Pripojte sa k úspešnému biznis modelu a majte za sebou silného partnera. Amper servis ponúka spoluprácu formou franchisingu (hovorovo frenčajzingu). Teraz je ten najlepší čas naskočiť už na rozbehnutý vlak formou franšízy a nemusíte sa tak trápiť s rozbiehaním biznisu od nuly. Odvetvie elektromobility je na veľkom vzostupe tak nepremeškajte svoju príležitosť.

Prečo spolupracovať s nami?

Amper servis je najväčšia spoločnosť zaoberajúca sa predajom a servisom elektrických kolobežiek a motocyklov na Slovensku a Českej republike. Boli sme vôbec prvá kamenná prevádzka špecializujúca sa na servis elektrokolobežiek (rok 2019). Máme najviac skúseností v danom segmente, vyservisovali sme už desiatky tisíc zariadení a predali viac ako sto tisíc dielov a doplnkov.

Osvedčený obchodný vzorec zaručuje úspech našich franšízantov. V ére veľkej konkurencieschopnosti je dosiahnutie úspechu veľmi ťažké. Pozývame vás, aby sme v rámci franšízy spoločne určili trendy na trhu služieb elektromobility.

Silná značka na trhu

Vybudované silné meno na trhu je jeden z najdôležitejších aspektov úspešného podnikania. Amper servis môžete byť aj vy a to ihneď!

Nízke počiatočné náklady

Vaša počiatočná investícia bude nižšia ako keby ste vstupovali na trh na vlastnú päsť.

Bezkonkurenčné ceny dielov a doplnkov

Vďaka našim obrovským každoročným objednávkam (niekoľko ton tovaru) máme u distribútorov vyjednané najlepšie ceny. Nižšie ceny nezískate ani keby ste nakupovali priamo z Číny.

Exkluzivita na produkty

Budete môcť predávať produkty (vrátane niektorých značiek kolobežiek), ku ktorým by ste sa bežne nedokázali dostať a môže ich predávať len limitované množstvo predajcov spĺňajúcich prísne kritéria.

Nízke flexibilné licenčné poplatky

Je v našom záujme aby sa našim biznis partnerom darilo. Licenčné poplatky sú veľmi nízke a pohyblivé v závislosti ako sa darí vašej prevádzke (mimo sezóny aj nulové).

Vzácne skúsenosti

Odovzdáme vám veľa užitočných skúseností v tomto biznise. Vieme čo je dôležité, čo funguje, čo sa oplatí a čo sa neoplatí. Pri štarte ale aj v priebehu biznisu tak získate veľmi cenné informácie.

Hotový systém

Získate prístup k nášmu internému systému správy a evidencie servisov zahŕňajúc komunikáciu so zákazníkmi prostredníctvom sms a email notifikácií.

Podpora

Získate našu plnú podporu. Či už budete riešiť operatívne problémy alebo nové nápady, so všetkým s nami môžete počítať.

A mnoho ďalšieho ...

Všetky možnosti podpory a výhod spolupráce s vami radi preberieme na osobnom stretnutí.

Zavolajte nám

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte zavolať na našu infolinku

(10:00 - 17:00 hod)

+421 949 000 949

Napíšte nám

V prípade akýchkoľvek otázok nám neváhajte napísať na náš kontaktný email

info@amperservis.sk