Elektrická kolobežka Techlife X9

3 350,00 €

Nákupom tohto produktu získate 300 bodov, ktoré môžete premeniť na zľavu pri ďalšom nákupe alebo servise el. kolobežky. Viac o vernostnom programe TU

S DPH

Extrémne výkonná elektrická kolobežka Techlife X9 je určite neprehliadnuteľná. Ohromný výkon 2x1600W (v špičke 2x3000W) dokáže rozbehnúť tento stroj až na 100km/hod rýchlosť. Celkový dojazd kolobežky je 100 až 120 km (podľa zvolenej veľkosti batérie). Obrovské 11 palcové kolesá spolu s celoodpruženým podvozkom robia jazdu veľmi pohodlnú aj v nepriaznivejšom teréne. 

Batéria
Množstvo

Elektrokolobežka Techlife X9 predsdtavuje skutočné monštrum medzi elektrickými kolobežkami. Neuveriteľný výkon 6000W (v špičke) zanechá za sebou množstvo ostatných výkonných kolobežiek na trhu. Veľké 11''kolesá, celoodpružený podvozok, hydraulické brzdy, obrovská batéria z LG článkov a najmä neprekonateľný výkon robia z tejto kolobežky výbornú voľbu pre adrenalínových nadšencov.

Vyskúšajte si kolobežku zadarmo pred samotnou kúpou a presvedčte sa o jej kvalite!

Túto kolobežku si môžete zadarmo vyskúšať na našej pobočke Amper servis Bratislava - Ružinov. Kolobežku si môžete zadarmo na pár minút požičať a vyskúšať na cyklotrase priamo pri predajni, alebo si ju môžete prenajať (prenájmy sú spoplatnené) na celý deň alebo celý víkend!

Prečo kúpiť elektrokolobežku Techlife práve u nás?

  • Garantujeme najlepšiu cenu elektrokolobežky Vsett na trhu
  • Garantujeme najlepšie ceny za servis a diely Techlife
  • Sme autorizovaný predajca a servis značky Techlife, naše záručné aj mimozáručné opravy sú veľmi rýchle, pri menších opravách len pár hodín (nespoliehame sa na zákonnú lehotu 30 dní ako ostatní)
  • Servis dostupný z celého Slovenska, viac informácií >>
  • Kolobežky zakúpené u nás majú automaticky zľavu 25% na servis počas 3 rokov!

Rýchly, jednoduchý a šikovný nákup na splátky cez Quatro vám dovolí nakupovať kedykoľvek, a zároveň si cenu výrobku rozložiť do menších, pravidelných splátok. Tovar tak budete môcť používať hneď po doručení domov alebo pri prevzatí na predajni, no nezaťažíte vašu peňaženku či rodinný rozpočet. S Quatrom si budete môcť nastaviť splácanie tak, ako vám to vyhovuje. Zvoliť si výšku akontácie podľa vlastných možností, vybrať si výšku pravidelnej mesačnej splátky ako aj dobu splácania. Predaj na splátky si môžete vybaviť na počkanie priamo v niektorej z našich predajní v Bratislave alebo Košiciach, prípadne online (pre online žiadosť nás prosím kontaktujte na info@amperservis.sk).

Zvýšili sme rýchlosť na 100 km / h!

Dva silné elektrické motory s výkonom 3200W (špičkový výkon 6000W) umožňujú dosiahnutie rýchlosti až 100 km / h. Ešte nikdy nebola jazda tak extrémne rýchla!

Terénny dezén pneu

Široké 11-palcové kolesá s terénnym dezénom a dvojité tlmenie ideálne stlmí každú nerovnosť na ceste počas jazdy. Hydraulické kotúčové brzdy významne skrátia brzdnú dráhu.

LED osvetlenie novej generácie

LED osvetlenie využíva SMD diódy. Svetlo s vysokým tokom svietenia perfektne osvetľuje oblasť, v ktorej sa budete pohybovať.

Nádherné farby na displeji

Vďaka vylepšenej kvalite zobrazenia a zväčšenému kontrastu sú všetky parametre jazdy dokonale viditeľné aj pri silnom slnku a rýchlej jazde.

Zabezpečenie proti krádeži

Techlife X9 má vstavané zabezpečenie proti krádeži, ktoré po otočení kľúčom úplne zablokuje elektroniku kolobežky.

Špecifikácia:

Rozmery: 328 x 415 x 1330 mm

Hmotnosť: 52 kg

Maximálne zaťaženie: 120 kg

Priemer kolies: 11"

Max. rýchlosť: 25 km/h (po odblokovaní 100 km/h)

Napätie nabíjania: AC 220 V 50-60 Hz

Doba nabíjania: 10 - 20 hodín

Batéria: LG - 32 Ah / 72 V alebo LG - 35 Ah / 72 V

Výkon: 3200W (špičkový výkon 6000W)

Maximálny dojazd: 100 km

Brzdy: kotúčové, hydraulické

Tlmenie: predné, zadné

AMP5815

Write your review

Elektrická kolobežka Techlife X9

Extrémne výkonná elektrická kolobežka Techlife X9 je určite neprehliadnuteľná. Ohromný výkon 2x1600W (v špičke 2x3000W) dokáže rozbehnúť tento stroj až na 100km/hod rýchlosť. Celkový dojazd kolobežky je 100 až 120 km (podľa zvolenej veľkosti batérie). Obrovské 11 palcové kolesá spolu s celoodpruženým podvozkom robia jazdu veľmi pohodlnú aj v nepriaznivejšom teréne. 

Write your review

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: