Elektrická kolobežka INOKIM OX H

Zľava 200,00 €
1 424,17 €

Nákupom tohto produktu získate 200 bodov, ktoré môžete premeniť na zľavu pri ďalšom nákupe alebo servise el. kolobežky. Viac o vernostnom programe TU

1 624,17 €

Vlajková loď značky Inokim. Elektrická kolobežka Inokim OX H patrí medzi prémiové kolobežky. Ohúri moderným dizajnom, pohodlnou jadzou a vysokým výkonom. Výkon 1300 W, dojazd 50km (pri ECO režime až 100km), maximálna rýchlosť až 45km/h, nosnosť až 120 kg.

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Vlajková loď značky INOKIM stelesňuje všetky hodnoty tohto výrobcu. Kolobežka tak nie je na špici iba svojimi parametrami, ale aj bezpečnosťou, dizajnom, pohodlnosťou a spoľahlivosťou. Ide o doslova legendárny model, ktorý pozná každý fanúšik osobnej elektromobility. Z celej kolobežky je cítiť skúsenosti, keďže INOKIM je jeden z najstarších výrobcov elektrických kolobežiek na svete. Prvú elektrickú kolobežku zostrojili a predali už pred jedenástimi rokmi, čo sa nedá povedať o drvivej väčšine "nováčikov" na trhu. Preto je OX výnimočne kvalitne spracovaná do posledného detailu. Mimochodom, za svoj dizajn získala aj prestížnu cenu, Red dot design award, ktorou sa nevie pochváliť len tak hocikto.

Vyskúšajte si kolobežku zadarmo pred samotnou kúpou!

Túto kolobežku si môžete zadarmo vyskúšať na našej pobočke Amper servis Bratislava - Ružinov. Kolobežku si môžete na pár minút požičať a vyskúšať na cyklotrase priamo pri predajni, alebo si ju môžete prenajať na celý deň alebo celý víkend!

Nákupom Inokim elektrickej kolobežky u nás získate automaticky nasledovné výhody:

- servis dostupný z celého Slovenska, viac informácií >>

- zľava 25% na servisné úkony počas 3 rokov!

Bezpečnosť

OX je zostrojený z výnimočne pevnej zliatiny hliníka, používanej v leteckom priemysle. Celá konštrukcia je dômyselne vyvážená, aby bola stabilná aj vo vysokých rýchlostiach. Kolobežku vždy bezpečne zastavia dve brzdy. Predná je kvalitná bezúdržbová bubnová a zadná je kotúčová.

Výkon

OX patrí medzi výkonné modely. Rýchlosť 45 km/h dosiahne vďaka špičkovému výkonu až 1300 W! Má príjemný rozbeh bez zbytočného trhania a plnú akceleráciu dodá spôsobom, ktorý si dokážete naplno užiť bez strachu v očiach.

Pohodlie

O pohodlie pri jazde sa stará patentovaný systém podvozku OSAP, pričom kolesá sú asymetricky uchytené na kyvkách. Unikátne je, že OX má podvozok s nastaviteľnou výškou, a tak si viete ľahko zmeniť svetlú výšku podľa toho, či budete jazdiť v teréne alebo v meste. Kolobežka zvládne aj horší terén, jazdili sme s ňou aj po lúke, rozbitých, či poľných cestách a ani po dlhšej jazde sme necítili únavu z prílišných vibrácií. K pohodliu prispievajú aj 10 palcové kolesá s pneumatikami a dušami od CST, ktoré pomáhajú tlmiť nerovnosti. Vďaka rozmeru 10 palcov a značkovému výrobcovi pneumatík nie je OX príliš náchylná na defekty.

Špecifikácia:

- Výkon: 1300W

- Max. rýchlosť: 45 km/ hod

- Dojazd: 50km (pri ECO režime až 100km)

- Váha: 26 kg

- Kapacita batérie: 13 Ah

- Napätie batérie: 60V

- Doba dobíjania: 7 h

- Kolesá: 10 palcové dušové

- Odpruženie: áno, predné aj zadné

- Dĺžka / Výška / Šírka: 122 / 130 / 59 cm

OXH

Write your review

Elektrická kolobežka INOKIM OX H

Vlajková loď značky Inokim. Elektrická kolobežka Inokim OX H patrí medzi prémiové kolobežky. Ohúri moderným dizajnom, pohodlnou jadzou a vysokým výkonom. Výkon 1300 W, dojazd 50km (pri ECO režime až 100km), maximálna rýchlosť až 45km/h, nosnosť až 120 kg.

Write your review

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: