Xiaomi Mi Pro 2 Mercedes F1 Team Edition

Zľava -200,00 €
599,00 €

Nákupom tohto produktu získate 300 bodov, ktoré môžete premeniť na zľavu pri ďalšom nákupe alebo servise el. kolobežky. Viac o vernostnom programe TU

799,00 €
S DPH

Xiaomi Pro 2 elektrokolobežka v špeciálnej dizajnovej edícii Mercedes F1 Team Edition. Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 má dojazd 45km, maximálnu rýchlosť 25km / hod, vylepšené osvetlenie, jednoduchý sklápací mechanizmus a rôzne doplnkové funkcie. Xiaomi elektrické kolobežky patria medzi veľmi efektívne dopravné prostriedky najmä v preplnenom meste.

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Elektromotor s výkonom 300W sa nachádza v prednom kolese a kvalitné Lithium batérie sú osadené v spodnom nášlape kolobežky. Dojazd kolobežky je fantastických 45 km a maximálna rýchlosť 25km / hod. Celkový dojazd záleží od váhy jazdca a od zložitosti terénu.

Vyskúšajte si kolobežku zadarmo pred samotnou kúpou!

Túto kolobežku si môžete zadarmo vyskúšať na našich pobočkách Amper servis Bratislava - Petržalka alebo Amper servis Bratislava - Ružinov. Kolobežku si môžete na pár minút požičať a vyskúšať na cyklotrase priamo pri predajni, alebo si ju môžete prenajať na celý deň alebo celý víkend!

Nákupom Xiaomi elektrickej kolobežky u nás získate automaticky nasledovné výhody:

- servis dostupný z celého Slovenska, viac informácií >>

- zľava 25% na servisné úkony počas 3 rokov!

Nezabudnite si ku kolobežke pridať servisný balíček pre bezstarostnú jazdu na 2 roky!

- 2x Celková kontrola kolobežky zadarmo

- 2x Servisné práce zadarmo

- Náhradné diely zadarmo

- Zľava aj po 24 mesiacoch

Pozrieť si detaily servisného balíka >>

Rýchly, jednoduchý a šikovný nákup na splátky cez Quatro vám dovolí nakupovať kedykoľvek, a zároveň si cenu výrobku rozložiť do menších, pravidelných splátok. Tovar tak budete môcť používať hneď po doručení domov alebo pri prevzatí na predajni, no nezaťažíte vašu peňaženku či rodinný rozpočet. S Quatrom si budete môcť nastaviť splácanie tak, ako vám to vyhovuje. Zvoliť si výšku akontácie podľa vlastných možností, vybrať si výšku pravidelnej mesačnej splátky ako aj dobu splácania. Predaj na splátky si môžete vybaviť na počkanie priamo v niektorej z našich predajní v Bratislave alebo Košiciach, prípadne online (pre online žiadosť nás prosím kontaktujte na info@amperservis.sk).

Skladná konštrukcia

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 sa dá ľahko zložiť za 3 sekundy a je tak ideálny pre prenášanie, vždy keď je to potrebné. Bez problému sa zmestí do kufra auta a bude Vaším skvelým spoločníkom ako približovadlo do centra mesta.

 
Displej v riadidlách

Vďaka displeju zabudovanom priamo v riadidlách máte vždy aktuálny prehľad o stave Vašej kolobežky. Mi Electric Scooter Pro 2 ponúka 3 rôzne režimy jazdy a je možné ju prepojiť s aplikáciou mi Home pomocou Bluetooth. Pomocou aplikácie je možné zaistiť upgrade firmvéru, prístup k displeju. Plne farebný displej má ukazovateľ aktuálnej rýchlosti, 3 rýchlostné módy, zostávajúcej energie, svetlo, Bluetooth, zámok, oprava.

Batérie s veľkým dojazdom

Batéria je zabudovaná v základni kolobežky, vďaka čomu má nízke ťažisko. Mi Electric Scooter Pro 2 má E-ABS na prednej brzde. Systém monitoruje batériu a chráni ju pred šiestimi situáciami, napr. skratom, prebitím, vybitím atď. Zaručuje tak, že batéria zostane v perfektnom stave pre bezpečnosť a dlhšiu životnosť.


Skvelý spoločník na cesty

2W ultra jasné svetlo pre bezpečnosť pri jazde v noci, červené zadné svetlo pre bezpečné brzdenie. Mi Electric Scooter Pro 2 má protišmykové 8,5" pneumatiky. Batéria ponúka dojazd až 45km na jedno dobitie a celková váha kolobežky je 14 kg, ľahko ju teda môžete mať vždy pri sebe.

 
Zabrzdite raz, aktivujte dve brzdy súčasne

Protiblokovací systém E-ABS pre predné koleso a veľká kotúčová brzda pre zadné koleso. Obe sa aktivujú súčasne, čím sa skracuje brzdná dráha a zvyšuje sa bezpečnosť jazdy.

Technický popis:

 • Maximálna rýchlosť: 25 km/h
 • Rýchlostné mody: 6 km/h, 15 km/h, 25 km/h
 • Dojazd: 45 km (v závislosti od váhy a okolitých podmienok)
 • Batérie: Li-ion 36V 12,8Ah
 • Doba nabíjania: cca 6 hodín
 • Váha: 14 kg
 • LCD displej: áno
 • Nosnosť: 100 kg
 • Skladateľnosť: áno
 • Brzda: 1x brzda na rukoväti, brzdí elektrický motor a zároveň zadná kotúčová brzda
 • Matreriál tela kolobežky: hliník
 • Výkon motora: 300W
 • Vodeodolnosť: IP54
 • Veľkosť kolies: 8,5 palcov
AMP5819

Write your review

Xiaomi Mi Pro 2 Mercedes F1 Team Edition

Xiaomi Pro 2 elektrokolobežka v špeciálnej dizajnovej edícii Mercedes F1 Team Edition. Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 má dojazd 45km, maximálnu rýchlosť 25km / hod, vylepšené osvetlenie, jednoduchý sklápací mechanizmus a rôzne doplnkové funkcie. Xiaomi elektrické kolobežky patria medzi veľmi efektívne dopravné prostriedky najmä v preplnenom meste.

Write your review

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: