Zima sa blíži a vy si pokladáte otázku, kde a ako budete skladovať vašu elektrickú kolobežku? Ponúkame pre vás službu kompletného zazimovania vašej elektrickej kolobežky od 15.10.2020 do 15.3.2021 so vstupnou a výstupnou kontrolou celej elektrokolobežky. Teraz si už nemusíte robiť starosti čo s elektrickou kolobežkou počas zimy, jednoducho ju môžete nechať u nás a my sa o ňu kompletne postaráme. Samozrejme kolobežku si môžete prísť vyzdvihnúť aj skôr než v marci 2021, to už bude na vás a hlavne na počasí aké nás bude začiatkom roka čakať.

Cena zazimovania elektrickej kolobežky je len 29,90 €

Cena zahŕňa: uskladnenie kolobežky do rozmeru 1,2m a váhy 18kg (kolobežky väčších rozmerov cena 39,90 €) | vstupná kontrola a diagnostika kolobežky | nabitie kolobežky na potrebnú úroveň pre prezimovanie | tlakovanie pneumatík | výstupná kontrola

Celková kontrola kolobežky v cene

Pri prevzatí elektrickej kolobežky spravíme jej základnú kontrolu a diagnostiku. Pri zistení závad sa s vami telefonicky spojíme a preberieme možnosti opravy. Kolobežku samozrejme pripravíme na správne prezimovanie, vyčistíme a premažeme potrebné komponenty, batériu nabijeme na potrebnú úroveň a kolobežku odložíme na suché miesto pri vyhovujúcej teplote. Pri výstupnej kontrole vám kolobežku opäť celú skontrolujeme, dotlakujeme kolesá a pripravíme na novú sezónu.

U nás je vaša kolobežka v dobrých rukách

Pri nesprávnom uskladnení kolobežky môžete byť na jar prekvapený jej zlou kondíciou, vrzganím, "šuchotaním" v ložiskách alebo pokojne sa môže stať, že ju vôbec ani nezapnete! Preto poskytujeme službu kompletného zazimovania elektrickej kolobežky u nás. Ak chcete aby bolo o vašu elektrokolobežku cez zimu dobre postarané, neváhajte využiť naše služby.

Ako postupovať

Pre zazimovanie vašej elektrickej kolobežky neváhajte navštíviť prevádzku Amper servis v Bratislave (kontakt nižšie). Príjem kolobežky pre účely jej uskladnenia na zimu začína od 15.10.2020. Posledný termín pre uskladnenie kolobežky je 15.12.2020. Na predajni s vami spíšeme preberací protokol, na základe ktorého si potom kolobežku na jar vyzdvihnete. Pre vyzdvihnutie kolobežky je potrebné nás kontaktovať popredu, kolobežky neuskladňujeme u nás v predajni, ale v našich externých skladoch.

Kontaktujte nás

Prevádzka

Pon - Pia
10:00 - 18:00 hod

Otvoriť v Google Maps

Záporožská 3
851 01 Bratislava

Zavolajte nám

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte zavolať na našu infolinku

(10:00 - 18:00 hod)

+421 949 000 949

Napíšte nám

V prípade akýchkoľvek otázok nám neváhajte napísať na náš kontaktný email

info@amperservis.sk

Ako sa k nám dostanete?