Matičná doska pre Xiaomi M365 Pro

41,50 €

Nákupom tohto produktu získate 200 bodov, ktoré môžete premeniť na zľavu pri ďalšom nákupe alebo servise el. kolobežky. Viac o vernostnom programe TU

Matičná doska pre Xiaomi elektrickú kolobežku, pre novšiu verziu M365 Pro. Základná riadiaca jednotka Xiaomi kolobežky.

Originalita
Množstvo
Skladom

Základná riadiaca jednotka obsluhuje všetky elektronické a softvérové procesy elektrickej kolobežky. Vady na matičnej doske môžu spôsobovať rôzne problémy ako nemožnosť zapnúť elektrokolobežku, zasekávanie motora alebo iné anomálie v ovládaní kolobežky. Základná doska obsahuje potrebný softvér pre obsluhu elektrickej kolobežky Xiaomi M365 Pro.

Ponúkame na výber originálny produkt alebo aj jeho náhradu.

Náhrada -> rovnaké vlastnosti a parametre, môžu sa vyskytnúť problémy so zobrazením niektorých ukazovateľov v aplikácii ako napr. teplota, články batérie a pod. Netreba aktivovať a nahrávať sériové číslo pred použitím.

Originál -> originálnu matičnú dosku pre Xiaomi Pro kolobežku je potrebné najprv aktivovať a nahrať sériové číslo kolobežky do tejto základnej dosky, čo si vyžaduje pokročilejšie znalosti (v prípade záujmu vám môžeme za poplatok 15€ matičnú dosku aktivovať pred odoslaním zásielky, budeme potrebovať od vás sériové číslo kolobežky, pre ktorú chcete základnú dosku aktivovať, tieto informácie uveďte do poznámky v košíku).

Ak si nieste istý, či sa problém nachádza vo vašej matičnej doske, radi vám pomôžeme v našom servise Xiaomi elektrokolobežiek v Bratislave >> alebo Košiciach >>

PRO-2B

Tabuľka dát

Kompatibilita
Xiaomi Pro

Write your review

Matičná doska pre Xiaomi M365 Pro

Matičná doska pre Xiaomi elektrickú kolobežku, pre novšiu verziu M365 Pro. Základná riadiaca jednotka Xiaomi kolobežky.

Write your review

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: