Elektrický skúter Segway eScooter B110S

2 479,00 €

Nákupom tohto produktu získate 300 bodov, ktoré môžete premeniť na zľavu pri ďalšom nákupe alebo servise el. kolobežky. Viac o vernostnom programe TU

S DPH

Elektrický skúter od spoločnosti Segway s maximálnou rýchlosťou 45km/h a dojazdom pri ideálnych podmienkach až 105km. Maximálny výkon skútra je 850W a batéria má kapacitu 48V 30Ah (1440Wh). Model B110S poskytuje odomykanie mobilom, automatické zamykanie, tempomat a mnoho ďaľších vychytávok. Maximálna nosnosť je 132kg a moped spadá do kategórie L1 (od 15 rokov).

quatro0p.png

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Segway eMoped B110S. Kamkoľvek takmer zadarmo.

Segway ako najväčší výrobca osobnej elektrickej mobility na svete predstavuje elektrické skútre a moped pre 21. storočie. Nová generácia mopedu je inteligentná, doslova prešpikovaná najmodernejšou technológiou s permanentnou konektivitou IOT. Špičkové spracovanie, design, odolnosť a zákaznícke služby sú spoločným menovateľom všetkých produktov značky Segway. Segway eMoped B110S vás dopraví ekologicky, takmer zadarmo a ešte sa vyhnete kolónam.

Pridajte sa k novému spôsobu dopravy výberom elektrického skútra alebo mopedu. Prechod zo spaľovacieho motora na elektrický je:

Efektívnejší
Ekonomickejší
Udržateľný
Zábavnejší

Elektrické skútre a mopedy Segway sú ekologickým riešením prepravy na krátke a stredné vzdialenosti. Náklady na prejdenie 100km pritom nepresiahnu 25 centov.

quatro-logo.png

Na splátky s 0% navýšením

Rýchly, jednoduchý a šikovný nákup na splátky cez Quatro vám dovolí nakupovať kedykoľvek, a zároveň si cenu výrobku rozložiť do menších, pravidelných splátok. Tovar tak budete môcť používať hneď po doručení domov alebo pri prevzatí na predajni, no nezaťažíte vašu peňaženku či rodinný rozpočet. S Quatrom si budete môcť nastaviť splácanie tak, ako vám to vyhovuje. Zvoliť si výšku akontácie podľa vlastných možností, vybrať si výšku pravidelnej mesačnej splátky ako aj dobu splácania.

Akcia! Aktuálne ponúkame možnosť splátok s 0% navýšením (podmienky akontácia 50% + 12 splátok).

Predaj na splátky si môžete vybaviť online z pohodlia vášho domova (pre online žiadosť nás prosím kontaktujte na info@amperservis.sk).

Kompaktný a ľahký

eMoped B110S váži necelých 55kg a má kompaktný rám. Vďaka šikovnému dizajnu ho zaparkujete kdekoľvek budete potrebovať. Napriek tomu má nosnosť 132kg.


AHRS - ochrana proti krádeži

Permanentná mobilná konektivita a príjmač GPS zaisťujú neustály monitoring stavu a polohy skútra. Vďaka pokročilej ochrane proti krádeži máte pokojné spanie. Akonáhle dôjde k podozrivému správaniu, systém okamžite hlasí jeho polohu v aplikácii a aktivuje alarm. Majiteľ má tiež možnosť v prípade krádeže diaľkovo vyradiť z prevádzky odcudzený stroj a jeho batériu. Aplikácia vie diaľkovo odomknúť skúter napríklad pre kamarátov a ovládať klaksón aj svetlá, napríklad na veľkom podzemnom parkovisku.

Odomykanie bez kľúčov - NFC

K eMopedu Segway máte k dispozícii dve karty NFC: jednoducho prejdite kartou po palubnej doske a eMoped zamknete, alebo odomknete. Je to také jednoduché. Prípadne ich nemusíte používať vôbec, viď. ďalej AirLock systém.

Automatické zamykanie Auto-Lock

Auto-Lock je možné nastaviť tak, aby zamykal Segway eMoped automaticky po opustení. Akonáhle je funkcia Auto-Lock aktivovaná, eMoped sa automaticky uzamkne počas nastaveného času.

AirLock - maximálna sloboda

Rozlúčte sa so svojimi kľúčmi a jazdite iba so svojim smartfónom. So systémom AirLock môžete eMoped B110S odomknúť jednoduchým kliknutím na telefón prostredníctvom aplikácie Segway-Ninebot. Akonáhle je vozidlo pripojené k aplikácii Segway-Ninebot, eMoped B110S automaticky identifikuje svojho majiteľa, ak je telefón v blízkosti vozidla.

Inteligentná detekcia jazdca

eMoped je vybavený inteligentnými senzormi pod sedadlom jazdca. To zaisťuje bezpečnosť používania - eMoped sa nerozbehne, pokiaľ je vysunutý stojan, alebo jazdec nesedí na svojom mieste. Zároveň to umožnuje elektrickému zámku riadidiel automatické uzamknutie počas 3 sekúnd po opustení sedadla.

LED svetlomet s HALO efektom

Predný svetlomet B110S má dvojité LED v tvare HALO. Skladá sa z vnútorného a vonkajšieho kruhového svetla. V reflektore je umiestnený senzor okolitého svetla, ktorý umožňuje upraviť jas podľa prostredia. Počnúc súmrakom sa svetlomet rozžiari a zaistí vám lepšiu viditeľnosť počas jazdy.

Automatický tempomat

S tempomatom si môžete oddýchnuť a užiť si dobrodružstvo. Jednoducho stlačte multifunkčné tlačidlo a vyberte požadovanú rýchlosť. Váš eMoped B110S bude udržiavať konštantnú rýchlosť bez toho, aby ste museli neustále držať "plyn"

Dvojstupňový centrálny tlmič

Je tak dynamický, ako vyzerá. Vynikajúci dvojstupňový centrálny tlmič je pripravený vysporiadať sa s nerovnosťami na vašej ceste a zaistiť vám hladkú jazdu..

Dvojitý brzdový systém a rekuperace elektřiny

eMoped Segway je vybaven předními kotoučovými a zadními bubnovými brzdami, které zajišťují vaši bezpečnost při náhlých zastaveních a zvyšují váš zážitek z jízdy.

Regeneratívny brzdový systém Anti-Lock

Predná kotúčová brzda je spárovaná so zadnou bubnovou brzdou pre zaistenie rýchleho a stabilného brzdenia. Systém EABS rekuperuje energiu do batérie, čím predlžuje dojazd a odvezie vás ďalej.

Špecifikácia:

Napätie - AH 48 V- 30AH

Max. rýchlosť - 45 km/h

Max. dojazd - až 75 km

Doba nabíjania - 4h na 100%, 3h na 80% (8A nabíjačka)

Váha batérie - 11,6kg

Batéria - 1440 WH

Vyberateľná batéria - Áno

Výkon (KW) - 850 W

Nosnosť (KG) - 132 Kg

Miest na sedenie - 1 osoba

ABS - Nie

Osvetlenie - Výkonné LED svetlá, (denné svietenie, stretávacie, diaľkové svetlá)

Vodeodolnosť - IPX5 eScooter, IPX7 batéria

AMP5944

Write your review

Elektrický skúter Segway eScooter B110S

Elektrický skúter od spoločnosti Segway s maximálnou rýchlosťou 45km/h a dojazdom pri ideálnych podmienkach až 105km. Maximálny výkon skútra je 850W a batéria má kapacitu 48V 30Ah (1440Wh). Model B110S poskytuje odomykanie mobilom, automatické zamykanie, tempomat a mnoho ďaľších vychytávok. Maximálna nosnosť je 132kg a moped spadá do kategórie L1 (od 15 rokov).

quatro0p.png

Write your review

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: