Detská elektrická kolobežka Segway eKickScooter ZING E10

213,33 €

Nákupom tohto produktu získate 200 bodov, ktoré môžete premeniť na zľavu pri ďalšom nákupe alebo servise el. kolobežky. Viac o vernostnom programe TU

Detská elektrické kolobežka je bezpečným dopravným prostriedkom a zábavnou hračkou v jednom. Vaše deti ju budú milovať. Kolobežka Ninebot Segway eKickScooter ZING E10 je ľahučká s maximálnou rýchlosťou 16km/hod a dojazdom až 10km. Elektrokolobežka ZING E10 je určená pre deti od 8 do 14 rokov.

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Detská elektrická kolobežka Segway ZING E10 je bezpečný dopravný prostriedok pre vaše deti, ktorý poslúži pri preprave do školy, za kamarátmi alebo len tak pre zábavu. Je vyrobená z veľmi kvalitných materiálov. Váha kolobežky je len 8,5kg a to vďaka rámu z leteckého hliníka.

Výkon motora 200W s maximálnou rýchlosťou 16km/h robí z tejto kolobežky svižný dopravný prostriedok, ktorý je zároveň bezpečný a nedovolí tak dieťaťu túto maximálnu rýchlosť prekročiť. Bezpečnosť kolobežky umocňujú aj 3 typy bŕzd, z ktorých si môže dieťa vybrať tú, ktorá jej najviac vyhovuje, alebo ich kľudne používať aj naraz. Regeneratívna brzda účinkuje ihneď po uvoľnení akcelerátora (zároveň hneď dobíja batériu), ručná brzda na riadidle brzdí zadné koleso a taktiež zadná šlapacia brzda pritlačí blatník o zadné koleso ako na klasických kolobežkách, na ktoré sú vaše deti zvyknuté.

Kolobežka sa dá zložiť a veľmi dobre prenášať. Je skladná a zmestí sa pohodlne do každého kufra auta.

Detská elektrokolobežka Segway ZING E10 je určená pre deti od 8 do 14 rokov. Maximálna nosnosť je do 50kg.

Dostatočný výkon

Motor má výkon 200 W a maximálnou rýchlosťou 16km/hod. Týmto výkonom dokáže kolobežka zvládnuť aj menšie stúpanie.

Tri jazdné režimy

eKickScooter ZING E10 ponúka 3 režimy jazdy. Prvým je tzv. „bezpečný režim“ s červeným podsvietením, keď ľahkým stlačením plynu možno dosiahnuť rýchlosť až 10 km/h. Ďalším je „asistovaný tempomat“ s modrým podsvietením, keď sa odrazom deti rozbehnú až na 16 k/ h (čím väčší odraz, tým vyššia rýchlosť). Režim Turbo s plnofarebným osvetlením nakoniec umožňuje prostredníctvom plynovej páčky zrýchľovať až na 16 km/h.

Bezpečná a pohodlná jazda

Kolobežka je na zvýšenie bezpečnosti vybavená hneď trojicou samostatných bŕzd, k dispozícii je: mechanická, regeneračná a nášľapná brzda. Komfort a prekonanie nerovností potom zabezpečí pružinový systém a elastické gumové pneumatiky, rovnako ako nízke ťažisko 10 cm na lepšiu stabilitu.

Výborný dojazd

Segway využil nové batériové puzdro, ktoré je plne integrované do tela kolobežky. Na nabitie pritom poskytuje vynikajúci dojazd až 10 km. Záleží samozrejme aj od váhy jazdca a okolitých podmienok (terénu).

Neskutočne skladná

Obrovskú výhodu, ktorú určite oceníte, je skladnosť - potom, čo kolobežku jedným stlačením zložíte do úplne kompaktnej podoby, ju totiž môžete bez ťažkostí uložiť do kufra auta a vyraziť na celodenný výlet mimo mesto.

skladna.jpg

Nezľakne sa vody

S krytím IPX4 sa kolobežka nezľakne dažďových prehánok ani prípadného prechádzania hlbokými kalužami.

Žiadne dofukovanie

Elastické gumové pneumatiky, ktoré sa chvália neuveriteľnou odolnosťou voči drsnému povrchu a ďalším negatívnym vonkajším vplyvom, sú úplne bezúdržbové, takže nemusíte strácať čas s ich dofukovaním. Príjemne vás prekvapí aj ich priľnavosť, ktorá bráni nežiaducim šmykom.

Pohodlná jazda vďaka odpruženiu

Predný tlmič so 40 mm zdvihom dokáže účinne vstrebať nerovnosti terénu a eliminovať tak nepríjemné otrasy zápästia.

Technický popis:

 • Maximálna rýchlosť: 16 km/h
 • Rýchlostné mody: 3 režimy
 • Dojazd: 10 km (v závislosti od váhy a okolitých podmienok)
 • Batérie: Li-ion 2550 mAh
 • Doba nabíjania: cca 4 hodinyn
 • Váha: 8,5 kg
 • LCD displej: nie
 • Nosnosť: 50 kg
 • Skladateľnosť: áno
 • Brzdy: 1x brzda na rukoväti, 1x zadná šlapacia brzda, 1x automatická rekuperačná brzda pri uvoľnení akcelerátora
 • Matreriál tela kolobežky: letecký hliník
 • Výkon motora: 200W
 • Vodeodolnosť: IPX4
 • Veľkosť kolies: 7"

AMP5722

Write your review

Detská elektrická kolobežka Segway eKickScooter ZING E10

Detská elektrické kolobežka je bezpečným dopravným prostriedkom a zábavnou hračkou v jednom. Vaše deti ju budú milovať. Kolobežka Ninebot Segway eKickScooter ZING E10 je ľahučká s maximálnou rýchlosťou 16km/hod a dojazdom až 10km. Elektrokolobežka ZING E10 je určená pre deti od 8 do 14 rokov.

Write your review

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: