Matičná doska pre Xiaomi Pro / Pro 2 / 1S / 3

49,80 €

Nákupom tohto produktu získate 200 bodov, ktoré môžete premeniť na zľavu pri ďalšom nákupe alebo servise el. kolobežky. Viac o vernostnom programe TU

S DPH

Matičná doska pre Xiaomi elektrickú kolobežku, pre novšie verzie od Pro a vyššie. Základná riadiaca jednotka Xiaomi kolobežky.

Originalita
Množstvo
Skladom

Základná riadiaca jednotka obsluhuje všetky elektronické a softvérové procesy elektrickej kolobežky. Vady na matičnej doske môžu spôsobovať rôzne problémy ako nemožnosť zapnúť elektrokolobežku, zasekávanie motora alebo iné anomálie v ovládaní kolobežky. Základná doska obsahuje potrebný softvér pre obsluhu elektrickej kolobežky Xiaomi Pro / Pro 2 / 1S / 3.

Ponúkame na výber originálny produkt alebo aj jeho náhradu.

Náhrada -> rovnaké vlastnosti a parametre, môžu sa vyskytnúť problémy so zobrazením niektorých ukazovateľov v aplikácii ako napr. teplota, články batérie a pod. Netreba aktivovať a nahrávať sériové číslo pred použitím. Táto matičná doska sa nedá "flashovať", resp. preinštalovávať software.

Originál -> originálnu matičnú dosku pre Xiaomi Pro kolobežku je potrebné najprv aktivovať a nahrať sériové číslo kolobežky do tejto základnej dosky, čo si vyžaduje pokročilejšie znalosti (v prípade záujmu vám môžeme za poplatok 15€ matičnú dosku aktivovať pred odoslaním zásielky, budeme potrebovať od vás sériové číslo kolobežky, pre ktorú chcete základnú dosku aktivovať, tieto informácie uveďte do poznámky v košíku).

Ak si nieste istý, či sa problém nachádza vo vašej matičnej doske, radi vám pomôžeme v našom servise Xiaomi elektrokolobežiek v Bratislave >>, Žiline >> alebo Košiciach >>

PRO-2B

Tabuľka dát

Kompatibilita
Xiaomi 1S
Xiaomi 3
Xiaomi Pro
Xiaomi Pro 2

Write your review

Matičná doska pre Xiaomi Pro / Pro 2 / 1S / 3

Matičná doska pre Xiaomi elektrickú kolobežku, pre novšie verzie od Pro a vyššie. Základná riadiaca jednotka Xiaomi kolobežky.

Write your review

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: