Zadné odpruženie Monorim MXR1 pre Segway Max G30

159,00 €

Nákupom tohto produktu získate 795 bodov, ktoré môžete premeniť na zľavu pri ďalšom nákupe alebo servise el. kolobežky. Viac o vernostnom programe TU

S DPH

Originálne zadné odpruženie značky Monorim pre elektrickú kolobežku Segway Ninebot Max G30. Zadné odpruženie zaistí mimoriadny komfort jazdy vďaka tlmeniu nárazov a nerovností.

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Užite si mimoriadne pohodlnú jazdu so zadným odpružením Monorim pre Segway G30. Veľmi kvalitne spracované odpruženie pre zadné koleso. Tlmí nerovnosti na ceste, zvyšuje komfort jazdy a znižuje riziko defektu (tlmený pohyb zadného kolesa lepšie absorbuje nárazy).

Vďaka odpruženiu Monorim sa zvýši aj celková nosnosť Segway G30 kolobežky zo 100kg až na 120kg.

Balenie obsahuje 2 vymeniteľné pružiny, červenú s rozsahom hmotností 50 - 100 kg a zelenú pružinu s rozsahom hmotností 70 - 120 kg.

Zadné odpruženie Monorim je kompatibilné s elektrickou kolobežkou Segway Ninebot Max G30, alebo jej napodobeninami ako VeGa a pod.

Obsah balenia:

- Originálny odpružený rám a tlmič nárazov Monorim vyrobený z vysoko kvalitného hliníka a ocele
- Tlmiaca pružina zelená 70-120 kg
- Tlmiaca pružina červená 50-100 kg (namontovaná vo vnútri tlmiča)
- Montážne skrutky
- Podložky
- Kužeľový nástavec na vŕtanie hliníka
- Kľúče
- Predĺžené brzdové lanko
- Verzia čierny rám / červený tlmič

Montáž:

Čas potrebný na montáž zadného odpruženia je cca 30 - 50 minút. Pre montáž je vyžadovaná vŕtačka (kužeľový nástavec na prevŕtanie hliníka je v balení). Podrobné video montáže si môžete pozrieť na tomto odkaze -> https://youtu.be/FcI_aLgVQ04

Sme výhradný dovozca produktov Monorim

Naša spoločnosť je výhradným dovozcom značky Monorim pre Slovenskú a Českú republiku. Garantujeme originalitu týchto dielov. Pozor na falzifikáty! Na trhu sa objavujú mnohé napodobeniny tohto produktu (niektoré aj veľmi verné), ide však o nekvalitné produkty, ktorým by ste sa mali radšej vyhnúť. Nákupom u nás máte 100% istotu originality produktov Monorim. Ak ste firma a máte záujem o predaj produktov Monorim, kontaktujte nás.

Servis v Bratislave, Žiline a Košiciach

Pre montáž zadného odpruženia Monorim na Segway Max G30 sa môžete obrátiť na náš servis Segway elektrokolobežiek v Bratislave >>, Žiline >> alebo Košiciach >>

Zvoz kolobežky na servis z celého Slovenska

Ponúkame taktiež zvoz vašej elektrickej kolobežky z celého Slovenska do nášho servisného strediska, pričom vy sa o nič nestaráte a my zabezpečíme všetko ohľadom odvozu tam aj naspäť. Viac informácií tu >>

AMP5773

Tabuľka dát

Kompatibilita
Segway Ninebot Max G30

Write your review

Zadné odpruženie Monorim MXR1 pre Segway Max G30

Originálne zadné odpruženie značky Monorim pre elektrickú kolobežku Segway Ninebot Max G30. Zadné odpruženie zaistí mimoriadny komfort jazdy vďaka tlmeniu nárazov a nerovností.

Write your review

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: