Elektrická kolobežka CityBoss RX5 čierna

Zľava 40,00 €
484,83 €

Nákupom tohto produktu získate 500 bodov, ktoré môžete premeniť na zľavu pri ďalšom nákupe alebo servise el. kolobežky. Viac o vernostnom programe TU

524,83 €

Elektrická kolobežka City Boss RX5 je veľmi výkonná (500W) a zároveň stále skvelo prenosná kolobežka (17,3 kg) s neuveriteľným dojazdom až 35 km na jedno nabitie. Jazda na CityBoss RX5 je veľmi komfortná vďaka prednému a zadnému odpruženiu. Pevná konštrukcia má nosnosť až 120 kg.

Množstvo
Vypredané

Elektrická kolobežka City Boss RX5 vás úsporne dopraví do práce, do školy, po meste či na výlet. S bezpečným skladacím mechanizmom ju zložíte či rozložíte do 5 sekúnd a pri hmotnosti 17,3 kg ju ľahko preveziete autom, vlakom, MHD alebo uskladníte doma či v garáži. Výkon 500W, dojazd až 35km a maximálna rýchlosť 35km / hod.

Bezúdržbový motor s ohromujúcim výkonom 500 W svižne zrýchľuje aj pri zaťažení 100 kg a vyvezie vás aj do prudšieho kopca.

Nákupom CityBoss elektrickej kolobežky u nás získate nasledovné výhody:

- servis dostupný z celého Slovenska, viac informácií >>

- zľava 25% na servisné úkony počas 3 rokov!


Tlačidlom na displeji môžete prepínať medzi 3 režimami pre obmedzenie max. rýchlosti. Po zapnutí kolobežky je vždy aktívny naposledy nastavený režim: pomalý cca 15 km / h - bezpečná rýchlosť pre jazdu za zhoršených poveternostných podmienok; stredná cca 25 km / h - príjemná cestovná rýchlosť; rýchla cca 35 km / h - pre jazdu na cykloceste šetriace váš čas.
Pri dlhších cestách oceníte tempomat, ktorý udržuje výkon kolobežky aj bez stlačeného plynu - jeho funkciu možno prípadne deaktivovať na displeji.

Batériu Li-Ion 13 Ah dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220 V na plnú kapacitu za 5-7 hodín. Pri bežnej prevádzke s kolobežkou na jedno nabitie prejdete až 35 km - pri kratších cestách ju tak nemusíte zakaždým dobíjať. Celková vzdialenosť môže byť kratšia aj dlhšia; vždy závisí od hmotnosti jazdca, členitosti terénu, štýlu jazdy, vonkajšej teplote pod. Núdzovo možno na kolobežke dôjsť odrážaním aj s vypnutým motorom.

Na transreflexnom displeji je všetko skvele čitateľné aj na priamom slnku či v noci. Môžete sledovať aktuálny stav batérie, aktuálnu rýchlosť, dobu jazdy a prejdenú vzdialenosť. USB portom zozadu displeja možno dokonca nabíjať váš mobilný telefón či tablet, a to buď za jazdy alebo pri stojacej kolobežke pomocou 2-hodinového časovača.

S kovovým svetlom o výkone 400 lumenov a dosvitom 10 metrov už nebudete potrebovať žiadne dodatočné osvetlenie ani pri vyššej rýchlosti. Predné a zadné svetlo napájané z centrálnej batérie zapnete spínačom na riadidlách, kde je umiestnené aj tlačidlo húkačky.
Kolobežku zastavíte zadnou kotúčovou brzdou.

Rám kolobežky z leteckého hliníka znesie zaťaženie až 120 kg. S výškovo nastaviteľnými riadidlami s ergonomickými gripmi je kolobežka vhodná pre jazdcov s postavou 150 - 210 cm. Z dôvodu bezpečnosti je odporúčaný vek pre používanie kolobežky od 16 rokov. Na 48 cm dlhom a 15 cm širokom nášľapu sa pohodlne zveziete s chodidlami za sebou.

Pneu s priemerom 8" (predné nafukovacie, zadné pevné) ľahko prekonajú aj drobné nerovnosti. Odolný predný a zadný tlmič znižuje nepríjemné vibrácie počas jazdy. Kolesá sú chránené blatníkmi.

Elektrická kolobežka City Boss napĺňa novú víziu ekologického sveta. Vybavená špičkovou technológiou premieňa každú jazdu mestom v nevšedný zážitok!

ZÁKLADNÉ PARAMETRE:
Výkon motora: 500 W
Kapacita batérie: 13 Ah / 48 V
Max. rýchlosť: 35 km / h
Dojazd na 1 nabitie: 35 km
Rýchlosť nabíjania: 6 - 7 h
Max. nosnosť: 120 kg
Hmotnosť: 17,3 kg
Veľkosť pneu: 8 "(20,3 cm)
Druh pneu: predné nafukovacie, zadné pevné
Brzda: zadná kotúčová

OSTATNÉ PARAMETRE:
Tempomat
Multifunkčný displej s Transreflexívnou vrstvou napájaný centrálnou batériou
Zvonček
Predné / zadné LED svetlo napájané centrálnou batériou
USB port pre nabíjanie mobilu / tabletu - napájaný centrálnou batériou
3 rýchlostné režimy: približne 15/25/35 km / h
Odporúčaný vek: 16+
Výška jazdca: 150 - 210 cm
Výška riadidiel: 95 - 125 cm
Šírka riadidiel - rozložených: 55 cm
Šírka nášľapu: 15 cm
Dĺžka nášľapu: 48 cm
Výška nášľapu - horná: 15 cm
Výška nášľapu - svetlá: 8 cm
Rozmery rozloženej kolobežky: 125 x 55 x 110 cm
Rozmery zloženej kolobežky: 105 x 17 x 40 cm
Skladací mechanizmus
Stojanček
Blatníky
Dvojdielny predný ráfik pre jednoduchú výmenu duše a pneu
Predný tlmič
Zadný tlmič
Materiál rámu: letecký hliník
Typ batérie: Li-Ion
Prevádzkové napätie: 48 V
Typ motora: bezkartáčový jednosmerný
Max. stúpanie: 9,5 ° (17%)
Nabíjačka súčasťou balenia


C1057

Write your review

Elektrická kolobežka CityBoss RX5 čierna

Elektrická kolobežka City Boss RX5 je veľmi výkonná (500W) a zároveň stále skvelo prenosná kolobežka (17,3 kg) s neuveriteľným dojazdom až 35 km na jedno nabitie. Jazda na CityBoss RX5 je veľmi komfortná vďaka prednému a zadnému odpruženiu. Pevná konštrukcia má nosnosť až 120 kg.

Write your review

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: