Zaoberáme sa výrobou batérií na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Taktiež sa zaoberáme montážou externých batérií pre elektrické kolobežky, najmä pre kolobežky Xiaomi. Batérie vyrábame priamo u nás a dbáme na vysokú kvalitu všetkých použitých kompopnentov a izolácií.

Externá batéria pre Xiaomi kolobežku

Predĺženie dojazdu a zvýšenie výkonu

Nie ste spokojný s dojazdom vašej Xiaomi kolobežky? Uvítali by ste väčší výkon? Máme pre vás riešenie! Zaoberáme sa výrobou a montážou externých batérií pre Xiaomi kolobežky, vďaka ktorým si môžete predĺžiť dojazd a navyše zvýšiť výkon a celkový ťah kolobežky. Kapacity externých batérií ponúkame od 6,4 Ah.

Na požiadavku zákazníka vieme zrealizovať aj zvýšenie  maximálnej rýchlosti na Xiaomi kolobežke. Upozorňujeme však, že v cestnej premávke môžete ísť najviac 25 km / hod, takže zvýšenú rýchlosť môžete využiť len pre rekreačné a športové účely mimo cestnej premávky. Pre tento účel vám môžeme zvýšený výkon a rýchlosť dať len na režim S a ostatné obmedzené rýchlostné režimy môžete využívať aj na cestách. Zvýšený výkon však pocítite najmä aj na akcelerácií a lepšom ťahu do kopcov.

Kapacity a ceny externých batérií pre Xiaomi kolobežku

6,4 Ah 36V (predĺženie dojazdu cca o 23km v štandardnom režime, 15km v sport režime) -> cena 129,90€

9,6 Ah 36V (predĺženie dojazdu cca o 35km v štandardnom režime, 25km v sport režime) -> cena 179,90€

12,8 Ah 36V (predĺženie dojazdu cca o 45km v štandardnom režime, 32km v sport režime) -> cena 229,90€

16 Ah 36V (predĺženie dojazdu cca o 60km v štandardnom režime, 40km v sport režime) -> cena 279,90€

iná externá batéria -> presne podľa požiadaviek zákazníka, skladanie batérie na mieru

Dojazdy sú merané pri záťaži 70kg na rovnej asfaltovej ceste.

Cena príslušenstva (batoh, kabeláž, držiaky ...) aj s montážou -> 20€ s DPH

Kvalita na prvom mieste

V dnešnej dobe je trh presýtený lacnými batériami z Číny, ktoré nespĺňajú deklarované kapacity a navyše sú vyrábané z nekvalitných článkov a komponentov, čo predstavuje veľké bezpečnostné riziko. Naše batérie sú vyrábané z kvalitných značkových článkov LG, používame kvalitné BMS, kvalitné spojovacie a izolačné materiály. 

Výroba batérií na mieru

Zabezpečujeme výrobu batérií na mieru. Vy si určíte základné parametre ako približnú cieľovú kapacitu, napätie, konektory, rozmery a podobne, my vám navrhneme najlepšie riešenie a cenovú ponuku. Batériové packy môžete využiť ako interné batérie vo vašej elektrickej kolobežke / bicykli alebo inom zariadení, prípadne ako externé prídavné batérie. Ak máte záujem o výrobu batérie na mieru, prosím kontaktujte nás na našom emaily info@amperservis.sk, ďakujeme.

Zvoz kolobežky z celej SR

Ak nemáte nablízku žiadnu z pobočiek Amper servis, využite náš zvoz z celej SR.

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať na náš kontaktný email

+421 949 000 949

info@amperservis.sk