Elektrická kolobežka CityBoss R3 čierna

Zľava 48,00 €
324,50 €

Nákupom tohto produktu získate 500 bodov, ktoré môžete premeniť na zľavu pri ďalšom nákupe alebo servise el. kolobežky. Viac o vernostnom programe TU

372,50 €

Elektrická kolobežka City Boss R3 s výkonom 350W, váhou len 14,8 kg a dojazdom až 25 km, bude vašim novým obľúbeným ekologickým dopravným prostriedkom. Predné odpruženie, kombinácia predného nafukovacieho kolesa a zadného pevného, robí jazdu veľmi pohodlnou a zároveň minimalizuje riziko defektov.

Množstvo
Vypredané

Elektrická kolobežka City Boss R3 vás úsporne dopraví do práce, do školy, po meste či na výlet. S bezpečným skladacím mechanizmom ju zložíte či rozložíte do 5 sekúnd a pri dĺžke zloženého rámu 100 cm a hmotnosťou 14,8 kg ju ľahko preveziete autom, vlakom, MHD alebo uskladníte doma či v garáži.

Bezúdržbový motor 350 W svižne zrýchľuje aj pri zaťažení 80 kg a vyvezie vás aj do prudšieho kopca.

Nákupom CityBoss elektrickej kolobežky u nás získate nasledovné výhody:

- servis dostupný z celého Slovenska, viac informácií >>

- zľava 25% na servisné úkony počas 3 rokov!


Tlačidlom na displeji môžete prepínať medzi 3 režimami pre obmedzenie max. rýchlosti. Po zapnutí kolobežky je vždy aktívny naposledy nastavený režim: pomalý 15 km / h - bezpečná rýchlosť pre deti či jazdu za zhoršených poveternostných podmienok; stredná 22 km / h - príjemná cestovná rýchlosť spĺňajúca vyhlášku pre používanie na pozemných komunikáciách; rýchla 30 km / h - pre jazdu na cykloceste ktorá šetrí váš čas.
Pri dlhších cestách oceníte tempomat, ktorý udržuje výkon kolobežky aj bez stlačenia plynu - jeho funkciu možno prípadne deaktivovať na displeji.

Batériu Li-Ion 10,4 Ah dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220 V na plnú kapacitu za 4 -5 hodín. Pri bežnej prevádzke s kolobežkou na jedno nabitie prejdete približne 25 km - pri kratších cestách ju tak nemusíte zakaždým dobíjať. Celková vzdialenosť môže byť kratšia aj dlhšia; vždy závisí od hmotnosti jazdca, členitosti terénu, štýlu jazdy, vonkajšej teplote pod. Núdzovo možno na kolobežke dôjsť k odrážaniu aj s vypnutým motorom.

Na transreflexným displejom, skvele čitateľným aj na priamom slnku či v noci, môžete sledovať aktuálny stav batérie, aktuálnu rýchlosť, dobu jazdy a prejdenej vzdialenosti. USB portom zozadu displeja možno dokonca nabíjať váš mobilný telefón či tablet, a to buď za jazdy alebo pri stojacej kolobežke pomocou 2-hodinového časovača.

Predné a zadné svetlo napájané z centrálnej batérie zapnete spínačom na riadidlách, kde je umiestnené aj tlačidlo klaksónu. Počas brzdenia sa navyše rozsvieti zadné brzdové svetlo.

Kolobežku zastavíte zadnou bubnovou brzdou.

Rám kolobežky z leteckého hliníka certifikovaný normou ISO znesie zaťaženie až 120 kg. S výškovo nastaviteľnými riadidlami s ergonomickými gripmi je kolobežka vhodná pre jazdcov s postavou 150 - 210 cm. Z dôvodu bezpečnosti je odporúčaný vek pre používanie kolobežky od 16 rokov. Na 50 cm dlhom a 15,5 cm širokom nášľape sa pohodlne zveziete s chodidlami za sebou.

Pneu s priemerom 8" (predné nafukovacie, zadné pevné) ľahko prekonajú aj drobné nerovnosti. Odolný predný tlmič navyše znižuje nepríjemné vibrácie v riadidlách. Kolesá sú chránené blatníkmi.

Kolobežka je certifikovaná podľa ISO 12100: 2010, EN 12184: 2014 podľa smerníc CE 2006/42 / EC.

Elektrická kolobežka City Boss napĺňa novú víziu ekologického sveta. Vybavená špičkovou technológiou premení každú jazdu mestom v nevšedný zážitok!

ZÁKLADNÉ PARAMETRE:
Výkon motora: 350 W
Kapacita batérie: 10,4 Ah / 36 V
Max. rýchlosť: 30 km / h
Dojazd na 1 nabitie: 25 km
Rýchlosť nabíjania: 4 - 5 h
Max. nosnosť: 120 kg
Hmotnosť: 14,8 kg
Veľkosť pneu: 8 "(20,3 cm)
Druh pneu: predné nafukovacie, zadné pevné
Brzda: zadná bubnová

OSTATNÉ PARAMETRE:
Tempomat
Multifunkčný displej s Transflektívny vrstvou napájaný centrálnej batériou
Klaksón
Predné / zadné LED svetlo napájané centrálnou batériou
Brzdové LED svetlo napájané centrálnou batériou
USB port pre nabíjanie mobilu / tabletu - napájaný centrálnej batériou
3 rýchlostné režimy: približne 15/22/30 km / h
Odporúčaný vek: 16+
Výška jazdcov: 150 - 210 cm
Výška riadidiel: 88 - 115 cm
Šírka riadidiel - rozložených: 54 cm
Šírka nášľapu: 15,5 cm
Dĺžka nášľapu: 50 cm
Výška nášľapu - horná: 16 cm
Výška nášľapu - svetlá: 9 cm
Rozmery rozloženej kolobežky: 103 x 54 x 115 cm
Rozmery zloženej kolobežky: 100 x 17 x 37 cm
skladací mechanizmus
stojanček
blatníky
Dvojdielny predný ráfik pre jednoduchú výmenu duše a pneu
predný tlmič
Materiál rámu: letecký hliník
Typ batérie: Li-Ion
Prevádzkové napätie: 36 V
Typ motora: bezkartáčový jednosmerný
Max. otáčky motora: 970 / min.
Max. krútiaci moment: 18 N.m
Max. stúpanie: 8,5 ° (15%)
Nabíjačka súčasťou balenia

C1031

Write your review

Elektrická kolobežka CityBoss R3 čierna

Elektrická kolobežka City Boss R3 s výkonom 350W, váhou len 14,8 kg a dojazdom až 25 km, bude vašim novým obľúbeným ekologickým dopravným prostriedkom. Predné odpruženie, kombinácia predného nafukovacieho kolesa a zadného pevného, robí jazdu veľmi pohodlnou a zároveň minimalizuje riziko defektov.

Write your review

14 ďalších produktov v rovnakej kategórii: