Elektrická kolobežka Kugoo M2 Pro

Zľava 40,00 €
368,25 €

Nákupom tohto produktu získate 400 bodov, ktoré môžete premeniť na zľavu pri ďalšom nákupe alebo servise el. kolobežky. Viac o vernostnom programe TU

408,25 €

Elektrická kolobežka Kugoo M2 Pro sa môže pýšiť silným motorom, dlhým dojazdom, pokročilým brzdným systémom, pevnou konštrukciou s nosnosťou až 120kg a najmä odpružením oboch kolies, ktoré sú navyše plnené vzduchom, takže jazda na tejto kolobežke je veľmi pohodlná.

Množstvo
Vypredané

Motor má výkon až 350W, ktorý hravo zvládne dosiahnutie maximálnej rýchlosti až 30 km/hod (v športovom režime) a 15 stupňové stúpanie do kopca. Prevádzku elektorkolobežky umožňuje vysoko kvalitná 7,5 Ah li-iónová batéria s celkovým dojazdom až 30 km (vo veľkej miere však záleží od váhy jazdca a náročnosti terénu). O bezpečné zastavenie elektrokolobežky sa postará duálny systém brzdenia ovládaný na rukoväti, kde naraz brzdí zadná kotúčová brzda aj elektrický motor v prednom kolese. V prípadoch núdze je dokonca dostupná aj zadná šlapacia (zošliapnutie zadného blatníka na koleso) brzda ako na klasických neelektrických kolobežkách. Kolobežka je rýchlo skladateľná a tak ju môžete pohodlne prevážať v MHD alebo aute. Dokonale hladkú jazdu zaistia 8,5" nafukovacie kolieska a špeciálne odpruženie umiestnené v prednej aj v zadnej časti kolobežky. Touto kombináciou je jazda na kolobežke vysoko odolná proti otrasom a nerovnostiam na ceste. Široká a dlhá nášľapná plocha poskytuje dostatok priestoru pre obe nohy. Špeciálny LED displej s ukazovateľom rýchlosti, stavu batérie a rýchlostného režimu, je dobre viditeľný ako aj v tme, tak aj cez deň počas ostrého slnka. V neposlednom rade treba vyzdvihnúť aj výborné osvetlenie kolobežky, kde môžete ovládať predné LED svetlo alebo zadné svetlá umiestnené na oboch stranách, ktoré blikaním signalizujú brzdenie kolobežky. Pomocou mobilnej aplikácie sa viete pripojiť na kolobežku a sledovať tak viac informácií o vašej ceste, prípadne môžete robiť rôzne nastavenia na kolobežke.

Nákupom u nás získate nasledovné výhody:

- servis dostupný z celého Slovenska, viac informácií >>

- zľava 25% na servisné úkony (napr. výmena pneumatík po defekte atď.) počas 3 rokov!

pevná konštrukcia Kugoo M2 Pro

Pevná konštrukcia s nosnosťou až 120kg

Kolobežka Kugoo M2 Pro má veľmi silnú konštrukciu, ktorá je odolná a znesie náklad až 120kg. Navyše sa ani po dlhšom používaní neroztrasie a zostáva stále pevná.


silný 350W motor Kugoo M2 Pro

Silný 350W motor

Výkonný 350W motor dokáže v športovom režime zrýchliť až na 30km/h a zvládne až 15 stupňové stúpanie do kopca. So silným motorom sa tak nedostanete do situácie, kedy by ste museli manuálne pomáhať kolobežke pri rozjazde alebo väčšom stúpaní.


duálny systém brzdenia Kugoo

Duálny systém brzdnenia

O spoľahlivé zastavenie elektrokolobežky sa postará duálny systém brzdenia. Pomocou brzdovej páčky na rukoväti kolobežky aktivujete zadnú kotúčovú brzdu a zároveň aj rekuperačné brzdenie predného elektrického motora.


šlapacia brzda Kugoo M2 Pro

Pohotovostná šlapacia brzda

V prípade núdze je kolobežka Kugoo M2 Pro vybavená aj zadnou šlapacou brzdou, ktorú aktivujete zošliapnutím zadného blatníka o koleso. Kombináciou duálneho brzdového systému so zadnou šlapacou brzdou dokážete naozaj rýchlo a bezpečne kolobežku zastaviť.


dvojité odpruženie Kugoo M2 Pro

Dvojité odpruženie

Kolobežka Kugoo M2 Pro disponuje odpružením predného aj zadného kolesa. Vďaka odpruženiu kolobežka dokáže zvládnuť aj nerovné povrchy a jazda je celkovo citeľne príjemnejšia a komfortnejšia.


nafukovacie kolesá Kugoo M2 Pro

Veľké nafukovacie kolesá

Veľké 8,5" kolesá plnené vzduchom sa postarajú o pohodlnú jazdu. Vzduchové pneumatiky minimalizujú otrasy. Spolu s dvojitým odpružením kolobežky je jazda dokonale hladká a komfortná.


osvetlenie Kugoo M2 Pro

Pokročilé osvetlenie

Počas jazdy je veľmi dôležité, aby ste boli viditeľný, o čo sa postarajú zadné svetlá na oboch stranách kolobežky a predné LED svetlo. Zadné svetlá blikaním signalizujú aj brzdenie elektrokolobežky.


skladanie Kugoo M2 Pro

Jednoduché zloženie kolobežky

O jednoduché zloženie kolobežky sa stará páčka s poistkou na bočnej strane skladacieho kĺbu kolobežky. Stačí len potiahnuť poistku a sklopiť páčku pre zloženie kolobežky. Celý proces trvá najviac 3 sekundy.


Technické údaje:

 • Skladacia elektrická kolobežka
 • Konštrukcia odľahčeného hliníka
 • Veľmi rýchle zloženie v priebehu 3 sekúnd
 • Maximálna rýchlosť 30 km/h a dojazd 30 km na jedno nabitie
 • Rekuperácia: áno
 • Kvalitná lítium-iónová batéria s kapacitou 7,5 Ah
 • 8,5" nafukovacie kolieska odolné voči otrasom
 • Dvojité odpruženie (odpružené zadné aj predné koleso)
 • Duálny systém bŕzd (zadná kotúčová brzda, brzdenie motorom) + pohotovostná zadná šlapacia brzda
 • Vstavaný LED displej
 • Možnosť pripojenia k mobilnej aplikácii
 • Váha 14,2 kg
 • Celková nosnosť až 120 kg
 • Farebné vyhotovenie: čierne
KM2PRO

Write your review

Elektrická kolobežka Kugoo M2 Pro

Elektrická kolobežka Kugoo M2 Pro sa môže pýšiť silným motorom, dlhým dojazdom, pokročilým brzdným systémom, pevnou konštrukciou s nosnosťou až 120kg a najmä odpružením oboch kolies, ktoré sú navyše plnené vzduchom, takže jazda na tejto kolobežke je veľmi pohodlná.

Write your review

13 ďalších produktov v rovnakej kategórii: