sa na nás obrátiť pri problémoch s vašou batériou na elektrickej kolobežke.

Bezplatné služby

Poradenstvo - naši pracovníci vám kedykoľvek ochotne poradia ohľadom servisu vašej elektrokolobežky, alebo pri výbere dielov a doplnkov pre vašu elektrickú kolobežku.

Testovacie jazdy - každú kolobežku, ktorú ponúkame, si môžete na našej predajni zadarmo vyskúšať.

Dofúkanie kolies zadarmo - môžete sa kedykoľvek zastaviť na našej prevádzke so svojou kolobežkou alebo aj bicyklom, kde vám radi a zadarmo skontrolujeme tlak v kolesách a prípadne ich dofúkame na požadovanú hodnotu.

Parkovanie

Pri našej prevádzke Amper servis Bratislava - Petržalka môžete pohodlne parkovať priamo pri predajni. Počas celého dňa je vždy niekoľko voľných parkovacích miest, no ak by bolo náhodou plno (v čase keď chodia rodičia poobede pre deti v blízkej škôlke), tak môžete zastaviť pri predajni na "blikačky". Nachádzame sa v slepej uličke, takže sa nemusíte obávať veľkej premávky.