Skrutka pre háčik skladacieho mechanizmu pre Xiaomi kolobežky

8,70 €

Nákupom tohto produktu získate 8 bodov, ktoré môžete premeniť na zľavu pri ďalšom nákupe alebo servise el. kolobežky. Viac o vernostnom programe TU

S DPH

Skrutka pre háčik skladacieho mechanizmu pre Xiaomi elektrickú kolobežku.

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Skrutka ktorá spája háčik a páčku sklápacieho mechanizmu. Pritiahnutím alebo uvolnením tejto skrutky ovplyvňujete pevnosť zloženia kolobežky, no na druhej strane aj silu potrebnú pre uvolnenie alebo zatiahnutie skladacej páčky. Optimálne nastavenie skrutky je ak je zloženie kolobežky pevné a páčka sa dá uvolniť použitím miernej sily. 

Ak má vaša Xiaomi kolobežka vôlu v riadidlách (trasenie predného panela / riadidiel), môže to mať viacero príčin ako napr. zlé nastavenie skrutky, poškodenie skrutky, poškodenie háčika, poškodenie skladacej základne a pod.

Skrutka je kompatibilná so všetkými verziami Xiaomi kolobežiek.

Servis v Bratislave, Žiline a Košiciach

Pre odstránenie / zmiernenie trasenia v riadidlách navštívte náš servis Xiaomi elektrokolobežiek v Bratislave,kde sa na váš problém pozrieme detailnejšie.

Zvoz kolobežky na servis z celého Slovenska

Ponúkame taktiež zvoz vašej elektrickej kolobežky z celého Slovenska do nášho servisného strediska, pričom vy sa o nič nestaráte a my zabezpečíme všetko ohľadom odvozu tam aj naspäť. Viac informácií tu >>

M-17

Tabuľka dát

Kompatibilita
Xiaomi 1S
Xiaomi 3
Xiaomi Essential
Xiaomi M365
Xiaomi Pro
Xiaomi Pro 2

Write your review

Skrutka pre háčik skladacieho mechanizmu pre Xiaomi kolobežky

Skrutka pre háčik skladacieho mechanizmu pre Xiaomi elektrickú kolobežku.

Write your review

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: